bugün

kesinlikle half- life oyunudur. ah o böcek var ya az yakmadı canımızı.
metin2. Lan bi de parayla karakter satar alırdık. ne aptalmışız. iyi arkadaşlıklar kurulurdu ama.

Diablo 2'yi de unutmamak lazım.
football manager serisi.
Winning eleven
Championship manager
Pokemon (gameboy)
Half-life.
counter-strike'dir. yaş 26 hala oynuyorum ama işim gücüm var tabi.
knight, half-life, cs yi de bir aralar online oynuyorduk. ama gta vice city oynamak için gecenin karanlıklarında uykudan kalktığımı bilirim hikayeyi bitirmek için.
Knight online. Boş slot bulmak için ayrı uğraş. Kasmak için ayrı uğraş. Sonra cz'de sabahla.

(bkz: Bok vardı)
prince of persia - 1989. (Brøderbund)
Half-life
Max payne.
Chip and dale, olm fakirdik vizyonumuz dardı 16 bitlik kasetli atariden yukarısını görmedim
Counter Strike ulan sırf Türkiye birincisi takıma giricem diye sınıfta kaldım. Sonuç? Girdim, 2 ay sonunda takımda üst seviyeye geldim eh tabi iyi oyuncuyuz o zamanlar girdiğimiz her maçlarda en az 1 tk' m vardı. sonunda sıkıldım ve kendi isteğimle takımdan ayrıldım. Şimdi mi? Yedek kasa' da yüklü duruyor oyun. şimdi götü boklu bi serwer'a girelim bebelerden tek yerim. Reflekslerim öldü, yavaşladı sözlük..
(bkz: jazz jackrabbit2)
Tüm atari oyunlarıdır.
Aa başı çeker.
son destan / rosh online.
Knight online, mahallece çürüdük. Döktüğümüz parayla araba alır gezerdik mk.
Cm 03 04,half life, counter, metin 2...
counter strike botlarla oynuyordum kendimi pro sanıyordum online de 0 a 7 gidince kaldirdim bilgisayardan. sonra metin2. yanlislika 17 lvl sura ile 4 5 saatte çölleri aşıp baska maplere gelince her npc den dayak yerdim. e sonra gta TÜRK CiTY yaması ile. alirsim motoru caps lock basılı motorla ucup para kazanirdim parayla da malibuya gidip icki alirdim. sonra GTA San Andreas multiplayer gencligimi harcadigim oyun yamasiydi keske baska bi oyun oynasaydim da combat arms gibi satardim çarı. Simdi hatirlayinca gencligimi çürütmüşüm gercekten de.
cm 01-02.

o değil de ben unoyu affedersiniz ama 23 yaşındayken öğrendim, siz nerede büyüdünüz acaba lan asdasd.

edit: ulan gençlik yazıyormuş ben bi an çocukluk zannettim wolfied yapıştırdım. ayrıca ekstra not batak ve ihale hala çürüttüğü için yazmak zorunda hissetmedim kendimi.
bizler çanakkaledeki 15'li dedelerimizin kantırda vurularak şehit olan torunlarıyız gençlerimiz asimile olmuş gençlik çoktan dış güçlere teslim olmuş durumda
yapanın da yayınlayanın da allah bin belasını versin.saten işsiz olan gençliği telef etti bu meretler.
milli gururumuz olan mount and blade: warband'dir.