bugün

Sutyen kullanmayan kadınlara bayilirim.
sıkılıyorum.
-Eğer mevcut doğum tarihinizden itibaren 365 gün(52 hafta) geçerse, 1 yaş daha yaşlanırsınız.
çayınıza yeterince dem koymazsanız çayınız açık olur.
Tenyalar bağırsakta yaşar bağırmasakta.
buzu buzluktan çıkarırsanız erir.
kutup ayıları solaktır, fareler kusamaz ve ejder meyveli smoothie soğansız olur.
istanbul'da sivastan çok sivaslı var.
laptopunuzu fişten çekerseniz hemen kapanmaz şarjla bi süre daha çalışmaya devam eder.
avmlere üzerinizde çakı ile giremezsiniz. fakat koçtaştan balta yada elektrikli testere alıp avmnin içine gezebilirsiniz.
Ünlü fransız yazar Aleksander dumas (baba olan asıl dumas bu. Çünku aynı isimli ve yazar olan bir de oğlu var bunun) zencidir. Haiti kökenli babası ise fransız ordusunun ilk yüksek rütbeli zenci subayıdır.
bugün sonbaharın 3. günü.
elbet bir gün buluşacağız. bu böyle yarım kalmayacak.
yengeç yüzme bilmez; suyun içinde yürür.
aslında 35 tane dişimiz vardır. ( ekstradan 3 tane 20'lik çıktığını var sayarsak.)
Boşanmış bir adam zamanında en az bir kez evlenmiş demektir.
görsel
155'i ararsanız telefonu bir polis memuru açmaz efendim ;en azından her zaman.
Eğer şehir merkezine yakınsanız aradığınız zaman sizi 155 hattı otomatik olarak 112'ye yönlendirir. Devamında o sırada müsait olan bir çalışana (hemşire olduğu halde telefon 112 hattında çalışan annem veya arkadaşı itfaiyeci biri ,bu işin okulunu okumuş bir kişi) ulaşırsınız.
çok zekiyim.
hem ilkokulda hem de lisede sınıfım b şubesi idi.
martı fobim var.
bu gün hiç gezmediniz mi? yanılıyorsunuz. Genişleyen evrenimizdeki diğer bütün gezegen ve yıldızlarla beraber bu gün 49.2 milyon km yol katettiniz. iyi bir gezi sayılır
Cumadan beri arkadaşımdan haber alamıyorum.
Yalnız öleceğim.
-Agnostiğim.
binary sisteminde satır kaydırınca yapılan etki 2nin katları şeklinde olur.