bugün

Son kupa finalinde galatasaray'dan 5 yiyen malların hakkında atıp tuttuğu takım.

Ortada bir kupa varsa o kupa galatasaray indir.
görsel
lütfen üç yıldızlı..
Kupa beyi...
eş anlamlısı en büyük olan takım.
bu sene bekleneni veremeyen ülkemizin en büyük futbol kulüplerinden birisi.
Şampiyonluk gidince fenerbahcem sen ne büyüksün diyenler günlerdir bitmiş bir galatasaraydan medet umar olmuş.garip bir durum.
beşiktaş tarafından poposuna masum bir öpücük kondurulmuş kulüp. sonunuz hep böyle olacak beyoğlu yosmaları. artık beşiktaş demirören zamanındaki beşiktaş değil.
görsel
türkiye" de 4 yıldızlı formanın şimdilik tek sahibi olan kulüp.
Adanmış hayatlar.

görsel
iyi gün taraftarına sahip takım. Evet.
bu sene hayal kırıklığı yaratan futbol takımı.
Şu an ligin 7. sıradaki takımı.
oooooooooooooooooo....
şşşşşşşşşşşş.
\o
ll\ bir
/ \
o/
/ll iki
/ \

\o/
ll üç
/ \

cim bom bom...

2000 uefa
2000 süper kupa
2009 eurocup kadınlar
2014 eurolig kadınlar
2016 eurocup erkekler

görsel
bu sezon ilk 10 a zor girmis uefa dan cezali. berbat bir sezon gecirmis bir takim. umarim gelecek sezon kendine gelir
ekşiden arakladığım foto : görsel

bu divan kurulu fotosu.

on saniye bakınca herkes ölüyor.
hayvan gibi borcun altındadır..
beter olsundur..
peşin not: galatasaraylıyım, fanatiğim.

ya afedersiniz amına koyayım da 527 milyon dolar borç nasıl oluyor aga ya. benim aklım hafsalam almıyor. takriben 3.5 messi, 4-4.25 ronaldo, 5-5.10 bale falan ediyor yani bu rakam. donk var bizde donk. forvette umut diye bir yaratık oynatıyoruz. yöneticilerin, oyuncuların potansiyeli ve hali ortada. naptınız amına koyayım ya hangi pavyona gittiniz birader. tüm ülkeyi pavyona mı götürdünüz, başka ülkeye taksitle mi girdiniz ya. nasıl aga bu borç ya kalem kalem açıklanmasını istiyorum. her formamız ayrı pavyon. zibil gibi sponsor var. ya mali gidişat iyi değildi eyvallah da bu kadar da sikilmez ki be arkadaş ya. yeminle kuduruyorum sinirimden. bu yöneticiler, bu borçlarda, başarısızlıklarda parmağı olan herkes eğer gerçekten galatasaraylıysa ben artık azatlıspor u desteklicem ya. sokucam midpointi de pointleri de bir bir götüne.
seneye malûm mali durumdan dolayı,avrupa ve turkiyedeki bonservisi elinde olan yani kaba tabirle kelepir oyuncu almasi gereken takimim...

sadece düzgünce arastirsinlar yeter..
Bir avrupa kupası Türkiye'ye gelecekse o kupayı galatasaray getirir.
en kötü sezonu bile kupalarla kapatan bir takımdır.
Ben fanatik Galatasaray taraftarı olarak hiçbir şekilde kulübe destek olmadım son bir yıldır. Neden mi bıktım borcundan Bilmem neyinden. Ben goygoya gelecek bi taraftar grubu içinde değilim. Banane amk. Gitmesin Avrupa'ya alamasin kupayı. iyi oyuncu izlemeyelim ama biz borcu olmayan az olan bi kulüp olalım. Yapamıyoruz işte olmuyor. Kayyum mu olacak illa bazı şeylerin olması için.

Futbolun taraftar için olmadığının en büyük göstergesi benim kulübüm.

Umarım batar. Gerçekten istiyorum. Siktirip gider satarlar takımı. Şerefsiz tohumu derin liseliler.
görsel
Trafgirlik yapmayacağım ama gs bir final takımı bu takım finale çıktımı alıyor abi, basketbolda bile bu kural değişmedi.
Ligde bizi süpüren fb ile yaptığımız türkiye kupası istatistiklerine bakın.
Bu takım finalde fb yi yenip kupayı alacaktır.
Kimse ligdeki performansa bakmasın maçın sonunda kupa varsa, ne arsenal tanır? Ne real tanır? Nede fb? ...
seneye;

kalede,muslera

defansta, linnes,denayer, chedjou, alex den 2 si, tabi iki stoperde alınmalı.

orta saha bruma, amrabat, mecburen yasin, poldi, sneijder 1-2 sağlam takviye..

forvet ,1 yerli 1-2 yabancı alınmalı. .

yani kısacası 4-5 sağlam transfer arti kiralık gelenlerle nu takım uçar. .