bugün

Trolluk zeka gerektirir ama bir salaklık görüyoruz şu an.
ilginç bir tip.
Araştırmak lazım.
Donuz listemin olmazsa olmazı.
Bu bir virüs olabilir ciddiyim. Bu kadar istikrarlı biçimde neyse ya.
Tanımam etmem. Ama iyi birisi olduğunu düşünüyorum.
(bkz: virüs)
Çıplak kız fotoğafları atıp birden dini damarları kabararak allah (c.c) herkese rahat uykular versin diyebilen enteresan bir yazardır kendileri.*
görsel
Kızamıyorum ben bu çocuğa, valla bak
Hani böyle mahallede kapı çalıp kaçan cam tıklatan tipler vardır ne kadar şımarsa da görmezden gelirsin öyle bu da
Turuncu saçlı halini biliyoruz bunun, elimizde büyüdü karı kıza yürüyo şimdi, vay be...
Herkese itici diyen bir yazar arkadaş. ilginç.
görsel

Anlayan anladı.

Gozlerinmeyhanesiisshit.

Ahaha.
Kaçan kurtulur diyerek bohçasını hazırlamış yazar.
iyi şanslar dilemek lazım.
Kendisi canı sıkılınca gelip benim için "engelle geç,kezo" diyor. Bir kere yetmiyor. Beyefendi açıp açıp tekrar engelliyorlar.
sözlükte tepki toplayıp eksi oy kasmak için abuk subuk başlıklar açan parlak oğlan.
troll tarafından eleştirilen troll yazar. gerçekten çok yazık..
görsel
Kendisine karşı tavrım Tam olarak bu.
Sözlüğün ırzına geçen vasat yazar. Bizene olum senin fantazilerinden.
Kabahat sende değil ki. Seni buraya yazar yapanda.
boş beleş biri.

edit: boş beleşin ötesi biri. troll olmaya çalışan, troll bile olamayan toksik fışkırık. sabahtan akşama kadar en az 5 posta osbir çekip, hastalıklı zihniyetinin derinliklerindeki iğrenç fantezilerini sözlüğe sıçıyor. bundan başka bir numarası da yok. nickine bakılırsa silinip geri gelmiş.

zavallının teki.
Her nicki ile olduğu gibi bu nickiyle de donuz listesinin olmazsa olmazı.
Mankeyden hallice.

Hikaye yazan hayalperest abazanius...
bunu silmeyen moderasyon ne yapıyor acaba. çekirdek çitleyip, bunun yazdığı iğrenç yazıları mı okuyor acaba.

troll bile olamayan toksik fışkırığın teki.

(img:#2204440)
Adamdır kendisi.
Adamın hasosudur.
iğrenç fantazileriyle mide bulandiran Haddini aşan yazar. En yakın zamanda Silik olmasi dileğiyle.
cinsel seks mi puahahahahahah sen harbi sıyırmışsın krdşm kendine gel yoksa kemerle döverler seni.