bugün

"Hayatımda hiçbir zaman, 'başarırsın, çalışırsan yaparsın!' gibi klişe sözlere itibar etmedim. Kadere inanan birisiyim ancak neye inanırsanız inanın, 'hiçbir şey planladığınız gibi yürümez.'"
Chan wook park'tan.
Yari ferhat olanın ellerle ülfeti ne?
Şirin ol katlanayım dağ gibi külfetine.

(Kinayenin dibi)
Cemal Safi. Git
görsel
yarın büyük deprem olur diye korkuyorum.
saat 10 - akşam 7.30 arası olabilir.
görsel
insan huzuru elbet toprakta bulur. ancak altında mı üstünde mi bilinmez.
Onun kalbi başkası için attığında sizinki durur.
"futbol olmasa, ülkeyi yarım saat dahil yönetemezdim."
salazar.
Güldürmeyen, ağlatmayan, sinsi bir ok öldürmeyen
Çaresi yok bu yaranın.
"iyilik, yola düşen, yoldan toplanan bir şey değildir. tesadüfen ele geçen bir şey değildir. insan iyiliği, ancak başka bir insandan öğrenir."

Cengiz aytmatov- toprak ana
"Yaşamak sorun oldu."
S sevilirsin seversen s.
Ya hiç gelme, ya da gel bir daha gitme.
"doğuştan gelen bir kusurumuz var; hepimiz mutlu olmak için dünyaya geldiğimizi sanıyoruz. bu kusurumuzu gidermedikçe, dünya gözümüze çelişkilerle dolu bir yer görünecektir. çünkü her adımımızda, ister büyük ister küçük bir şey yapmış olalım, dünyanın ve insan hayatının, mutlu bir yaşam sürdürmeye olanak verecek biçimde tasarlanmadığını anlayacağız. işte bu yüzden bütün yaşlıların yüzlerinde aynı ifadeyi, yani düş kırıklığını görmek mümkündür."

schopenhauer
görsel

iyi geceler.
Öz'ün eğri ise yola zararsın.
görsel
"daima ara, bugün altın ararken bakır bulursun , yarın bakır ararken altın " .
Hepimiz olecek yaştayız.
" beni seni yine severim,
gel."
Kendilerini bulunmaz Hint kumaşı ve çok önemli adam sananlar; ancak insanlarla menfaat ilişkileri kesildiğinde gerçek değerlerini ve dostlarını bilebilirler!
Hey hepsi yabancilasir.
Arkadaşlar,mekanlar,fırtınalı aşklar,sevimli yüzler hatta en mutlu günler.
"Ağır ağır ölüyor yolculuğa çıkmayanlar, okumayanlar, müzik dinlemeyenler, gönlünde incelik barındırmayanlar."
ne zaman hayata tutunmaya çalışsak hep mahrem yerleri geldi elimize.
bizim oğlan ankara fen lisesini 500 metre ile kaçırmış. *