bugün

idrar sterildir.
Eğer demir yerine insan kemiklerinden bina yapılabilmiş olsaydı o bina hiçbir depremle yıkılamazdı.
an itibariyle istanbuldaki kürt popülasyonu yüzde 25e yakındır. halbuki bu oran 1980 yılında sıfıra yakındı.
güney amerikada denize kıyısı olmayan iki ülke bolivya ve paraguaydır.
görsel
iskender olarak bilinen ünlü hükümdarın daha çok bilindiği ve batı dünyasındaki ismi alexander"dır.
ve iskender kebap ismi mucidi olan türkün adından gelmektedir.
Gta 5 oyunu 6 milyar dolar ile rekor hasılat yapmıştır,
zenginler hayatını yaşar, fakirler şükür eder. asla insanca yaşayamayacakları maaşla eşek gibi çalışmaya devam eder eşoğlueşekler. salaklar işte o yüzden.
motorlu tasitlar vergisi yilda iki defa ocak ve temmuz ayinda odenir. halk arasinda birden fazla ismi oldugu icin (bandrol, temmuz pulu vb.) karisiyor.
Tüm bebekler doğduğunda "la" sesinde ağlar.
Mimik ahtapotu, sadece renk değiştirmekle kalmaz; aynı zamanda palyaço balığı, deniz yılanı gibi hayvanları da taklit edebilir.

Alıntı.
yer fıstığı ve domates ürtikerin en büyük tetikçisidir.
turk kizlari kezbandir, net bilgi.
Java ile Javascript sadece isim olarak benzer. Herhangi bir ilgileri ve alakaları yoktur.
arapça ömür yaşam ve farsça şitab acele, çabuk kelimelerinden oluşan güzel bir deyiş ömr-i pürşitâb yani acele geçen ömür, çabucak biten yaşam.
Mazlumun ahi yerde kalmıyor.
Zulme ses çıkarmayan zalim gibidir.
Allah hepimizin belasını verecek.
2 saat sonra yüzüne bakılmayacak yere niye bilgi vereyim denmiştir.
vücudumuzun şekeri unutma süresi 21 gündür.
Yalova şehir olmadan önce istanbul'a bağlıymış..
ben sabaha bırakmak istiyorum.
ben şurada bıraktım kardeşim;
(bkz: #41422948)
Su samurları el ele tutuşarak uyurlar.

görsel
Bu (bkz: #40668933) entrymi hâlâ görmemiş ve beğenmemiş olanlarınız var; ayıp.
Kesme Çiçekleri koyduğunuz suya bir iki adet asprin ekler ve her gün suyunu değiştirirseniz daha geç solarlar.
Güneşin kütlesi dünyanın kütlesinin 1300000 ( bir milyon üç yüz bin ) katıdır.