insanı iyi hissettiren yağmurdur. evet.
Aslında en iyisidir. Sessiz ve derin yağar. Buruk bir yanı vardır. Direk lambalarına pencereden bakılır. Yağmur böyle daha güzeldir geceleri.
En güzel yağmur.
özellikle çatı katındaysanız etkisi katlanır. o yağmur sesiyle uyumak çok güzeldir ancak değerli bir vakit olduğu için uyumak da istemezsiniz. kahve romantizmine girmeseniz bile sadece pencere kenarında oturmak huzur verir. sonraki güne toprak kokusunu bırakır ki onun güzelliği ayrıdır.
genelde bana kedimi düşündürür naptı acaba diye.

geceleri evde durmaz puşt, sabaha doğru gelir.
Farklı bir güzeldir.
Esenkente yağmıştır. Ulan akşam yıkadım yine çamur oldu...
Su an yagsa ne guzel olurdu. Disari çıkar dakikalarca yururdum yagmur altinda. Ruhuma cok iyi geliyor.
Huzursuz hisettirir gece zaten ayrı bir dert.
insanın ürpermesine neden olan, tuhaf derecede hoş hava olayı. Nedendir bilmem ama yalnızlığımı daha derin şekilde hissettirir. Yatağımın kenarına bağdaş kursam, elimi çenemin altına koyup camın demirliğine yaslansam, uzun süre yağmuru izlesem.. terapi gibi.
Canım yağmur çekti.
Zevke göre sıcak bir içecek ve kısık sesle yine zevke göre bir müzik ile doğayı temizlediği gibi ruhunuzu temizleyebilir lakin ne kadar temizler?
uyku sersemi gök gürültüsü ile ne oluyor lan diye uyanmak demektir..
bursa'da seyrine doyulmaz bir şekilde dans eden yağmurdur.
Adana da şuan harika bir şekilde yağan yağmurdur.
seviyosa verir.
mutluluk verir.
Ve gürleyen gök gürültüsü..n Müthiş.
Yerler ıslattırır.
şu anki gibi sıcak yataginda uzaniyorsan dışarda ansizin maruz kalmış insanları düşünüp üzülmeye sebep olur bir de gidecek yeri olmayanlar var tabi.
Bu gece bursa'da yağmur var. Whitesnake is this love ve sigara eşliğinde harika oluyor.
Uykuyla kapışmaktadır.
derde eşlik eden melodi.
hiç sabah olmasın, yağmur hiç durmasın istersin.

uykusu olan insanı uykusuzluğa sürükler.
ahmet kaya ve sigara eşliğinde mükemmel manzara.
zamanlaması manidardır. oh be hep bunu bir yere yazmak istemiştim.