bugün

bak bu notu 2016 haziranından yazıyorum sana.

galiba ben seni hala tanımadım, hala hayatıma girmedin. söylesene sevgilim, şuan neredesin?

ne zaman geleceksin?

umarım hayallerime eşlik etmek varken sende onları suya düşürmezsin.

şimdi uslu uslu bir tesadüfle tanışmamızı bekle. *
ne adını biliyorum ne şeklini şemalini nede neye benzediğini. nerede oturuyorsun haberim bile yok kimler ile konuşuyorsun hayal bile edemiyorum. belki de şu anda sende bir yerlerde bana yazıyorsun bunları belki birileri ileride benim bakmalara doyamayacağım gözlerinden yaşlar akıtıyor ben yokum diye.. belki öpmelere doyamayacağım yanakların üzüntüden öfkeden kıpkırmızlar şimdi. bunları sadece hayal edebiliyorum ve hayali bile öfkeden deliye döndürüyor beni. ne olursun bir şekilde gel beni bul o üzdükleri gözlerini kızarttıkları yanaklarını neşe ile doldurayım yeter ki gel.. bayağı bir erken olacak sanırım dizilerdeki "çok erken söyledin" klişelerine bile nazaran hemde. ancak seni seviyorum. en azından olabilme hayalini şimdilik..
Ne yaptığının farkında mısın ?
Bu aralar beni çok üzüyorsun.
Çok geç kalma,hayatımın hala koşabildiğim dönemlerimde seninle dünyayi gezmek istiyorum,dünyayı olmasa bile türkiyeyi,bide .. Aman gelme be,Hevesim kaçtı.
Lütfen beni başka bir şehire götürerek ailemden ayırma.
Azcık daha bekle, sınavlarım var.
Sanırım ortalarda yoksun.
Eğer üniversitenin devamında da tanışmayacaksak cidden hiç tanışmayalım bence.
Valla tanısan severdin beni. düzen, centilmenlik falan...
Hem eğer ileride başarılı olursak beraber kariyer geliştirirdik. :/
Neyse boşver.
hayatıma kattıklarınla beni dünyanın en zengin insanı yaptın.

senden öncesi yokmuş gibi, beraber doğmuşuz sanki. iyi ki geldin adam, hoş geldin.
https://goo.gl/images/K4nDvK
Seni aldatmayacagim ve çocuklarimin anasi olacaksin. Hayatta maddi manevi sikintilarimiz olabilir beraberce asacagiz insanlara yardimci olmaya çalisalim insallah olacaksin ve pisman olmayacagiz evlendigimize kendine iyi bak.
Görüsmek üzere saygilar ve sevgiler.
Seni sevgiye boğacağım, geçmiş hayatında sevgilin olmuşsa eğer onlar neymiş yahu asıl aşkı, sevgiyi sende gördüm ben diyeceksin. Bir de lütfen ama lütfen çık artık karşıma. Artık kabak tadı vermeye başladı çünkü.
Şimdi gelme biraz daha zaman gereklidir.
Ne yapsan mutlu edemeyeceksin o yüzden uğraşma.
Nerdesin aşkım?
çocuklarımın anası gözünü seveyim artık su banka kartlarımı rahat bırak.
aklin olsaydi benle olmazdin allah yardim etsin sana ne diim.
çok bir şey istemiyorum. ekteki gibi olacak zaten. mısır patlat sadece, yeriz.

görsel
Bugün baya düşündüm seni. Herşeyi hallederiz, sen gel yeter ki. Seviliyorsun.

Saz çalmayı da öğren biran önce.
Lütfen olgun ol olgun,olgun,olgun,olgun; nerede ne yapman ne söylenmesi gerektiğini bil lutfen.. Olmazsa olmazlarim..
Aslanım biraz acele et, belki seversin diye uzun saçı kestirmiyoruz ama iflahım gevredi hadi Koç.

edit: kestim.
Fiyonik makarna yapma çatalla yenmiyor.
Kimsen sen diyorum ki ben yok biz var. Her kimsen kendine iyi bak.
Bana değer ver.Beni sevdiğini belli et.Değişme.Başka hiçbir şey istemiyorum senden.
bugün seni rüyamda gördüm. inşallah o'sundur.
karnım acıktı. Oruç da tutamıyom zaten.
Gizli gizli pide gömeyim bari. Arasına da salca sürdüm.

çay koy.
güncel Önemli Başlıklar