bugün

aga biliyorum ben durumu. gece kimse gitmiyo diye millet sikişe gidiyo oraya. sikiştikten sonra kahkaha atıyorlardır sıkma tatlı canını okşa patlıcanını belki seni de alırlar orji yaparsın belli mi olur.
komik bir şey mi var diye düşünür insan.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
o gece, yeni bir 100m. dünya ve olimpiyat rekoru getirir. bold filan hikaye olur.
öte tarafta işlerin yolunda olduğunun göstergesidir.
dedelerle eğlenen hurilerin sesleridir.
Mezarlıkta içki içen birkaç ayyaşın olduğu anlamına gelir. Hemen oradan uzaklaşın zaten gece gece ne işiniz var orda amk!.
kedidir kedi.
şarapçılardın onlar bea, ölen arkadaşlarının mezarında içiyorlardır, bir şarabı da mezara ters çevirmiş, arkadaşına kıyak yapıyorlardır.
tekelden bir bira da benim kapıp muhabbete ve kahkahalara katılacağım durumdur. in, cin vs. den korktuğum günlerde de radyonun içerisinde insan olduğuna inanıyordum.
Kahkahanin cinsi önemlidir de gecenin bir vakti mezarlikta işin me be adam? Sonra cin görünce de korkudan altiniza ediyorsunuz.
kafan gece mezarlığa girecek kadar güzelse, kahkaha da duyarsın, kişneme de duyarsın, duyarsın da duyarsın diyeceğim durum.
neşeli insanların çevrede olduğunu gösterir şanslıysanız tanışabilirsiniz.
topuklama vaktinin geldiğini belirtir.
(bkz: yusuf yusuf) *
mezarlıklar en emin yerlerdir.içlerinde şeytan ve nefs dolanmaz.insana insanın dirisinden zarar gelir ölüsünden gelmez.
insanı rencide eder. evet.
Sen nerede yaşıyorsun lan.
ruhi abi fıkra anlattı da ona gülüyordum durumu.
hiç başıma gelmez şöyle şeyler. bak kaç yaşındayım (söylemem) o kadar da isterim hep lütfen başıma sırlı bi şeyler gelsin diye. yok arkadaş. ne sırsız bi dünyam var ya. hep normal olaylar. yok mu bize de şöyle bi sır kapısı, kalp gözü, deve toynağı falan?
O ne gı, töbe bismillah.
en harbi ateistleri dahi imana getirir.
değişik duygulara sevk eder. evet.
DımdımdımDımdımdımDımdımdım RUN!
oncesinde bir "maraba televole" de dedilerse bişey olmaz.