bugün

karakteri otururken sandalyeyi çekmişlerdir. futbol sevmeyen erkek mi olur amk?
Basketbol seviyordur, kriket seviyordur, güreş seviyordur bi sporu seviyordur bunlarıda sevmiyorsa vurduyordur ha söylettiniz.
Bazı götverenlere dert olmuş erkektir. Ülkede futbol mu var ki sevelim huur evlatları. Üç tane bizans alagavat takımı var ve tff denen futbol pkksı kurum onlara çalışıyor. Sonra gel de futbolu sev. Topunu siktiklerim.
Yahu futbol sevilir ama arkadaşlarla halı sahaya gidersin topunu oynarsın izliyorsan maçını izlersin. Yok adam gol atınca gövde gösterisi yapan goril gibi böğürmek yok gol yeyince takımdaki herkesin sülalesine sövmek falan hoş şeyler değil. Taraftarı olduğun takım gol atınca sevinirsin ama sadece sevinirsin. Helal olsun yiğidim der geçersin. O ne lan öyle ayağa kalkmalar zıplamalar yanındaki sarılıp öpmeler böğürmeler. Parayı sanamı verecekler amk. Takımın maçı kazanır bir tebessüm esersin helal olsun lan dersin. Kaybeder neyse sağlık olsun der geçersin. Televizyonda sadece spor kanallarını izlemezsin. Ki o nasıl spor kanalıdır 7/24 aynı şahıslar futbolcuların maçtan önce giydiği çoraptan sıçtığı boka kadar konuşuyor ve futboldan başka bi sikimleri yok.
Vurduruyordur diyen beyin fakirlerine dert olmuş erkektir. insanların seçimleri vardır arkadaşlar, ister sever ister sevmez zevkler ve renkler tartışılmaz bunu öğrenin.
ateistlerin din hakkında sorduğu soruları şu spora sormamaları manidardir.
(bkz: ılık)
(bkz: top)
öyle erkek mi olurmuş lan. otursun bir de örgü örsün tam olsun.
ibnemsi erkektir.
erkeklikle hiçbir bağı olmayan bir ılıktır. gider karı gibi voleybol izler, basketbol izler.
erkekliği şüpheli olan zat.
Türk değildir.
futbol eski futbol değil.

eskiden avrupa takımlarının kemik, efsane kadroları vardı. ruh vardı, seyretmeye doyamazdık.

türk futbolu denizlispor'dan gençlerbirliği'ne dek avrupa'ya gittiği zaman o ruhla kök söktürebilmekteydi.

milli takımın bir adı, kıymeti vardı.

formaların bile tadı yok artık.

futbol 2006-2007'de bitti.
endüstriyel futbol dönemi başladı ve ben bunu sevemedim.
Bende hiç sevmiyorum ama uzaktan takip ediyorum.
Benim o. Evet sevmiyorum ama bunun eşcinselliğimle alakası yok. Alakası olsaydı severdim bi ton erkek sonuçta.
Kız arkadaşları ile birlikte güne giden ve dedikodu yapan erkektir.
Futbolun insanlığı oyalamak için icat edildiğini bilir.
top peşinde koşan 22 erkeği izlemeyen erkek(?)tir. belki de top olmadığı içindir.
uzak durulması gereken nonoş erkektir. evet.
ben. gereksiz şeylerle vaktimi kaybetmem.

tanım: alfa erkektir.
delikanlılığın kitabını yazsa dahi ciddiye alınmayacak erkektir.
Soranlara da renkli takim tuttugu soyler bu ılık.
milli maçlar sayılıyor mu? bir tek onları izlemek?
Bizzat benim zira "içi boş dışı deri peşinde koşar binlerce serseri" ...
öyle böyle değil çok fena pasif gaydır.