bugün

Benimdir. ibne nonoş ve ılık değilim evet. Çocukluğumdan beri oynamayı da konuşmayı da muhabbetini de izlemeyi de sevmem. Konuşulan oynanılan izlenilen yerden uzaklaşırım.
Kendisinin bir çıkarının olmadığını anlayan ve buna ne üzülmesinin ne de sevinmesinin gereksiz oldugunu anlayan insan beyanidir.
Vurduruyordur deliği 30cm genişliğindedir futbol topunu içine alabilecek kıvamdadır mesela bende sevmem.
benim ulan bu. daha ekstreme sporlar seviyorum abi. rally seviyorum. moto cross seviyorum. parkour seviyorum. yeter ulan insanlari bi kaliba sokmaktan vazgecin artik.
Ben şahsen daha çok futbol ile ilgiliyim ancak diğer insanlarin illa çok futbolla ilgilenmesi gerekçesini düşünmüyorum öyle bir zorunluluk yok sonuçta kimisi voleybol sever kimi daha çok moto cross tarzı şeyleri sever bunlarda spor sayılır sonuçta böyle düşünmemizin sebebide Türkiye' de daha çok futbolun yaygın olmasıdır. Fakat eğer bir sporla ilgilenmiyorsa kusura bakmasin onu kalıptan kalıba sokarım.
Benimdir bireysel sporları tercih ediyor olabilir ya da ne gerek var aq diyip malak gibi yatar.
merhaba ben futbolu sevmeyen erkeklerin temsilcisiyim. Neden mi sevmiyoruz?

Bir öğretmen aybaşını zor getirirken futbolcular hiç kimseye faydası olmadığı halde yüzmilyarlar kazandığı için sevmiyoruz.
Bilimsel araştırmalara bu kadar bütçe ve ilgi gösterilmediği için sevmiyoruz.
Spor yapmak ve sportif olmak sadece futbol izlemek ve takip etmekle olmuyor, sizde bunu anlamıyorsunuz.
insanlar futbol için birbirine küfürler, hakaretler ettiği için sevmiyoruz.
insanları sınıflandırıp ayrıştırdığı için sevmiyoruz.
Futbol, 'sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik' olmaktan çıktığı için sevmiyoruz.
Futbol spordan çıkıp para piyasasının döndüğü bir sektöre dönüştüğü için sevmiyoruz.
Neredeyse her maçta şike yapıldığı ve sonuçların zaten önceden bilindiği, her türlü rüşvetin döndüğünü bildiğimiz için zevk alamıyor ve bu sebeple yine sevmiyoruz.
Bizim gibi üniversite gençleri okul masraflarını zor karşılarken o futbolcuların bir gecede bütün öğrencilerin masraflarını karşılayacak kadar para kazandığı ve neredeyse hiçbirinin topluma faydalı bir iş yapmadığını, lüks araba alıp yanında mankenlerle gününü gün ettiğini bildiğimiz için sevmiyoruz.
Sizin savunmak için birbirinize girdiğiniz takım futbolcuları sokakta sizi görse belki suratınıza bile bakmaz, havasını atar geçer, bu yüzdende sevmiyoruz.

Evet sevmiyoruz çünkü bu hayatta kendimize daha önemli uğraşlar bulduk, bazılarımız kitaplar okuyor, bazılarımız alanı ile ilgili araştırmalar yapıyor, bazılarımız işinde gücünde. Ayrıca sportmen erkek olunacaksa bunu maç izleyerek değil gerçektende gidip kendimiz spor yaparak başarmalıyız.
efes eşliğinde maç izleme keyfini yaşayamayan erkektir.
rugby,cricket,buz hokeyi sevebilen erkektir. zevklerin farklı olduğunu bilir.
şu dönemde saygı duyacağım erkektir. zira bu dönemlerde futbol işi iyice ticarete döndü.
muhtemelen gençliğinde uzun boylu diye hiç düşünülmeden paso kaleye koyulan erkektir. ben de bunlardan biriyim, evet.
Ben futbolu seviyorum ama şansıma hep futboldan anlamayanlar geliyor deli olicim.
(bkz: kerimcan durmaz)
Sevemiyoruz ofsaytı bile bilmiyorum ofsayt ne bana bir açıklayın.
beyni olan erkektir.oynayan 4 5 m para alacak ben onu izlemek icin kendimden kisacam o bana tafra yapacak iste bu tam da essekliktir kimse gocunmasin abi o elemanlar herseyin balini siz malini alin ama hala pesinden kosun aferin size.benim iscim ya da memurum 1 2 k arasi para alsin o elemanlar 90dk kostu diye 1 2 m alsin.adalete bakar misin ya.sonra futbolda futbol lanet olsun futbola lanet olsun su sacmaliga.
belki baseball seviyordur, belki tenis. normal, sıradan, her gün görebileceğiniz herhangi bir erkekten fazlası veya daha azı değildir.
erkek demeye 1000 şahit ister. yumuşak yada muallak diye tabir edilebilir. vurduruyordur.
Niye bu kadar şaşırıyorsunuz ki? Futbolu diğer sporlardan özellik ne? Tutupta ben yüzme yarışları sevmiyorum diyince sıkıntı yok futboldan o kadar haz etmiyorum diyince auuu auuu ne auu su aq al işte sevmioz.
ÇOK ŞAŞIRDIĞIM OLAY. YANi BiR iNSANIN NASIL FAVORi BiR TAKIMI OLMAZ. NASIL SEVMEZ. GARiP
gayet normal bir olaydır, şaşırılmaması gerekir.
vurduruyordur.
futbol geceleri prim yapmaya çalışan erkeğimsi. aklınca sözlük kızlarına entel görünecek. yer mi lan bizim kızlar.
eskiden holigan gibi ilgilenirdim. ama artık o günleri boşa geçmiş sayıyorum. banane yani adamların yaptığı maçtan. çok saçma.
manikürü benden.
iq seviyesi ortalamaye nazaran yüksektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar