bugün

Kim lan bu erol egemen repligini rafa kaldıran adam. Kim lan bu fuat avni.
Yanıyorum ama hepinizi yakacağım repliğinde olduğu kadar komik bir hesap kendisi.
ütopyada yaşayan adam , ulan her yazdığı ayrı tutarsız o şuna böyle dedi o buna böyle dedi yok o yapıldı yok şu yapıldı 1 yıl evvel 15 gün sonra taksimdeyim diyordu 1 yıl geçti bu gün zamana kayyum atadılar... tor browser kullanan bir trollün işine benziyor artık bu olay...
görsel
Rte nin yansımalarından biri.
görsel *
Şimdi ki Fuat Avni farklı. Yeni senaryolar daha güzel.
Ne salak adamlar var, bari yazdığınız adamın yazı disiplinini de kopyalasaydınız.
Saray projesi degil. Kimin projesi oldugu da onemli degil. Nihayetinde bi ise yaramadi.

Tek akilda kalan sozu (bkz: korkma titre)
Birden fazla kişi Tarafından yönetilen hesap.
nerenin, kimin, kimlerin projesi bilemiyorum; lâkin başarılı olduğu bir şey var! bu toplumun, bil hassa muhalif kesimin gazını çok sağlam aldı! zaman zaman öyle havadisler uçurdu ki, topluma "aaa bak zaten fuat avni bunu söylemişti!" algısını yerleştirerek bir çok şeyi meşrulaştırdı. velhasıl bunun da bir pr çalışması olduğunu düşünüyorum. ama enformasyon kaynağı hangi kurum, kişi, ya da kişiler? net bir şey söylemek güç!
geri dönmüş olan cemaatçi.

şimdi başlar "haberi alınca mosmor kesildi, rengi karardı. yanına yaklaşanların sırtına binip odada jokey gibi koşturdu. kırbaçladı onları. köşeden sinsi sinsi güldüm ama içimden acıdım. etek traşı olmuş ama nafile" muhabbetleri.
(bkz: preet bharara)
Öldü mü acaba diye düşündüğüm.
Paralel 1 kasımda hdp yi desteklememiş miydi lan?
Paralel ile pkk aynı çizgide zaten.
top sakallı feto piçi.
hep dedim yine diyorum, bu şahıs rte nin ta kendisidir.
ipnenin tekidir. Yok yok ipnelerin birleşip oluşturduğu voltrandır!
Fetoşa tapan haşhaşiler için cebrail gibidir! Twitlerini ayet gibi görürler.
Son günlerde yine göreve çıkmış da yok komplo kuruluyormuş... Cemaatlerine ve pkk ya iftira atılacakmış.
Dünya alem gördü bunların Son iki seçimde HDP'yi desteklediklerini. En Son amerikada asala ve pkk ile yanyanaydılar.
Daha neyin zeminini hazırlıyorsun avni hipnesi?!
semaver cayindan bahseden tuhaf kisilik.
dediği doğruysa ki umumiyetle olmaz. başbakan gidiciymiş.
inanmak, başarmanın yarısıdır ne de olsa! hep hüsrü perişan güzel ülkemin güzel insanları
yine mi ümidiniz var bu şaklabandan ulan?
seçim akşamı anasına küfür ediyordunuz yine kandırmış sizi amk.
kimliği meçhul bir ittir.
ülkedeki olayları sayesinde dizi gibi takip ettiğimiz, okudukça magazinel hale gelen, bakalım olacak mı merakımızdan ötürü normalleştirdiğimiz, iyilik mi yapıyor kötülük mü belli olmayan şahıs.
reyiz söylemişti eniştenin gidici olduğunu
aha da bak gitti.
hayret, bu gece tam onun gecesi ama halen ötmüş değil twitter'da.

kime yarıyor olduğu belirsiz hesap.
eski sevgilim.