bugün

bursa kapalı çarşıda 1 tane bozdurdum az önce 710 dan aldı acaba kazıkmı yedim yav 2 yere sordum diğeri 700 dedi. internette 780 tl diyor satışta. 24 aayar muhabbeti yaptı onlar 24 ayar satış ve alış fiyatı dedi seninki 22 ayar dedi. acil ihtiyaç olsa satmazdım alış satış makası koyuyor fena bu kuyumcular.
45 gram borcum olan altın çeşididir. Yükseldikçe içim cız ediveriyo.
20 Aralık gecesinden beri tutulmaya çalışan emtianın patlaması..hedef 1000 TL/gr
altın yine tavan yapmış durumda.
para çok + altın yok=altın fiyatı yukarı.
herkeş alır pilot satar.
herkeş satar pilot alır.

var olun siz emi.

yanlış anlaşılmasın bazen de sürüye uymak gerekiyor ama bende o huy yok.
aldı başını gidiyor. bu sene düğüne gitmiyorum.
yurdum insanını utandırmaz.
1 haftada 213 bin kazandirmiştir. Gerçi bende 3 kg. Dan fazla varmış. Swh.
gel de evlen aq .
yazın iki tane arkadaşım evleniyor. birer çeyrek takarım diye düşünüyordum . şimdi gram nasıl takacağım diye düşünüyorum.
Evlenirken tanesini 4500 tl'ye aldığım bilezik, bugün 23.000 tl. evlenecekler allah selamet versin. Duyduğuma göre aileler bu gelişme üzerine, bilezik şartını kaldırmış. herkes imkânı ölçüsünde bir şeyler takacakmış.
Tl bazında Dolar fiyatından etkilendiği unutulan gram altın, bu durumdan bihaber yatırımcısını bazen "anaa altın yükseliyy laa" şeklinde sevindirmektedir. Yükselen altın mı dolar mı önce buna bakmak gerekmektedir.
Fiyatı arttıkça artan altın türü.
ne diyorsunuz aralık'ta yaşadığımız gibi bir düzeltme, ters köşe çekilir mi? malum şahıs geçen gün faiz artmayacak tam tersi olacak dedi ne dese tersini yapıyorlar . en kötü ihtimalle böyle bir kurla zaten seçime gitmezler yani illa bi gün düzeltme çekilecek ben bundan emin gibiyim ama asla yatırım tavsiyesi değildir şahsi düşüncelerim.
Lan daha 3-4 yıl önce sözüm var diye kuzenin düğününde geline bilezik takmıştım.

Şimdilerin alım gücü etkisiyle 2-3 bin lira falandı gözümde.
Cart diye düşecek diye korkuyorum. Ne zaman bozdurmalı bilemiyorum!
1020 TL 'dir altınkaynak sistemine göre. Geçen sene eylülde 450 TL civarına alıyorduk bu gözler bunu da gördü. 1050 civarıydı 2 hafta önce.

Aldıklarım için mutlu alacaklarım için üzgünüm.
Abd az bir şey enflasyon var diye faiz artırıyor götün götün. Dolara gidecek dünyada para. Uzun süre altın pik çıkış yapmaz ons olarak düşer vs.

Bizde ise hem dolar yükselecek hem de dolara bağlı altın, en azından dünyadaki oranda düşmeyecek.

Öylede böylede bize kaçıyor ülkenin ekonomik durumundan.
1095 lirayı gördü. altını olan zengin oldu.
Zaten zengindim AMK.
yeni zirveyi gördü: 1200 TL.
sürekli fiyatı artan değerli bir maden.
gözü aşağı bakıyor.
1.250 ₺’ye yükselen gram altın tarihi rekorunu kırdı.