Bir aşk mı doğuyor gençler?

Hadi bakalım rast gele.
çok boş konuşuyon heri. yallah çadıra.
görevi kötüye kullandığımı ispatlarsan bırakacağım gammazlığı.

senin benim nickaltıma yazdığın pis entryine cevap olarak yazdığım entryi silmişler. ben de o silindiyse bu da silinmeli diye gammazladım. öyle olması gerekiyordu.

edit : gammazladığım kişilerin %90' ı sözlüğü reklam panosu olarak kullanan kişiler. günahımı alma.
edit2 : yazıp sildiğin her şeyin ss si bulunuyor. gün gelecek karşına dökülecek.
Adamdır adam. Adamın dibidir.
herkese saldıran yazar tarafından övgü aldım. teşekkür ederim. umarım getherenin fakesi demezler...
Saygılar sevgiler olsun kendisine. iyi yazar, eksik olmasın...
görsel

sözlükte sıkıntı çıkacağı sabaha karşı giden kutumuzdaki mesajların ortalıktan kaybolması ile anlaşılmıştı. bir kaç saat önce de sözlüğe erişim sağlayamadım. sürekli gelip sayfayı yeniledim, kaydırdım ya da f5 attım. en sonunda sözlüğe girebildim. hesabıma girmeye çalıştığımda yanlış kullanıcı adı ve şifre hatası verdi. işkillendim sözlüğün veritabanına mı sızdılar acaba diye... e postamı kullanarak şifremi yenilemeye çalıştım ona da izin vermedi. profil sayfama girmeye çalıştığımda ise böyle bir kullanıcı olmadığını beyan eden kırıcı bildirimler ile karşılaştım...

çok kötüydü sözlük. telaş yapıp sözlüğün reklam departmanına, zall'a twitter hesabından yazdım. çünkü iletişim kısmı çalışmıyordu. hiç bir yerden cevap gelmedi. en son çare olarak yeni hesap açtım ve bdv ye yazdım. 10 dakika ya da daha kısa bir süre içerisinde cevap geldi. 7-8-9 günde cevap veren hatta umursamayan bdv beni çok şaşırttı. mutlu oldum. umarı hep böyle olur...
cevapta ise sıkıntının teknik olduğunu beyan ettiler. derin bir ohh çektim çünkü silinmemiştim. acaba adıma dava mı açtılar diye e devlete bile girip baktım öyle düşünün...

anlaşılan iğne ucu kadar su değmeyen yer kalmayacak dediklerinde dinlememişiz.

bu da böyle bir sıçış anısı olarak kalsın.

tşkkrlr zall.
Listenin başını çektiği doğrudur.

görsel
gezi parki direniscisi tarafından yine nickaltına gümbür gümbür sıçılan yazar.

ulan sevmeseniz de istemeseniz de oy ile seçilmiş bir cumhurbaşkanı var karşınızda. ne bu saygısızlık, çekememe durumları ? kendiniz gibi olmayanlara bok atma, yapılan doğru şeyleri bile eleştirme peşindesiniz. sağcılara çomar diyorsunuz ama sen ve senin gibiler has çomar. sen ve benzerlerini toplayıp yaksak ülke refaha kavuşur yemin ederim.

bu arada hayatta görüp görebileceğim en boş konuşan kişi sensin. plaketini gönderiyorum. hatta plaketi boş verelim sana sapan göndereyim. git polis taşla. sonra da geber. yoldaşların tarafından besteler, şarkılar, şiirler yazılıp şehir ilan edilirsin en azından.

sonra da seni bahane edip ülkeyi karıştırır bu bahsettiğimiz megafonlu tayfa. öyle de illet, yapışkan, bulaşkan, şilepe, bunlar. Allah uzak tutsun sizleri bizden. Gerçi dinin imanın da yok (saygı duyarım dininin olmamasına fakat dinime saygı duymayan insana saygı duymak adetim değildir). seni gibi dhkp megafonu seniii.

