bugün

https://mobile.twitter.co.../1260301506307293185?s=08

Rezalet gibi rezalettir. Gazi üniversite fen fakültesi dekanı orhan acar video konferans görüşmesinde kameranın açık olduğunu unutup kızların resimlerini de görüyoruz böylece çaktırma deyip güldüğü rezalettir. Evet.

Not: başlık ekşide görülüp alındı.

https://eksisozluk.com/ga...zaleti--6516809?a=popular
boş beyinli, sadece parasal gücüyle koltuk sahibi olmuş milletvekilleri barındıran, adına türkiye dediğimiz bataklıkta görebilirsiniz bu sahneyi ancak. bu dayı da o milletvekillerinden farksız.

dekan diyorlar ona. dekan dediniz değil mi dekan! bu adam şimdi profesör öyle mi? hassiktir be rıfat abi! o halde ben de sigmund freud'un ta kendisiyim amk!

bu tıpkı şuna benziyor, bilardodan hiç anlamayan ama türkiye bilardo federasyonunun başkanı olan köy ağası tarzındaki dayılar. bu tipi de semih saygıner tedex konuşmasında anlatmıştı.

türkiye denen ülkede birilerinin adına prof diyorlar fakat tavrına, konuşmasına, kendini ifade etme biçime baktığında "kıroyum ama para bende" diyen dayılar gibiler. ulan ben hiç bir yerin mezunu olmayan biriyim ama benim bir kadını veya kadınları süzme veya onlara yürüme biçimim hatta cinselliğim bile kaliteli bu tiplere kıyasla.

bu adam dekan falan değil lütfen kafa bulmayın ne olur. bununla yüzleşebilecek kadar hayattan soğumuş değilim çünkü. ya elinden tutmuşlar ya da para sayesinde yürümüştür bu herif. aksine beni kimse ikna edemez.

ülkeye bak amına koyayım! bilim yapılan binalarda bilim insanları bilimleriyle değil de sıradan bir tüccarın becerilerine sahip olarak bir yerlere geliyor. sonra da ülkenin gelişmesini bekle. bok gelişir.
açıklama yapma girişiminde bulunursa ilk cümlesi allahlı bir şeyler olacak.

net.

%80 allahta affetsin millette affetsin.
%20 allahtan başka sığınacak yerim yok o içimizi biliyor

minvalinde.
insanların çocuklarını emanet ettiği kimse alenen bilgisayar ortamından öğrencilerini röntgenliyor. sistemin yetiştirdiği sapık, yazıklar olsun.
o değil bir de tag açmışlar:
#GaziFenDekanıYanındayız
diye...
ula oğlum bu kart horozu siz yiyin.
istifa etsin gitsin. yeter..

not: 20 yılda milli eğitimde; 17 defa "eğitimde devrim" yaparak,
sapıklığa bile yalakalık yapabilen nesiller yetiştirdik.
çok şükür... dinimiz amin...
Benim adamım diyerek Peynir ekmek gibi akademik sıfat ve makam koltuk dağıtırsanız bu durumlar kaçınılmaz.
istia etmiş, neden ise şaşırdım?
Hem "bir kereden bir şey olmaz" değil mi?
Liyakatsizleri gördükçe liyakatın değerini daha iyi anlıyoruzdur umarım.
abbas; az önce istifa etti ve gitti.

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar'ın, öğrencileriyle yaptığı bir video konferans sırasında mikrofonun açık olduğunu unutup, yanındaki kişiye dediği, "Kızların resimlerini de görüyoruz böylece, çaktırma" sözleri tepki çekti. Orhan Acar'ın bugün görevinden istifa ettiği duyuruldu. Acar, 2017 yılında aynı üniversitede öğretim görevlisiyken dekan olarak atanmıştı.
Sırf torpilli diye bir yerlere salakları getirirseniz böyle saçmalar.
Klasik bir yobaz sapık vukuatıdır.

Şerefsizin tipine, badem bıyığına bakın, kim olduğunu görün. Yobazların alayı böyle...

Sonra 136 üniversite açtık! Ulan içini böyleleri ile doldurduktan sonra 1136 tane açsan ne yazar?

Dikkat edin, yobaz zihniyet numunelik tek bir saygın bilim insanı yetiştiremedi. Yetiştirmez de... La bunların anayasa hukuku profesörü katil uyuşturucu kaçakçısını serbest bıraktırmaktan yargılanıyor, ötesini siz düşünün...

Halkın artık uyanmasının, hastalıklı yobaz zihniyetini tekrar medrese çukurlarına yuvarlamasının zamanı geldi. Onların yeri orası...
rektör olur bu bundan sonra.
Her geçen gün, makam mevki sahibi olan insanın, bilgisinden, deneyiminden daha çok erdem, kişilik, ağırbaşlılık, usul adap gibi unsurları taşımasının ne denli gerekli olduğunu görüyoruz.
Bu vaka, bize bunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Eğitim, salt, kitap, defter bilgisi değildir, çok ama çok daha derin bir mevzudur.
Bilgiyi, duruşuyla harmanlayabilmiş insanın hakkıdır, makam ve mevki...
Her dayısı olanın değil!

istifa etmesi yerinde olmuştur!
Güya Dekanına sahip çıkmak adına bu vehameti gözardı eden öğrencilere de, akıl, fikir diliyorum!
Bunu söyleyen, kantinin çaycısı değil, dekan! Dikkatinizi çekerim!
Yobazların ırz düşmanı ırzı kırık tipler olduğunu bir kere daha gösteren rezalettir.

La bunlar şeylerini düşündüklerinin onda biri kadar ilim bilim düşünseler belki biraz insana benzeyebilirlerdi ama o da yok.
bilim adına çok çalışarak bulunduğu yere gelmiş nice nice dekan gördü bu gözler. onlar şimdilerdekilere hiç ama hiç benzemiyordi.
işte bu yüzden bu isyan edislerimiz.