bugün

çok gezsin, çok görsün efenim... takipteyiz...
tırıvırı sözlük yazarının nick altını zırvalıklarla kirleten yazarımsı yazarcık. (bkz: sıkılıyorsan git seviş bence)
iyi fenerbahçe'lidir. lazım bize.
sağlam yazardır. ***
nickinden gazeteci olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: sesli güldüm lan)
(bkz: #15018187)
iyi bir yazar. ayrıca nesildaşım olan yazar.
eşitlikçilikle bir halkın üstünlüğünü savunmayı aynı kefeye koyan yazar.
bildiğinden değil belli ya, ikisini birbirine karıştırmasın. her halkın, her ezilen halkın adı çıkar bizim ağzımızdan.
(bkz: sözlük kastı msn gelsene)
çok cana yakın, hoş sohbet yazar. arada bir trollüğü tutuyor ama olsun, o da sevimli *
fenerbahçeli ama duyarlı bir yazar, haa fenerbahçeli demişmiydim..
o kadar kusur da oluversin canım ne olacak.
futboldan anladığını sanan yazar(!). birileri dirk kuyt 1milyon öro alacak diye kandırmış. oku da öğren koç.

http://www.cnnturk.com/20...yurdu/663664.0/index.html
gelecekte tüm ülkelerin yemek* tatlarına bakacağına inandığım adam olacak çocuk demeyim de arkadaş.

yolu açık olsun.
(#15760349)entrym üzerine bana ''uğur mumcu'ya bir fatiha oku madem'' diyerek güldürmüş yazardır. ahah, hala gülüyorum.
hakkari'nin ırak'a verilmesini savunan bir yazara cevap olarak
`bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı
düşün altında binlerce kefensiz yatanı
sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı
verme dünyaları alsan da bu cennet vatanı`
dizelerini yazarak beni etkilemiş yazar.
(#16196700) beyni tuvalette çalışan erkektir.
saçma sapan başlıklar açan yedinci.
Bir küÇük adam.
Hayatın şifresini çözmüş yazar.
ücretsiz sözlük yazılımını bana vereceğini söylemiştir kendileri.
(#16856097) bir "ölü sevici" olmakla beraber, ölülere hakaret etmekten de utanmayan bir tiptir.
--spoiler--
bir gece ansızın 82 kiev,83 budapeşte,84 varşova.
--spoiler--
(bkz: #17187642) bu saçmalıklar da nereden çıkıyor?
alkollü namaz mı kılınırmış?
tövbe etsen 40 gün yaklaşamazsın...
kaldı ki öyle bir şey de yok...
(#17237268) entrysi ile beni fişlemiş. halbuki gerek yoktu, ben kendi kendimi çoktan fişlemiştim. (bkz: uludağ sözlük fişleme merkezi) (#15432954)

üstelik bu ergen yazarımız beni fişlemeden dakikalar önce mesaj kutumdan bağlama çalmakla ilgili sorular sormuş, bana hocam demiş ve hürmet göstermiştir. hiç zorunda olmamama rağmen ben de müziğe ilgi duyan herkese davrandığım nezaketle kendisinin bütün sorularını cevaplandırmışımdır. hem de uykusuz şu halimle.

kendisine insanları hissiyatıyla yargılamaya hakkının olmadığını hatırlatıyorum. ben gidip 5816 sayılı kanuna rağmen atatürk'ün büstünü mü kırdım? ya da anıtkabir'e gidip atanın yüce huzurunda osurdum mu? hayır. sadece sevmediğimi çeşitli şekillerde beyan ettim. bu tür tahammülsüz homo erectuslara en güzel ceza da kendi rumuz sayfalarına şunu yazmak olacaktır herhalde.

atatürkü sevmek zorunda değilim! ve evet sevmiyorum.

edit: zoruna gitmiş lan *
kendini sürekli öven, kişilik bozukluğu yaşadığını düşündüğüm yazar.