Edit : saygı göstermeden saygı beklemeyin.
terbiyesizlik yapma ya terbiyesiz adam . ayıptır ya . biz burada hizmet yapıyoruz , sizler burada terbiyesizlik yapıyorsunuz . ondan sonrada vatandaşın önünde küçük düşüyoruz ya . ayıptır arkadaşım ayıptır ayıp. terbiyesiz herif.
görsel
git laaan.
olm sen ne kadar dengesiz birisisin lan? geçenlerde ne diyordun şimdi ne diyorsun.

görsel

edit : üstte atechso'nun entrysi vardı. silmiş.
Ne hikmetse bulamadılar çünkü ip çakışması mevcut değildi. Belli ki kayıt olurken de ip adresleri değistirilip gelindi.

Afet i siktir ettim o belki yanlis bir iddia idi fakat diger bahsettigim harf ve sayı randomlu hesapların hâlâ sana ait olduğunu düşünüyorum. Tarzlar, konular, yazışlar aynı. Ha artık sikimde değil istersen 10 hesap aç. Ciddiyim 10 hesap aç kimsecikler fark etmez.
çok sevdiğim bir yazar.

edit: ay entryi beğendi bana boş değil sanırım.
hadi be ordan. sana mı sorucam kimi seveceğimi?

tipsiz çomar.
mod amcalar temizlemiş yine burayı. adama cevap vermiştim oysa ki... neyse.
nickini yazıldığı gibi okuduğum yazar.* gethere

t: bir yazar
şöyle hayaller kurdurup böyle akıllarda canlandırılmak için nasıl yazıyorsun dostum?
tüyo verir misin?
(bkz: #39258836)

hayal kurdurduğu gibiyse
sözlüğün koruma altına alması gereken ikonudur.
fast yazarsanız sonuna;

Gta vice city de önünüze bir sabre turbo düşer.

Saygılar sunuyorum azizim...
şu boktan sözlükte varlığıyla keyif veren ve buraları çekilebilir kılan yazarların sayısı bir elin parmağını geçmez. onlardan biridir vesselam.
Bilin bakalım bugün kimin doğum günü?

(img:#1675135)
Doğum günü kutlu olsun yazarı.
Yetim zurnası yemiş gibi duruyordu amasya başlıkları... Kıyamadım ve Artık ben de amasya başlıklarını hortlatmaya karar verdim. Sonuçta amasya da kütahya da metropol bir şehir....
kendi nickaltını uplayan ezik ibne yazacak en uygun yer burasıydı ne yapayım...

Bundan böyle kendi formatımı değiştirmeye karar vermiş bulunmaktayım. Sözlüğün gidişatı, durumu artık benim de umurumda değil. Sahibi umursamıyorken size veya bana düşmedi bunun derdi. Sözlük içerisindeki tartışma, olaylardan uzak duracağım. Kimseyi de kırmamaya çalışacağım.

Sözlük hayatım olmuş. Yavaş yavaş uzaklaşmam lazım. Mümkün mü bilmiyorum ama deneyeceğim. 10 yazıyorsam 5 yazarım. 5 yazıyorsam hiç yazmam. Belki bir gün gethere de uçar gider ama Ata, arabaya binip gidemez. Yayan gider...

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.....
Sevdiğim, entrylerini mantıklı bulduğum bir yazar.
Fakat nasıl olur da hem mantıklı olup hem tayyipçi oluyor ben bunu anlamıyorum. Çocukluktan gelen dincilik tabusuyla mı büyüdü acaba? Diyorum, sonra bakıyorum cemaat ve tarikatlara da ağır şeyler yazmış, hiç Alakası yok. Öyleyse partili, teşkilatçı. Entrylerinde bu kadar mantıklı şeyler yazan birinin tayyipçi olabilmesinin başka açıklaması yok.

Ayriyeten Az önce de; yakın geçmişte Fethullah Gülen'e çarşaf çarşaf övgüleri ortaya çıkarılıp, ifşa edilmiş bir yazarı övüyor. Gerçekten anlaşılacak gibi değil.
karmaya oynayan yazarımsı. bikaç gündür takip ediyorum iki üç eksi oy alan girilerini iki üç saat sonra lağvedip siliyor yazık lan.