bugün

BANA atabilirsiniz nervio hanım.
True değer verir mi diyorsun yani. *
ture'ya atsan hemen cevap verirdi işte. hak edene değer vermiyorsunuz...
Sen bana at boşver başka erkekleri.
Bak ben bunu yapan erkeğe aşırı sinir oluyorum ya.
Böyle minik stratejik salaklıklara tahammül edemiyorum.
Konuşmalarımdan geç cevap biri olmadığım belli benim. Karşı taraf geç yazsa bile ben telefon elimdeyse cevap veririm. Geç yazdığımda hemen geç cevap verilmesi çok basit geliyor.
Yazdığıma da pişman oldum neyse sakin nervio sakin.
Benimdir. Şimdi faresini siken sigme biraz gerilmiş vasat arkadaşım da yazmış tıngır mıngır.

Ben yeni bir pencere açıyorum. Arkadaşlar eyyy dostlar

Vaz geçtim mına koyim açmıyorum.
görsel
güzel kapak.
Belki o sırada bir işi vardır? Güzel düşünmeliyiz... Boş verin güzel dusunmek iyidir.
Keşke ile bitecek sohbetlerdir.

Hayatımda çok yaptım. En son yaptığımda -ki 4 gün önceydi- her şeyden habersizde atar koymuştum. Sonrasında ne bencil olduğumu anladım. Çok pişman olmuştum.
Bunu yapan insandan korkulur valla. Taktikler, stratejiler neler neler vardır onda.
(bkz: trip)
kissasa kisas gozuyle bakilan ergen eylemidir.
bazen de mesaja geç cevap vereyim diye beklerken, cevap vermeyi unutarak, 3 yıl sonra aklına geldiğinde artık cevap vereyim diyerek abartmaktır.

(bkz: ben değil bir arkadaş)
liseli olmanın altın kuralıdır.
angutluk belirtisidir. kendini kandırmaktır. düşünün mesaj geç gelecek kişi de bekleyecek biraz sonra atacak. angutluk ve denyoluk belirtisidir. amaç nedir lan desen cevap veremeyecek derece de anguttur çünkü.
tribe bağlamış kişinin debelenmesidir.
tripli kız davranışı.
(bkz: ergen)
Belki ilişkinin başlarıdır,konuşmak istiyorsundur bol bol ama karşı taraf gec cevap vermek durumundadır lakin sizde mesaja benimle ilgilenmiyor diye tribe girip bende ilgilenmiyorum ki mesaji vermeye çalışıyorsunuzdur. Ancak durum farklı olabilir genellemeyi umursamiyor üzerine vurmak yanliş olabilir.
intikam alınıyormuşcasına yapılan ancak karşı tarafın çoğu zaman umrunda bile olmayan mesaj atma durumudur.
Bir tür tutunamamışlık, ego tatmin etme çabası örneğidir. gereksizdir.
bir boka yaramayandır,hatta isine bile gelir ve hatta daha sonra bunun icin laf bile yenebilir.
Karşısındakini sanki üçüncü dünya savaşında malup etmişin gibi bir duygu ve götü kalkıklık hissi.
Bir tür intikam şeklidir.