bugün

sözlüğü öğrenmem konusunda bana çok yardımı dokunan, donanımlı, kültürlü, kalem kalitesi yüksek, ve buranın bir zamanlar en başarılı yazarlarından biriydi.

hesabını yıllar önce kapattı, görmeyeli de yıllar oldu şuan aklıma geldi. nerelerde acaba? sizin blr bilginiz var mı?
vay ipnetor vay. bir veda bile etmeden hesabını entryleriyle beraber silip gitmiş. gerçi haklı, veda etse kime edecekti ki.

ahahah şaka maka kadın sananlar var kendisini. üzerine attığım çamur halen izlerini taşıyor. yolun açık olsun kardeşim.
Hayatta mı ki? numarasi falan filan varsa arayın şunu bi bakim.
sözlüge en fazla 2 günde bir giren düzenli giren kadın 125 gündür girmemiş bu öldü mü ne odlu yaşı da vardi. baya.
öldümü acaba dediğim yazar.
sevdiğim yazarlardan biri 69 gündür ortalarda yok nerede bu adam.
sevilen bir yazar ne siyasi trollükle işi olur nede başka bir şeyle ara sıra kendi çapında espiriler yapar o kadar.
Birkaç gün önce Mesajlaştığım ve aynı görüşleri paylaştığım yazar.

imza bağzı dost. Abbas derler nicaltı girdiğin zaman genelde sarhoş olurmuşsun her zmaan değil bebeyim.

Bu arada kendisi gerçekten çok güzel bir kadındır. Yakinen tanırım elleri çok güzel.
ilk başta pek sevmemiştim. Yüzüne de söyledim lakin artik samimi ve komik geliyor :D
Herkes gider bir sen birde bazı dostlar kalır.

Sağ ol destekçim. Var ol canım.
Daha önce tinychat diye bi yerde konuştuk galiba belkide daha fazlası bilemiyorum.
Bayağı zaman geçti harbiden ilginç zamanlardı.
iyi yazmalar.
O kadar güzel olmasına rağmen, güzelliğimi kıskanan yazar.

Niçin böyle yapıyorsun kuzum?
görsel

https://m.uludagsozluk.com/e/42847992/

Dıss için Teşekkür ederim ponçiks.

Bu da benden sana dıss.
Sevimli bir sözlük trollü.
Ses getiriyor, ama negatif ama pozitif...
Ironiden anlamayan yazarlar hala sinirli kendisine.
değişik bir tarzı olan emektar ve değerli yazar.
çaylak mı olmuş lan dediğim yazar. vah vah.

görsel
(muhtemelen türk kızına ağır hakaret eden dünkü başlığından dolayı) çaylak yemiş olan yazar.
sürekli aynı konuları trolleyen, kapasitesi sınırlı troll.

daha komplike olması lazım...
Yahu ben bunu bu kadar troll bilmezdim. Noldu buna? Ne bu kalemini ararken şekilden şekile giren ilkokul öğrencisi gibi hareketler!
görsel
(bkz: kocam başkalarıyla seks yapmama izin veriyor)
(bkz: evlenecez diyip seks yapan erkeğin evlenmemesi)
Soru: bir kocan varken aynı andan nasıl evlenmek istiyordun.iki kocan mı olacaktı. Kendine harem falan mı kuracaktın erkek haremi.

Edit: biri kendisinin sarışın mavi gözlü bi bayan olduğunu idda ediyor.haremine adaylığımı koyuyorum bende talibim. Hadi bakim
son attığı entry den instela dan bana ulaşabilirsiniz yazmış ama ulaşamadım senmisin uludağ daki dedim ama dönüş yok.(#42694312)

edit: dönüs yaptı.
Bende fark ettiydim lakin çaktırmadım. Durumu. Swh.
Kendi başlığını açtığı 2013 yılından beri bir gram gelişmemiştir.
Keşke kadın olsaydı.o zaman kaçırmazdım elimden bunu kesin.ewed
Kiskanc bir yazar.