bugün

yazık la kimin çocuğuysa.
Mühendisler sapık olamaz mı?

Bir yazar.
görsel
Bundan yıllar önce mühendis olduğunu sonradan öğrendiğim bir müşteriye numaralı güneş gözlüğü yaptım. Rayban 8 baz çerçeveye - 2.25 - 075 civarında numaralı bazlı güneş camı ürettirip montajını yaptık. Adamın pupil mesafesine göre de odakları 8-10 mm civarında kaydırdık. Adam gözlüğü teslim almaya gelince camın kenar kalınlığında bakıp "bu Niye bu kadar kalın oldu" diye sordu. Ben de numaraları, odakları ve camın bombesi yüzünden camın kalınlığının kaçınılmaz olduğunu söyledim. Adam da "nalakası var ben mühendisim bu böyle olmaz" dedi. Ben de "size mühendislik fakültesinde kaç sene optisyenlik okutuyorlar" diye sordum. Adam da "teşekkürler, kasa ne tarafta" dedi.

Mesleki anımız burada bitti.
Seni inandırmak gibi bir derdim yok balkabağı.

Adam gözlerine balkabağı resmi koyup bana inanmıyor.
Mühendis olupta hala ergen kalabilmeyi başaran yazar. Çoğumuzdan zekiymiş öyle diyor da tabela üniversitesinden parasıyla mezun olan herkes mühendis olduğu için öyle olmuyor be abicim...
üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle başlığına hep "vasat ve ezik troll" yazan kişi.
Allah rizasi için birisi şutlasin bunu.

Baydi...
"üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle" başlığına hep "vasat ve ezik troll" cümlesini değiştirerek yazan yazar.
vasat ve ezik troll.
33 tane aldın.
birakmazsan s.kerim.

istenmedigin yerde durma.

evet.

görsel
saat 23:59'a kadar sözlükten gitmez ise sözlükteki herkese "yalancı" olduğunu ilan etmiş yazardır.
ne mal adamsın sen ya.
verdiği sözü tutamayarak, yalancı olduğunu ilan etmiş yazar. artık sözlükte yalancı olarak bilinecek.
seks başlıklarını canlandıran adam lazım gitme.
2018'de eksi 150 oy iddiasını da yerine getirmemiş ki 2022'de bugün verdiği sözü tutsun... asena'ya taş çıkarır.
vasat ve ezik troll.
Fazla bile durdu şimdi siktirsin gitsin 20 gün.

Kafa dinleyelim.
Donuz listemin değişmezi.
Sevilmeyen uzak akraba çocuğu gibi bu evladım. Tam sopalık!
acilen sevişmesi gerekiyor. yoksa alimallah burda bizi..
özelden ilk görüşte aşka inanır mısın yazıp, nick yorumlarına yengenizdir yazan gereksiz yazar.
kezbanın teki, engelle geç.
Benim gibi çekici ve yakışıklı bir erkeğe mesaj atmadığı için kırgın olduğum yazar.
arkamızı dönmeye korkuyoruz.