bugün

kuzey ormanları katledilirken kıllarını kıpırdatmayan, maillere cevap vermeyen tenezzül dahi etmeyen yalancı oluşum.
görsel
Söylendiğinde akla green day müzik grubunu getiren, ruhta hoş bir rüzgar hissettiren, bir grup ağaç ve barış yanlısı insanın üye olduğu topluluktur.
nedense sadece türkiye'deki nükleer faaliyetlere karşı çıkan örgüt.
Türkiye Şubesi hiçbir ise yaramayan zarzavatlardan oluşuyor.

4-5 kadar genç caddede yürürken çete gibi insanın üstüne yürüyorlar. Yok çevreyle ilgileniyor muymuşum

Yok öyleyse Para verecekmişim. Üstümde yoksa Banka hesap numaramı verecekmişim.
Makbuz verirsen veririm diyorum. Boş boş bakıyor. Makbuz Veremezmiş.
Demek ki cebine atıyorsun yardım paralarını.

Bir keresinde bir bağırdım kaçıştılar.
parazitlere tahammülüm yok. Bir gün fena girişeceğim.
kimse kimseyi kandırmasın da ticari amaçlı firma.
peta gibi kirli bir örgüt.
galiba gezi parkı eylemlerini desteklemişlerdi.
ingiliz istihbarat servisinin bir yan kuruluşudur. Exeter Üniversitesi tarafından kurulmuştur.
insanlığın yararına olan Her iyi ve faydalı şeyin karanladığı gibi bu güzel çevre dostu kuruluşun da, bu tür iftiralara ve asılsız haberlerle maruz kalması kadar büyük bir talihsizlik olamaz.. siz iyi olan hiçbir şeyi hak etmeyecek kadar zavallı insanlarsınız..
dünyanın her yerinde çatır çatır nükleer enerji santralleri kullanılırken türkiye'de nükleer enerji olmasını istemeyen bir takım dış güçtür. türkiye enerjide dışa muhtaç olsun kendi kendisine yetecek enerjiyi üretemesin isteyenler bu kurumun saçmalıklarını destekleyebilir. dünyada var olan en temiz, en çevreye duyarlı ve en az atık üreten enerji üretimi nükleer santrallerdir.

hes yapılmasın, termik santral yapılmasın, nükleer santral yapılmasın ama iphone 13'ümü şarja taktığım zaman şarj edilsin. bütün eşyalar çalışsın ama elektrik üretilmesin. bunların kafası maksimum bu kadar çalışıyor. nereden geliyor bu değirmenin suyu?
ingiltere Başbakanı Liz Truss'ın Muhafazakar Parti konferansında yaptığı konuşmayı protesto ederek "Buna kim oy verdi?" yazılı pankart açmış çevre örgütü.
https://bit.ly/3rxDNN1
görsel
çevreci aktivist grup.
nükleer enerjiye karşı olan bir gruptu.