bugün

etnik kökeni türk olmadığı gibi buna ilaveten türk ırkına düşmanlık beslediğini düşündüğüm ekşi sözlük yazarı.

bazılarına göre ülkenin kurucusuna hakaret etmek, aşağılamak ifade özgürlüğü kapsamına girdiği iddia edilmiş. aslında bu da tabii ki bir iddia değil, nefret kusma biçimi. tıpkı furkan bölükbaşı' nın 'yea atatürk' e hakaret ettiğim tek entryimi gösteremezsiniz' deyip, özelden ona buna ana avrat küfür etmesine benziyor.

atatürk'e hakaret etmek kanunen suçtur öncelikle. 5186 sayılı yasada bu açıkça bellidir. kaldı ki bu kanunun yanında TCK md 216 da vardır.

kısaca bu devletin kurucusuna hakaret etmek yasaklanmıştır. eleştirebilirsiniz ama hakaret edemezsiniz. tıpkı hali hazırda cumhurbaşkanına hakaret suçlarında olduğu gibi bir müeyyidesi vardır. bu furkan isimli, içi türk milletine nefret dolu oğlan, eline klavyeyi alıp atatürk' e hakaret ediyor. ha bir şey başına gelmiyor olabilir, hukuken kendini savunuyor olabilir orası ayrı. mahkemelerin, savcılıkların bu konuda görevini yapıp yapmadığı ayrı tartışma konusudur. furkan' ın çıkıp atatürk hakkında !atatürk' ün 15 yaşında kızla ilişkisi' başlıklar açtıktan sonra ' ben sadece aktardım' demesi, hakaret etmedim deyip kenara çekilip gülmesi 'mekkede doğan en büyük gavat' başlığı açan adamın yaptığından farksızdır. o da çünkü kenara çekilip 'yeaa isim vermedim ki neden alındınız eheehe' falan diyebiliyor. bunlar aynı şeyler.

bakın buna ifade özgürlüğü diyen kesim, en ufak şekilde (peygamberlere, kutsal kitaplara, yaratıcaya vs) dinen değer verdiği bir kimseye, objeye eleştiri geldiğinde nasıl tepkiler verdiklerini de gayet iyi bilirler.

kısaca senin değerlerin nasıl koruma altına alınmak zorundaysa atatürk gibi ülkede milyonlarca seveni olan, topluma mal olmuş, bu ülkeyi kurmuş lidere hakaret edilmesi de koruma altına alınmak zorundadır. bunları ifade özgürlüğüne sokmaya çalışırsan o kesim de senin manevi değerlerine furkan gibi hakaret etiğinde, ardından pis pis sırıtıp ' ne hakareti yeaa, biz yazılanı yazdık' diye güldüğünde laf etmeyeceksin.

'fikir özgürlüğü rererö' diyen o örümcek kafalı tiplere bir şeyler anlatmak için yazmadım tabii bu entryi. güzel insanlar okusun, 'böyle de bir görüş var' desin diye yazdım.
ifşa olunca hemen 15 temmuz videolarını falan rt etmişti korkak. yalnız direnişteyiz diye sürekli video çekmiş nasıl direniyorsa artık. laf söyleyince hemen engellemiş çünkü gizli gizli atıp tutmak kolay.
devran dönecek nasıl olsa o zaman hangi yöne döner bilinmez.
yalnız şu ahir ömrümde omurgalı bir dinci görmedim ya ona yanıyorum ve bu adam akademik kariyer yapıyor.
ülkedeki ifade özgürlüğünün bana verdiği yetkiye dayanarak, kendisini orospu cocugu ilan ediyorum!

oldu mu çomar!
kemalistlerin toplu bir şekilde linç ettiği birisi. Düşmanım olsa kemalist topluluğa karşı haklı olabilmesine daha çok şans veririm. Gerçi her konuda tek insana topluluğa karşı hak veririm.Kavgada 1000 kişi 1 kişiye mi dalıyorsunuz lan siz. Bu adam ne yapmış. Kafasından mı uydurmuş. Tarihte olan bir şeyi kendisi değerlendirmiş. Siz çok mu objektifsiniz lan . kim nasıl tamamen objektif olabilir ki. Sanki olaylara bizzat şahit olmuş gibi adamı linç ediyorsunuz. Tartış adamla böyle değil böyle de. Kanıtlayabiliyorsan kanıtla. Kolayınıza geliyor tabi linç etmek. Cahil sürüsü.
Fetöcünün tekidir ve Atatürk'e hakaretleriyle bilinir.

