bugün

töbe bismillah yokluğudur.
erkek tarafın başına gelir genelde. kendimden biliyorum. fuck off
herkesin başına gelebilecek olan durumdur.

gönül bu fuck buddy'e de konar, hiç tanımadığı insana da.
prensip dışına çıkmak.
Felaket.
o da sana aşık ise diğer buddy lere bok yemenin düşeceği eylemdir.

ama yenge hanımı ilerde grubal enfeksiyon tutarsa o biraz sıkıntı.
zamanında başıma gelmiş olan hadise.

aşkın da tutkusu ile güzel bir dönem geçirmiştik. sanırım en güzel zamanları bu zamanlardı. ve fakat her aşkın sonu cortlamaktadır velhasıl. işin içine aşk girince insani duygular ortaya çıkmakta bu da birlikteliğe zarar vermektedir.
squirtle.
Evet olmaması gereken bir durum. Fakat kimse iradesine sahip çıkamaz elbet duygusal şeyler hissedilir. Değilse nasıl sevişeceksiniz anlamıyorum.
Siken sevilir diye bosuna dememisler.
yapılmaması gereken şey. hadi engel olamadın, baktın durumlar değişiyor içinde, açık ol ve söyle. sonuçta duygulara engel olamayabilirsin bunu anlarım ama karşı tarafın sizden hoşlandığını anlamanız ilişkinizin bir daha eskisi gibi olmayacağını da anlamanıza sebep oluyor. sizden sevgilisiymiş gibi davranışlar ve sözler beklemesi canınızı sıkıyor. yani ya kendi içinde bu sorunu çözüp engel olacak, ya da açık olup söyleyecek ve ortak bir çözüm yolu bulunacak.
fuck bady mi? O ne? köpek cinsi mi?
(bkz: ben)
Öyle can sıkıcı, öyle darmaduman eden bir olay ki bu. Elbet birileri bu kişilere "Duygularına sahip olaydın" diyecek. illa diyecekler onu ya, ha işte onlar bunu yaşamamıştır. Seks, asla sadece yüzeysel değildir. O insanla bedeninizi paylaşmakla beraber o an içinde bulunduğunuz hisleri ve hatta düşünceleri de paylaşırsınız. Bir süre sonra bu kadını çok daha etkisi altına almaya başlar. Erkeklerde ise durum tam olarak öyle gelişmez. Onlar kadının tensel izine ve elektriğine alışırlar. Bu, onlar için alışkanlıktan öteye geçmez çoğu zaman. Vee bu olmadığı zaman ise kadın, duygularının yoğunluğu altında ezilerek olay yerini terk eder. Birkaç aya tamamen iyileşir ve fb tarzı, erkeğin sadece yüzeysel gördüğü işlere bir daha kalkışmaz.