bugün

görsel
görsel
2024/2025 forma sponsoru puma olmuş.

görsel
23 eylül 2023 dün başakşehir'i başakşehir'de 2-1 yenmiş.

görsel
görsel
bugün istanbul'da mke ankaragücü'nü 2-1 yenen takım.
ismet in dualarıyla kazandık.
Her galibiyetine rakip takımın yanı sıra o formayı bir günlüğüne giyen bazı takımların taraftarlarının da üzüldüğü, türkiye’ nin en büyük spor kulübü. Mendil vereyim mi ? Ağlamaya devam edecek misiniz ?
görsel
görsel

Bu da burada dursun.
Bakın sol üstte ne yazıyor ?
‘Şampiyonlar ligi’
Kudurun.
şu hayatta dostum olduğunu söyleyip ihanet eden, sevdiğimi söylediğimde başını çevirip gülümsemekle yetinen, güvenimi kırıp kalbime öfke ve üzüntü tohumları eken çok insan gördüm ama bana hep gurur yaşatan, ailemle birlikte galatasaray oldu. bugün hala mücadele etmeye devam ediyorsam, hala bazı saçmalıklara rağmen ilerlemeyi sürdürüyorsam bunda galatasaray' ın yeri bambaşkadır.
başarılar gelir geçer, asaletin bize yeter ! yenilsen bile canın sağolsun, kimler gitti sen hep kalbimde kaldın !
Ali Sami Yen tarafından söylenen bir söz; Galatasaray Spor Kulübü'nün kuruluş ve varoluş amacını belirleyecektir:

“Maksadımız ingilizler gibi toplu bir hâlde oynamak, bir renge ve bir isme mâlik olmak ve Türk olmayan takımları yenmektir.."
görsel
ingilizler + hezimet bekleyen kanatlı ped tayfayı sikerek öldürmüştür bu akşam.
Takımda 5-6 tane şl görmemiş ki icardi dahil, kendini görmek göstermek isteyen aç adam var.
Bu gs için büyük bir artı. Çünkü bu heriflere motivasyon vermek bile gerekmez. Çok boktan olmayan erken havlu atılmayan maçlarda oyundan da düşmezler.
Futbolu sevmiyorum, hatta takım bile tutmuyorum ama, bu tür galibiyetler beni sevindiriyor gerçekten, başarıları daim olsun diyorum.
Şampiyonlar liginde tarih yazan, mancester ibnesini ve icimizdeki irlandali ibneleri susturan, heveslerini kursaklarinda birakan avrupa fatihidir.

Nasıl da götünüzde patlatti ama dün gece hahahhaahaha.
Dün bizi sevindirdi. Daim olsundu (koyu fenerli).
görsel
görsel
şu an beşiktaş'la oynadığı maçta devre arasına 1-0 giren takım.
bugün maçı kazanırsa günü ligde lider olarak bitirecek inşallah.
görsel
9 yıl aradan sonra deftere geri yazdığım takımımdır.
Bu sene GS penaltı atmadan maç tamamladı mı?
Adanmış hayatların umudu stadında söylenince tüylerin diken diken olduğu kulüp.
Ailem ile birlikte bana hayatta kalma gücü veriyor. Duyduğum haklı öfkenin verdiği enerjiden ve sırf gol yemesi bile keyif verdiğinden fener’e de teşekkür ederim.