şu anda tam 195 tanedirler , sözlüğün yenisi olarak kim olduklarını bilmemekteyim

(bkz: derin sözlük)
(bkz: beyaz toroslu yazarlar)
benim o yazar.
kendini offline olarak işaretlenmiş yazarlara verilen isim.
Bunlar niye nickini gizler hadi gizledi niye açık oylar anlam veremedigim yazarlardir.
Online listesine her baktığımda altlarda azımsanmayacak kadar fazla olan Yazarlardır. Öyle bir iki tane değil anlayacağınız. Acaba zall'ın uydurması mı bunlar, yoksa cidden öyle bir şey var mı? Bilen yazarların aydınlatmasını talep ediyorum. Ettiğimle kalıyorum olmaz inşallah.
Benimdir.
Ben değilimdir.
Muhtemelen gizemli olmayi isteyip bunu gercek hayatta yapamayan. Kendini boyle yerlerde teselli eden biridir.
çok gizemli sıra dışı olaylar; http://www.ozontabakasi.c...e-tuyler-urperten-8-olay/
Bir insan neden sözlükte offline gözükmek isterki.
Msn mi burası.
Bana biraz saçma geliyor bu gizemli yazar olayı.
An itibari ile 205 kişi ile aramızda dolaşıyorlar.
force kullanabilen ilginç kişilikli. ilginç kişiler. her an herşeyleri çıkabilir ortaya.
An itibariyle 243 kişidir.
Nick zaten gerçek kimliği saklamak için icat edilmiş bir şeyken onu da saklayan yazar güruhu.

Parti kursalar muhalefet olurlar, o kadar çoklar.

Edit: imla.
Sözlük içerisindeki paralel yapılanmanın üyeleri olabilir. ifşa olmamak için gizemli takılıyorlar. içimize kadar sızmışlar.
Entelijans.
Trençkot, fötr şapka ve güneş gözlüğü ile dikkat çekmemek için (!) kamufle gezinen tip.
Ağır abi.
aman haa çok kurcalama bozarsın. şahit mahit yazarlar.
Mit, cia, mossad, FBI gibi istihbarat örgütlerinin bizimle ilgili bilgileri öğrenmek için reis-i sözlüğümüz zallımın gızını zorlayarak böyle bir program oluşturmasına ve kendilerini gizleyerek sözlüğe girebilmelerine olanak sağlayan nicklerdir. Onların her biri hakan fidan'lar, James Bond'lar ve eniştelerden oluşurlar. Uyanın ey zallımlar.

Not: sözlükte offline takılan yazarlara verilen admış.
(bkz: kulning) isimli yazardır, film afişi gibi bir profil resmi godfather filminden çıkma bir kapak fotoğrafından başka hiç bir şeyi bilinmemektedir.
(bkz: çaylağım ben ya)
Aha ben. Pek gizemim yok ama olsun.
Dedektif gibi gezen yazar.
hepiniz gizemli siniz bence sayın yazarlar.
Çoğunlukla gece gelen yazarlar.

Öyle ne yazarlar ne ses ederler, öyle bizi izlerler.

Ürkütücü, ürpertici yazarlardır.*
(bkz: ey cehape)
(bkz: bunların kökünü kazıyacağız)
tekrar gelindiğinde alınacak nicklerden biridir.