bugün

kemalizm düşmanı falan olduğunu düşünmediğim yazardır.
islamcı falan da değildir. bir entrysinde akpli olduğunu dürüstçe yazmış. ancak bu kadar büyük bir kitle arasından akpye oy veren herkesin radikal olmadığı ve karşısında ülke yönetecek potansiyel göremediği için ve çok da istemeden akpyi tercih ettiği gibi de bir gerçek var.
ancak yine de kendisinin objektif olduğunu düşünmüyorum. (ki, bir akabeliden objektif olması beklenemez de zaten.)
akp hükümetinin ülkeye yarardan çok zarar getirdiğini, açılım altında yaşayan megri'ler habur'lar sayın'lar teröristlere lahmacunlar ve salih müslim rezaleti başta olmak üzere önce yaşananı ve fetö denince akla ilk gelmesi gereken partinin tartışmasız akp olması gerektiği gerçeği gibi şeyleri görmesinde fayda var.
bunun dışında özünde kötü bir insan olmadığını fakat sözlükte biraz fazla agresif olduğunu düşünüyorum.
bu arada sözlüğün paraziti olan dhkpc sözcüsü bu nickaltına da onlarca kez pisliğini bırakmaya doyamamış. aynı nickaltına yazdığı iki şeye bak ayol bir insan nasıl aynı anda "ışıd zihniyetli dinci" ve "türkçü milliyetçi" olabiliyor ? bu artıkta mercimek kadar akıl olsa şaşarım.
Gayet kral bir yazar. Severiz. ailecek izliyoruz
Nickaltı küfürleşmesi sonucu çaylak oldum doğal olarak. 5 gün.

O deminki liseli de korkmasın yollamadım polis neyim. Accık sarayım dedim de çaylak olduk ikimiz de.

Not : temiz don atlet kabul edilir.
Yine kendi mallığım yüzünden çaylak oldum. Adamın haberi bile yoktur. Kime ne aq millet kendi uğraşsın sana ne oluyor gethere. Bundan böyle olaylara dahil olmayacağım pek fazla. Çaylakken farkedilmeyişimi götünüzü yalamayışıma, herkesle iyi geçinmeyişime, meriç, yavşak ve yalak olmayışıma veriyorum. Bundan sonra kendimi çekiyorum. Ne sikim yerseniz yiyin.

görsel
görsel

Ölmek üzere olan yazar. 1 hafta falan entry girmezsem ölmüşümdür. Cenaze için amasya belediyesi “aramızdan ayrılanlar” bölümüne bakabilirsiniz. Meriçler de davetlidir.

(Bkz:kendi nickaltını uplayan ezhapşuaaaa)
"kadinim hosgeldin " diyor volkan konak.

Tamam tamam cok igrencti ama dayanamadim.
Burnu mu kanıyor kolu mu kopmuş * anlaşılmayan yazar. Geçmiş olsun.
(#41235280) öldürülen çocuklarla bile dalga geçebilecek karakterde bir zavallıdır.
söylediğine, yaptığına gozüm kapalı imza atacağım yazarlardan biri
kalemi daim olsun.
Her entrysinde yersiz küfür ve argoya sarmayı bıraksa ve hayata biraz daha sorgulayarak, biraz daha ufkunu açarak baksa iyi çocuk aslında.
Zira Dinler birer dogmadır. Gidilecek tek yol aklın, bilimin, sorgulamanın yoludur.
Türkiyeyi düzlüğe çıkaracak düşünce de seküler milliyetçi türkiyedir.
Hep gergin ve sinirli. Napıyonuz bu çocuğa?
kendisi sözlüğün en iyi yazarlarındandır. karakterlidir.
Garip midir bilemem ama oda bir kuzeyli *
sesi harbiden sexi olan topraam. lilithten sonra galiba ben de düştüm sayın ahali. *
Evet öyle de dengesiz bir yazar ne yazık ki. Ağzına acı biber sürülesi.
Gethere bul getir..
görsel
Hakaretsiz konuşamayan utanmaz! Bir tek sen mi haksın da hakaret ediyorsun insanlara yazık ırkçı.
Bak bu ağız bozukluğu konusunda haklısınız.

Edit: Allah karakter bozukluğu vermesin .s

Edit 2 : saban filmindeki gulyabani isimli zat'ın bahsettiği halk çocuğu berkin elvanmış. Ben de dedim ki halk çocuğu ve orosou çocuğu arasındaki ince çizgi. Halk çocuğu polis taşlamaz. Haa dhkp-c halkından bahsediyorsan o ayrı.
Yaf defolun gidin be kolluk kuvvetleri de halk cocuklarına şiddet uygulayan az o zaman. Yazık ırkcısınız.
Zaten insanlar sanki polise taş atarak başladı eylemlere. En küçük protesto eyleminde bile insanlar şiddete uğruyor!

Not: ne dhkpc su be hem sanane Berkin Elvan'dan.
Bugün bile coronovirüs olmayıp "kanal istanbul"a karşıyız deyip sokağa çıksak dayak yeriz. Herhangi bir sokağa çıkma yasağı olmadığı dönemde zaten. Bir basın açıklamasına bile izin verilmez.
Kolluk kuvvetleri hangi "halk çocuğu"na durduk yere şiddet uygulamış lan?
Bir de ırkçı diyor. Neye dayanarak diyor onu da merak ediyorum.

Berkini çok seviyosun biliyorum. Yakında yanına gidersin eminim.

Edit : konu kanal istanbula nereden geldi kızım?
https://mobile.twitter.co...tatus/1243093628937003008
Al bu da yeni?
Baya yırtınmış polis. Konu ne belli değil ama ailesinin yanında bu denli bağırması hoş değil evet.

Bak bazı mantıklı şeyler,konular insanca konuşulup, yorumlanabiliyor.
iyi bir kardeşimizdir. adam gibi adamdır.
iktidar yandaşı iyi diyor...
güncel Önemli Başlıklar