bugün

(bkz: Kıllı turnam)
Yeni degilim.
(bkz: potikareligomlek)
ister kendimi ifşa ederim, ister kendi halimde takılırım kimseyi ilgilendiren bir durum yok. Ne paylaşacağımı size soracak değilim herkes işine baksın.

Cocoon hanım çok teşekkür ediyorum.

Bir yazar.
Gitme turnam vuracaklar. Kanadını kıracaklar turkusune inanmış turnadir.

Edit: bkz deki kapalı bayan akp sempatizanı olabilir...
Sadece bebeğim honey'in bacısı olurum.

Etuu korkuyorum, senin bacın olacağıma ölürüm daha iyi.

Bir yazar.
Nick altını gavur hayvanının işgal ettiği bir yazar.

Hoşt lütfen.
Hayır kesinlikle asil bir yazardır. Ben biraz cozdum. Başkaları kırılmasın diye fazla kırıcı entryler yazmaz aynı zamanda merhametli ve hayvan sever. Entry analizini yaptım. Kardeşlerim arasındadır. Kapalı açık ne fark eder böyle eziklikler yapmayalım lütfen.
aklı başında bir onbirinci nesil gibi duruyor....
Nickinden ve müslümanlığından memnun olan bir yazar.
Nickimin açıklamasını size yapacak değilim elbette. Sizin benim ve nickim hakkında ki düşünceleriniz benim için pek bir anlam ifade etmiyor zira. Çokta tırt.

Kale kardeşime teşekkür ederim.
Kardeşleri dışında kimsenin kendisi hakkında ki düşüncelerini önemsemeyen yazar.
beyni çükünde atan, gelişimini henüz tamamlayamamış, sağa sola, insanların dini değerlerine saygı duymayı öğrenememiş, bundan rant sağlamaya çalışan tiplerin başlığına uğradığı yazar.
""Abaza, kapalı ve lez bir yazar""

Bunu yazan zihniyet bana medeniyet dersi vermesin çok rica edeceğim.

Şu yazdığı entrye bakmadan utanmadan cehalet dersi vermeye kalkan, insanları yaftayan kişilerin görüşlerini ciddiye almayan yazar.

Medeniyetin yolu saygıdan geçer. Kardeşlerimi genellikle medeni ve saygılı insanlardan seçtiğim için fikirlerini ve eleştrilerini dinlemekten gocunmam.

Her görüşten her inançtan insana saygı duyarım kini ve nefreti yüzünden insanları yaftayan ve iftira atmaktan çekinmeyenler hariç.

Edit: mağdur olmayı sevseydim açtığın kokuşmuş başlıklar altında ağlardım.
Mağdur olanlara alışmışsın tabi siktiri yiyince şirazen kaydı.
tamam kardeşim hadi Allah'a emanet seni kırdıysam kusura bakma. ama bu özür gerçekten senin için değildi. sadece çok edepli bir insandan aldığım mesaj doğrultusundaydı. kusura bakma siliyorum başlığındaki entryleri.
inşallası kızdır.
kıllı turnam selam götür sevdiğimin diyarına.
ooo ooo sen de sildikten sonra atıyorsun be biladerim *
Nick altına saldıran sonra yazdıklarını silen korkak farelere delikanlılık ve konuştuğu lafın arkasında durabilme dersi veren bir yazar.

Kardeşlerime not: 15 gün çaylak. Evet.
Sen tam bir şapşiriksin.
çok çok sevdiğim ve konuşurken eğlendiğim yazardır. muhabbeti güzeldir.
çokça sabahlamışlığımız ve
kurak iklim bitkileriyle ilgili insanlıktan saklanan sırlarımız vardır.

iyi yazmalar diliyorum:)
Sözlüğün bana kazandırdığı iyi insanlardan bir tanesi. Sözlüğe girdiğimde adeta entrylerini 'stolk'ladığım nadir insanlardandır, sevilendir.

Bizimle birlikte iyi yazmalar dilerim efendim. Hepimiz birbirimizle güzeliz.

Edit: y-e-d-i-r-m-e-y-i-z.
seri oylayan tatlı yazar.

telefonu bozdun, o kadar bildirime alışık değil.
kalkıp sessize de alamadım üşenmekten. kulaklarım ağrıyor swh.
çünkü sevgim yok.
kimseyi sevemeyecekmişim gibi hissediyorum. kimseyi oyalayıp zaman kaybettirmek istemiyorum.

aidiyet duygusu yok. kendimi kimseye ya da hiç bir yere ait hissetmiyorum. burası benim yerim, burada mutlu olurum diyemiyorum.
kimsede o sıcaklığı, huzuru ve sevgiyi hissedemiyorum.

insan bir kere sevilmeyince gerisi hep yalnızlık.
neye benziyor diye sorulsaydı eroin derdim. ama kim diyor, kime benzer ki?
kime benzediği kişiden kişiye değişir herhalde. kendimizi yalnız hissertiğimizde yanımızda kim olsa yalnız olmayacağımızı düşünüyorsak, kimin yüzü gözümüzün önüne geliyorsa ona banzer.

