bugün

ekmek her derde deva.
görsel
Yengeç ve Balık burcu insanları cezaevine koysan, dünyadaki kurgulanarak işlenecek tüm cinayetlerin %97'sini önceden engelliyorsun.
Dünyadaki tek kahverengi pandanın adı Qizai.
Şu anda ciğerlerime hava doldurup avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum. Yapsam tüm kuzey yarım küre duyar.
Yunuslar balık değil memelidirler. Gerçekten gereksiz bir bilgi oldu. Teşekkürler sözlük.
beni hayatımda hiç arı sokmadı.
Kuşadası izmir merkez arası ortalama 95 km dir.
gereksiz bir bilgi verseniz de eksi (-) yersiniz. bu millete yaranılmaz.
bugün, adı gurbet olan biriyle tanıştım.
Ekmeğe fıstık ezmesi ve reçel sürülürken en alta fıstık ezmesi sürülür, reçel değil.
Selvi boylum al yazmalım filminde; kadir inanır ve türkan şoray'ın çocuğu rolündeki samet'in, aslında kız çocuğu olması.
triskaidekaphobia psikolojide 13 rakamı ve uğursuzluğu fobisinin adıdır.

görsel

bu yaygın fobinin kökeni iskandinav mitolojisine dayanmaktadır. valhala'da bir ziyafete 12 tanrı davet edilir. yemeğe davetsiz katılan kötülük ve kavga tanrısı loki'nin çıkardığı kavgada en sevilen tanrı balder öldürülür. bu mit avrupa ve akdeniz'de yayılır. Daha sonra aynı mit hıristiyan mitolojisinde ''son akşam yemeği'' adıyla yeniden tezahür eder. isa peygamber ve 12 havarisinin katıldığı yemek sonrası yirmi dört saat geçmeden yine isa peygamber çarmıha gerilir.

işte tüm bu mitlerin ışığı altında avrupa'da, hain yahuda ve kötülük tanrısı loki ile özdeşleştirildiğinden 13 rakamı uğursuz sayılır.

bu fobinin dünyada asıl yaygınlaşması ve literatüre girmesi ise, 1798 yılında bir ingiliz dergisi olan Gentelman’s Magazine'in günün sigorta istatistik tablolarından alıntıda bulunarak, ortalama her on üç kişiden birinin yıl içerisinde öleceğini yazması haberi ile gerçekleşmiştir.
Dolar düştü.
anneni sikiyorum.
görsel
Görselin üst kısmında görmüş olduğunuz yemeğin adı sarma, alttakinin adı dolmadır. Bu çok gerekli bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim, iyakşamlar.
insan beynine en çok yakın olan hayvan katil balinalardır. Aynı insanlar gibi taktik ve plan muhakemesi yeteneğine sahiptirler.
Eğer ışığı açıp kendi etrafınızda tam tur dönüp, yere sırt üstü uzanıp gözlerinizi 7 kez açıp kapatırsanız ışık açık kalmaya devam edecektir.
kafanıza sıkarsanız %97,8 ölürsünüz.
battal gazi, sanılanın aksine türk değil arap bir emevi savaşçısıdır. islam adına pek çok başarı gösterdiği için bizim tarafımızdan sempati duyulmuş ve türkleştirilmiştir.
Haftaya cumartesi sınavım var.
Ayrılık da sevdaya dahil.
Aklınızda bulunsun:

Bütün sıfatlar karşılaştırmalıdır.
(img:#1720774)
Fotoğrafta görmüş olduğunuz Çaycı Hüseyin olarak tanınan adamın gerçek adı Alparslan Özmol’dur. Adam markanın önüne geçmiş ürün gibi.

Edit: ölmedi
köpük baloncuğun hemen patlamaması için deterjan+su karışımına nişasta eklenir.