bugün

Yılanlar grup seks yaparak nesillerini devam ettirmektedir. Tabii onlar için bir lüks değil, mecburiyettendir.
Türkiyede yapılmayan seks türü.
(bkz: thyssen & krupp sex)
Nasıl bir pçsin sen öyle. Gelip geçiciymiş sevgili işleri. Biriyle paylaşacak kadar değer veriyorsan kız arkadaşına(!) bir kızın hayatıyla oynama da arkadaşını da al geneleve git.
Hem daha çok iş yaparsınız.
Hele bide çok yakın bi arkadaşınla berabersen gülmekten kendini alamazsın.

Yapmayın arkadaşlar hiç bir zevki yok mk yani bende öyleydi gülmekten işe odaklanamadık.
bir geminin bir kaptanı olur, kalabalık kaptanlı gemiler batar sözü grup seks için yeteri kadar açıklayıcıdır.
En az üç kişi isteyen iş.
Reddetmişliğim var.

Hacettepe'de okuyan bir hatun vardı, eksiduyuru'dan tanışmıştık, arada sırada yiyisirdik. Bir gece saat 1 gibi evdeyim, bu aradı. iki kız içmişler, kafaları iyi. sizin oralardayız, bize kalacak yer ayarla beraber takılalım dediler. Ben de nereden bulayım lan bu saatte dedim kapattım.
Herkesin hayali.
Cesaretleri yok tabi.
Şu videoyu sonuna kadar izleyin lütfen.

https://youtu.be/dhpV0-n1kQo
https://youtu.be/sE9XpfJYyMY
inşallah bir gün nasip olur bize de. ya da inşallah zenginlik nasip olsun da harem kuralım.
kişilerin birbirine sınırsız teslimiyetidir ve büyük bir zevk,şehvet şölenidir.
Medeni insanlar tarafından yapılan bir çeşit eylem. Evet.
çok sakıncalı bişey.
ben ki seks konusunda tabularını yakmış yıkmış bir insanım lakin bu grup seks çok pis be.
biraz duygu duygu.

mart ayında üst üste çıkan 3 kediden ne farkınız kaldı?
Doğru kişilerle yapılmalıdır. Evet.
Grup seksendörtün bir kısmı. Sırf bu yüzden kendilerine sadece seksendört deme kararı aldılar.
başka bir erkeğin götünü görmeye dayanamayacağım için asla tercih etmiyorum.
Her erkeğin hayalidir.
Midesiz piçlerin yeni modası.
su an yan komsularımın yaptığını düsündüğüm sex. ben de ümitsizce lol oynuyorum. şansımı sikim
ikiden fazla insan evladının icra ettiği sekstir.
...en dört
görsel
lol bence daha zevkli.
Bugun taksimde canli muzik keyfi yasatan grup.
Var olun cok eglendik.