bugün

dış basının günler öncesinden araba kiralayıp olayları beklemesi

ve bbc nin 8 saat canlı yayında kalması

chp bdp abd israil gibi aynı zihniyete sahip ülke ve partilerin destek vermeleri....
kahrolsun bağzı şeyler
sloganı.
Vali mutlu'nun gelin parka hiç kimse bir şey yapmayacak sözüne güvenerek gelen vatandaşa, tomayı, gazı dayayıp, kandırdım! Cee ee! Yapmasıdır.
maddi ve manevi zararlar, camide bira içilmesi, provokatör zihniyet, polisi taşlayan hain eller..
ülkenin polisine saldıran teröristler... asla unutulmayacaksınız.
günü geldiğinde de hatırlatacağız. hiç merak buyurmayın siz.
(bkz: solcular böyle yalan haber yapmayı nerden öğrendi)
(bkz: taksim gezi parkı provası ve mehmet ali alabora)
(bkz: taksim esnafının eylemcilere tepkisi)
(bkz: bir türlü iç savaş çıkartamayan marjinal gruplar)
yiğit bulutun kanal kanal dolaşıp başbakana zihin gücüyle komplo kurduklarını iddia etmesi.
normalde simit alırken simitçinin yüzüne bakmayan insanların direnişçilere "yeter ya evinize gidin esnaf iş yapamıyo" demesi.
penguen belgeseli.
halk ve flash tv.
belinde silah elinde cop kalkan olan polise saldıranların eli satırlı adamı görünce kaçacak delik araması. evine giren hırsızdan korkan sözde delikanlıların binlerin on binlerin arasında aslan kesilmesi.

edit: müftü karısı diye ortada gezen kadının chp li çıkması.
edit2: eylemci 90 li olunca turkiye'nin aydinlik gelecegi polis 90 olunca cocuk oluyor boylede zihniyetini siktigimin adamlari var.
Gezi Parkı'nda piyanist konser verdi, Almanya'dan ithal çıktı.
Tomanın önüne poz verip manşet olan kadın Amerikan çıktı.
Soyunup özgürlük isteyen çarpık Türkçeli kadın Alman çıktı

Aklımıza tek bir söz geliyor: "şeytanın hilesi zayıftır(4:76)"(Kur'an)
iktidar darbeye, askeri vesayete karşı, ama gezi eylemleri sırasında jandarmadan medet ummaya hiç karşı değil ya da orduyu icabında göreve çağırmaya. zira iktidarın zihniyetine ve menfaatine denk düşen herşey otomatikman demokratik de. bir kez daha gormüş olduk.
gezi parkı ile ilgili her şeydir.
polis şiddeti, kararlılığımız, güvenimiz, barışımız ve birliğimiz, şehit edilen canlar, çıkan gözler, yanan canlar, biber gazı, plastik mermi, toma, akrep, polis, jop...

unutmayacağız. zaten elimizde de değil.
polis şiddeti ve devlet terörü.
Çöp aracını toma zanneden eylemci, palalı saldırganı serbest bırakan adalet zihniyeti, halk tv'nin 10 bin kişi sarıyerden taksime yürüyor haberi, jöle kafa zihniyetinin dan brown senaryolar gibi.
olaylardan önce faizin %4,5 iken olaylar sonunda %9 olmasıdır.
orantısız zeka.
oraya topçu kışlasını dikeceğiz diyenlerin pardon kuzenim yazmış modunda gezmeleri. karı gibi kıvırmaları.
%50 nin evde zor tutulması
ileri demokrasi
paralı askerler
yandaş medya.
halkin nasil bir anda tek yumruk oldugu. duseni kaldiran, bir bakkalin bana bedava limon ve sut vererek "yolun acik olsun kardesim" demesi. biber gazindan yere yigildigimda 2 kiz 3 erkegin kacarken durup beni alip apartmanin birine sokmasi ve daha niceleri. helal olsun hepsine, elimden geldigince bende yardim ettim hepsine.
tarih unutmayacaktır . bu kadar akılsız insanın nasıl galyana geldiğini. tomanın karşısındaki kadının yabancı olduğunu. duran adamın sırp olduğunu. soyunan kadının alman olduğunu ajanların bursa'da gezdiğini(bizzat görmüşlüğüm vardır ). hee yeryüzü sofrası adı altında dini siyasete alet ettiklerini...

edit: imla
hükümetin düşeceğine inanan mallar.
(bkz: çare DROGBA)
(bkz: slogan bulamadım)
(bkz: kahrolsun bağzı şeyler)
kukla polis, yandaş basın, götveren esnaf...
akp nin çok kaliteli bir ayar yemiş olmasıdır.
güldüren anılar olarak duvar yazıları.
(bkz: ali ihsan varol)