Sözlükte de ağır sempatizanı vardır Bunun bir tane.
yıkılmadı. yıkılamadı. tüm dünyanın faşistleri toplansa yine de yıkamaz sanırım.
Bu tipini siktiğim ne den ekşi sözlük tarafından uçurulmuyor hala anlamış değilim.
Bu herifi ekşi’de gördüğüm yetmedi, sıra buraya mı geldi?
Maalesef dayanamadı, atılan iftiralar yüzünden öldü. Kendisine allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum.
trollerin allahıdır. *
hakkında çok sayıda entry girilince ölebilse de kurtulsak.
ekşi sözlükteki lord eddard stark nickli, atatürk ve türkçülük düşmanı şahıs.

zamanında ülkücüleri sadece hdp'yi eleştirdiği için hesaplarını silen ekşi sözlük kendisini tepkilere rağmen silemiyor.
kendisine hiçbir şey olmamıştır. sikini sallaya sallaya gezmektedir. yaşasın türk adaleti!
görsel
sene: 2010
yer: Eminönü
olay: furkan ile fetocu genç siviller örgütünün yaptığı eylem.
halen ekşi'de nefret kusmaya devam etmektedir.

darbeci, islamcı terör örgütü fetö'nün eylemlerinde yer almıştır.
şerefsizin tekidir.
Marmara üniversitesinde part time araştırma görevlisi, trollükten kalan boş vaktinde üniversite kantininde takılır.
iyi biri.
Mehmet aydın gibi her fırsatta koko be sex partisi yapmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum dediğim tip.
laiklere ağzının payını veren nur yüzlü dedeye sahip çıkmış.
allah ın bir hikmeti olarak "ahaber" kameralarına denk gelmiş ve kendi kitlesinin genel hastalığı olan "mağdur olmaz ise ölecek" hastalığına yakalanmış ak çomardır.

atv - ahaber gibi medya kuruluşlarının haberlerini nasıl hazırladığı da kendiliğinden ortaya çıkmış. paralı trolleri topla yoldan geçen vatandaşmış gibi röportaj yap röportajda ezberletilen şeyler söylensin.

- sakalım var diye filistin askısına aldılar elektrik verdiler
- baş örtülü annemi sınır dışı ettiler
- ablam okul birincisi idi ama baş örtüsü takıyor diye okula almadılar..

zannedersin ki dişi einsteinler var ülkede yüzbinlerce. sırf baş örtüsünden okuldan atılmış hepsi yoksa türkiye bilimde teknolojide abd ve japonya ile yarışıyordu. her evde var 1 tane okul birincisi olup mağdur edilmiş bir sümeyye.
gözümde linç edilen bir uyuşturucu bağımlısından farkı olmayan biridir.
Ekşi'den şut yemiş 'lord eddard stark' nickli çomardır.
Zamanında allah'a sövdüğü için ifşa edilip linç yiyen, hatta kendisine davalar açılan ancak sonrasında sikini sallaya sallaya gezen zat.
Fetö ile bağları bulunduğu iddia edilen kişi.

Şaşırtır mı? Hayır tabii ki.

--spoiler--
Bölükbaşı’nın, FETÖ lideri Fethullah Gülen’in “Genç Siviller” oluşumunda yer alarak dönemin kumpaslarına destek verdiği ortaya çıkmıştı.

Bölükbaşı’nın 2010’da Türkan Saylan’ın hayatını konu alan diziye karşı gerçekleştirilen basın açıklamasını okuyan isim olduğu belirtilmişti.
--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar