Şu halde arkadaşım senden taktik almak durumundayım. Hemde rus kızlar için. Vay be. Seviliyorsun tarafımca. Cansın. Evet.
de çenen neden sabit kanca gibi?
Rus kızının o ruju sanırım kalıcı rujlardan ama saçına uymamış. Hem biraz şişko. Saçıda yeni uyanmış gibi. Bizımla değılsın Rus kızı. Sen bizimlesin bırak rusu musu sayın yazar. Saygı ve katyusha ile...
Harry potter serisinde herşeyini sürekli kaybeden bir kız vardı. Ona benziyor.

Edit: öğrendiğime göre kızın adı lunaymış. Lunaydı , evet.
lan beni istemsiz bir gülme aldı.

bu beni eski sevgilisi mi sanıyormuş şimdi? hayallerde yaşıyor bazı kullanıcılar.
ela gözlü bir ilkokul bebesidir. yatma saati gelmedi mi senin kız minnoş?
gördüğüm kadarıyla kasabalı. köylü demiyorum bakın köylü üreticidir yaptığını bilir boş işle uğraşmaz pozitif bilimler açısından başarılı sayılmasa dahi yaptığı işte başarılıdır. oysa kasabalı ilber reyizin anlattığı gibi dümdüzdür. galeyana gelir. sürekli babalar.

edit: aydinoglu övdüğüne göre kesin sıkıntılı bi tip zaten. referansa bak. aydinoglu.
Son derece güzel ve zeki bir kızdır. Arkadaşımı paylaşımlarından dolayı kutluyorum. iyiki varsın. Evet.
Ah azizim ah.. sözlük ilkokulluların eline kalmış ve bizim elimizden hiçbir şey gelmiyor. Sadece oturup izleyebiliyoruz. Evet
daha dün arka arkaya 5 entrymi begendi. tesekkür ederim.
Açık oylayıp durma sayın yazar tahrik oluyorum. Evet
inci olsa popi olabilirdin de bura inci değil ki be güzelim bir yazardır, buradaki çoğu insan gibi.
Bizimlesin dedik ulu sözlüktesin dedik bırak rusu musu bizim kültürümüze uymaz dedik. Zeusun eltisiyle gündemde. Yapma çocuğum yapma yavrum yapma kuzzum...

Edit:şaka takılıyorum ciddiye alınmaması Rica olunur.*
Teog bitti tabi. Meydanı sizE kaldı. Bu yaz hiç çekilmeyecek buralar belli.
ilgi arayan boş beleş yazar. bunun diğer versiyonu da zeusun eltisi. bu ikisinin sözlüğe kattıkları birşey yok. zararları var. internetin ehliyetle kullanılması gerekliliğini ayan beyan ortaya koyan yazar diye de tanımını yapayım.
genç ve güzel yazarlarımızdandır kendisi. bu kolejlilerden sanırım.
çok artısını yedik sağ olsun. artılar içinde kal emi ?
Arasıra entrylerine baktığım sözlük yazarı.
görsel
nickaltı sübyancı dolan küçük kız. koru kendini bunlardan kızım.
bu aralar sürekli fotoğraf hatta ses kaydı bile atıp popi olmaya çalışan kız. sanırım ne kadar güzel olduğunu ölçmeye çalışıyor. buradan çıkacak sonuçlara güvenmemeli bence. çok güzel olduğunu düşünüp o özgüvenle atıyorsan büyük yanılgı içerisindesin.
Harbi harbi güzel olmayan dişi.
Son derece güzel ve zeki kızdır. Arkadaşım çok güzel bir kızdır.

Sana çirkin diyenler gözlük taksın arkadaşım. Aldırma. Seni çekemiyorlar. Evet.
(bkz: sahibi geldi kaçın)
bir ara silik yemişti.