bugün

1 yılda 500 bin kişinin öldüğü hastalık. uzmanlar her yıl grip aşısı öneriyor.
1.5 yıldır gribim varsa aranızda doktor bi yardim etsin.
Burnu niagara şelalesi gibi akan ben ve bir peçete bile vermeyen sen diyerek sözlerimi noktalıyorum.
mevsim geçişlerini çekilmez kılan durumlardan yalnızca biri.

Ayrıca yarım saatte bir sarılmayı alışkanlık edinmiş grip bir arkadaşınız varsa kaçınılmaz son...
Öldürmez süründürür. Grip sürecinde her gün vücuda yeni bir ağrı sızı eklenir. Boğaz ağrısıyla başlar burun ve göz akıntısı, eklem ve baş ağrısı, ateş diye devam eder. Son evresi ne bilmiyorum ama çok acil iyileşmem gerekiyor. Çay, ilaç, en hacimlisinden serum hiçbir şey fayda etmedi.

Grip ölümleri istatistiklerine bakıp ağlıyorum şu an.
1 aydır geçmiyor bu hastalık beynim burnumdan aktı aq.
Şu sıralar bir çok kişinin yakalanabileceği hastalıktır. Kalın giyinin artistliğe gram gerek yoktur. Kızlar akşamları mont giyinin adamlardan mont alıp üşütmeyin onları.
iki gündür içinde bulunduğum hastalıktır. Allah kimsenin başına vermesin. Hele sınavda aragazı çektirmesi insanı rezil ediyor. Umarım kpss ye kadar geçer. Önerisi olan varsa aydınlatsınlar.
4 gündür yataktan dahi kalkmama izin vermeyen lanet virüs. Hayır vize haftası biraz ayıp etti bence.
Bir hafta inatla ilaç içmeden geçirdiğim hastalık.bal-zencefil karışımı yiyin ve karabiberli yemek yiyin.
gelir ve gider.

dişi virüslerden oluşan bir hastalıktır.
3 gündür yakamı bırakmayan illet hastalıktır. Olunduğu zaman bolca C vitamini tüketilmesi tavsiye edilir. Aniden geçeceği düşüncesine kapılıp abanırsın portakala ama me fayda umrunda bile olmaz onun..
1 ay içerisinde 2. Kez yakalandığım hastalık. Nasıl bir bünyem var anlayamadım. Zırt pırt hasta oluyorum. Şu an deliler gibi uyumak istiyorum.
hoş değildir gece gece burun tıkanıklığı gibi bir illetle baş edersiniz. o burnu açmak için sarfedilen efor derslere sarfedilseydi okul 1. si olunurdu herelde.
Havadan falan bulaşan hastalık sanırım.

Kimsede yokken zıppırt nasıl ağzıma sıçmayı başardı merak ediyorum.

Yüce sümük!
hep zamansız yakalandığım hastalık. ölüyorum ulan.
Bir dünya ilaç alsanızda hala "burnunuzdan gelir" gun icinde yaptiklariniz. Kisiden kisiye degisir ben agir gecirenlerdenim. Yani yataga duserim 10 paket pecete bitiririm falan. Surunmek isteyen ince giyinip grip olsun.
Her mevsim geçişlerinde beni şiddetli tutuyoe, doğal yollardan nasıl çabuk geçer bilen söylesin hayrına.
Turşu yemek ya da suyunu içmek faydalı olacaktır.
Doktora gitmeden 1-2 haftada,doktora gidilirse 5-6 günde iyileşilir. Tabii bağışıklık sistemi normal bir insan için. Bunun için bol bol meyve,sebze yiyin doğru beslenin doğru uyuyun. Bağışıklığı düşük hastalara allah şifa versin.
proje hastalıktır. ilaç sektörünün dönmesini sağlar. bu sebeplede mutasyona uğradığı söylenerek kalıcı bir tedavi bulunamıyor görüntüsü verilir.
Rakı içersen bişeyciğin kalmaz diyorlar.
nezlenin büyük abisidir.
burun tıkanıklığı ve yaptığı uykusuzluk zencefil-bal, limon vb şeyler iyi gelir. her hastalık evvela ruha sirayet eder.
Nezlenin bir üst versiyonu. Evet.