anne yoksa yanında ona benzer, baba yoksa ona. bazen varsa da benzer . çünkü bazıları varken de yokturlar. oldukları kavramın içini dolduramıyorlarsa eğer.
yalnızlık kimi için anneye kimi için babaya, kardeşe, sevgiliye veya sevilene benzer.

hep aşk benzeyecek değil ya yalnızlık da biraz sana benzer.
gülerken saklayamadığı yamuk dişleridir.
eski sevgiliyi umursamayıp yeni sevgiliyle mutlu olmaya bakmak.

en güzel intikam mutlu olmaktır.
iğrendiğim kişi bazen kendim.
insan ulaştığının nankörü, ulaşamadığının delisidir.

size en çok kim köpek muamelesi yapsa en zor olanı o'dur. bilmiyoruz sanki. gerçek zor kadınla olsanız bir hafta sonra ' ama beni çok yorüyürsün' deyip ağlaya ağlaya kaçarsınız.

bu söylediklerim sıradan erkekler ve kadınlar için geçerlidir, istisnalar elbette vardır.
kırılma anıdır.

önemsenmediğiniz yeri terk etmeniz gerekir. kimse sizden daha önemli değildir.

kimsenin size kendinizi kötü hissettirmesine izin vermeyin. bu birazda sizin elinizde.

o öneminizi bilmiyorsa bilecek başka birileri muhakkak vardır.
devlet bahçeli'nin çağrısı batıda karşılık bulmasa da doğuda karşılık bulmuştur. tabi doğuda yaşayan herkesi kürt sanan sığırların idrak edemeyeceği bir gerçektir.

hdp'nin önde olduğu güneydoğu ve doğu anadolu bölgelerine bakarsak eğer türkmen nüfusun daha ağırlıklı olduğu doğu anadolu bölgesinde ki bazı illerde evet çıkmasından anlayabilirsiniz. akp'nin oylarının yüzde on artmasının sebebi budur. tabi bunda referandum olmasının da etkisi var. eğer bugün genel seçim olsa milliyetçi oylar yine akp ve mhp arasında bölüşülecek olsa kazanan yine hdp olur.

altan tan'ın yaptığı tam olarak yavşaklıktır. omurgasız.

yemekten soğutup, yemek yiyebilmek için antidepresan kullanmama sebep olmuşlardır.
bıktım yaşamak.
kaygı bozukluğu

hiç ölmemiş birine ölmeyi, ölümü anlatmak gibi bir şey olur sanırım.
yaşayan bilir ya da ölen bilir mi deseydim bilemedim.

imkansızdır

okudum7-8 sayfa kaldı ama artık bir resim var önümde

bu resimde kadın gibi kadın var.

aferin sana oldukça iyi yetiştirmişsin,

çoğu aydın kafalı geçinen doktora yapmış kişilerden daha aydınsın.

bu senin en büyük avantajın,

ama işte aması var

bu aynı zamanda senin koşullarında

senin hayatının kararmasına sebep olacak en büyük dezavantaj gibi duruyor.

10 sene sonra diyebilirsin.

niye bu kadar empatik'im

neden her davranışını çözer oldum

ben bunu haketmiyorum

kendime saygım kalmadı

bu kadar okuyup , bu kadar bilecek ve çözecek ne vardı.

bilmek aynı zamanda mutsuzluk kaynağıdır biliyormusun.

o özlemle aradığın , kaşı gözü, boyu posu,kilosu,tipi önemli değil,

sadece beyni olsun ,beni anlasın,dizime yatırıp şiirler okuyum dediğin insan,

1 yıl sonra hoyrat biri olabiliyor,

ruh eşim dediğinin ,ruhuna baktığın zaman içindeki çocuğu öldürdüğünü dehşetle görüyorsun.

ve anlatamıyorsun.
görsel

Bir dedikodu olmasa yazmayacak yazardır. Söyler misin turna arkadaşlık bu mu? Nerede kaldı beraber söylediğimiz türküler?

Arkadaşlarınızı ihmal etmeyin lütfen.
sütçüye götürmek istediğim yazar.
süt içeceğiz. zaten sütçüde ne yapılabilir ki?

eğer sade süt sevmiyorsan yanında kakaolu/çilekli nesquik getirmen lazım, benim kalmadı.
Çok kaba bir yazar.
Püüü sana.
(#37512048)
Rjjdjdjf
Anancı mı ney?
Allı turnam bizim ele varırsan şeker söyle kaymak söyle bal söyle. bir de light kola. diyetteyim kızım napiyim.
tanım: kişisel hesaplarımı bilen nadirimsiiii canım çukulatam yazarı.
Sözlükte tanıdığım ilk üçüncü kardeşim. Hiç bir şekilde ark niyetli değildir kimseye. Haklı olduğunda da önüne kimse geçemez. Sözlükteki en sevdiğim yazarlardandır. Kalemin keskin ufkun geniş olsun eski dost.
bi dakka ya kim ask yasıyo noluyo nereye gidiyo cok karısmıs burası
yetkililerden acıklama bekliyoruz.