bugün

iyi de bunda ne var. adam diyor ki ben başkanken şike olmadı. benim başkanlığım dışında neler olduğunu bilmem. içinde olmadığı ve hatta muhalif olduğu yönetime niye kefil olsun amqm.
Şikenin ağa babası cim bomdur,ama nedense sütten çıkmış ak kaşık bunlar.
ychp'den konu buraya nasıl geldi lan?

teorisyen'in bizi şaşırtarak gündeme getirdiği bir konudur.
(bkz: şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım)

Bu da fenerbahçe başkanı sözü.
çocuk heder etti kendini bu uğurda amk. böyle bir adanmışlık görmedim ben.
Dönemin Galatasaray başkanının sözü.
hiçbir kulüp başkanı kendi kulübü ile ilgili olarak aksini iddia edemez...
adnancım nasıl fetocu olduydun ?

de bakam hele ?

şike yapmayanı var mı la ??????

la bu memleketin mayası şikeye müsait

kimi kime okuyonuz

açtırmayın bayram lık ağzımı amonyum.
Başarılı olan her şeye zaten bir şey uydurulur hep. Çekememezlik sanırım bu.
Ülkeye şikeyi getiren takimdir galatasatay.
Gs başkanı sözü.
"konuşursam insanlar galatasaray'dan soğur"

"konuşursam 2005-2006 şampiyonluğu el değiştirir"

gibi galatasaray kaptanlarının söylediği sözlerden sonra galatasaray başkanı adnan polat'ın söylediği sözdür.
bu ülkeye şikeyi cincon getirmiştir arkadaşım..

kimse tatava yapmasın..
Ben şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım.
şike soruşturması geçirmiş iki kulübün taraftarlarının gündeme getirmesi komik ve ironik olan iddia. ulan sanki siz çok temizsiniz de bizde kabahat buluyorsunuz.
şike soruşturması geçirmişlerin gündeme getirdiği iddia. lan sanki siz çok temizsiniz.
galatasaray'ın şikeleri genellike 10 yıl sonra ortaya çıkar. sonra kimse sallamaz.
Olumsuz belirsizlik ifadesi.

Hiçbir anlam ifade etmez.
ama kimse araştırmaz bunu. g.saray'ın garip bir dokunulmazlığı var. bu dokunulmazlığın fetö'den ziyade tesev kaynaklı olduğunu düşünüyorum. yani daha büyüğü.
Galatasaray ne kadar kirliyse diğer kendine büyük diyen klüplerinde o kadar kirlidir net.
4 yıl üste üste şampiyonluk dönemi, hakeme küfüren tüküren hagi dönemi, fetösaray dönemi, kısacası fenerbahçenin şampiyonluklarını çalan haluk ulusoy dönemi araştırılsın. inanın bana içinden çok pis kirli çamaşırlar çıkacak.
Bir aziz yıldırım'ın yaptıysam fenevbahçe için yaptım itirafı değildir.
adnan polat itirafıdır. bunun babası ibrahim polat şişlide kapıcı iken bi ermeninin ev içine gömdüğü çok yüklü küp altını afaroz ederek holdingin ilk temellerini atmıştır. bunların kanında çarpma çırpma hile şike var amk. evet..
Çarpıtılmış Adnan Polat sözüdür.
Kimse kimsenin geçmişine kefil olamaz. Adam yaşayıp görmemiş çünkü.

Şunu demiştir; benim olduğum dönemde Galatasaray asla şike işlerinde olmadı, geçmişte ben yoktum ona kefil olamam ama biz küme düşecek kadar kötü olduk fakat şike yapacak kadar şerefsiz olmadık.
Şike soruşturması geçirmişlerin öne çıkarmaya çalıştığı ifade.neden acaba ?