bugün

birde yağmur yağarken selfi için sırılsıklam ıslanan tipler var. birde fotoyu istangrama yükleyip yii işkimle sirilsiklaaağm islindik yiii altına da kankaları kıyamam canım ya falan yazar erkekler de yavşamak için çik titli çikmişsiniz falan yazar sinir bozucu lanet olasıcalar...
dudaklı görünmek için yapar. erkeklerde çeneyi öne iter genelde.
öhhh pehhhhhhh dedirten durum gözünüz görmek istemese bile gözünüze gözünüze sokuluşturulur.
Amk ergen beyinli ruhu orospu kahpeleri.
bi bitmediler dediğim kız türü. ne yani amaç ne kurban olduğum öyle poz verince ne oluyor ne imâ etmeye çalışıyorsun? ne ,ne yani?
ağlarken çekmedilerse eğer, dudaklarım güzel demek isteyip erkeklere iş atan kızdır. kaşarlık yolunda ilerlemektedir eğer kaşar değilse.
Büzmek vardır Büzmek vardır şimdi. Bazıları abartır veya normalde yakışmaz. Bazıları öyle çekilince güzel olur. Kızdan kıza değişir.
görsel
Bunu gelip burda paylaşan şerefsizlere mal olmuştur.

Ulan tanımadığı kızın resmini sözlükte paylaşacak kadar adi misiniz lan siz?
Bunu bacınıza yapsalar napardınız?
Ya da sizin fotonuzla bilmediğiniz bir insan bilmediğiniz bi sayfada sizden habersiz paylaşsa ve fotonuzla dalga geçilse?

adam olmaz sizin gibilerinden
suratsız kızdır dövsende sövsende yeridir.
Arkadaşlarıyla otururken hadi şebekleşelim diye abuk subuk pozlar veren kızlardır.
Normalde asla Yapmazlar ama kız kıza olunca çocuklaşası geliyo insanın.
Vurmayın öldüler.
tam ole duruyor ya.. sessizce bir yerden kurek bulucan flash niye "şlaakk" diye yapistirican agzinin uzerine..

birde bunun yanaklari sisiren versiyonu var.. onlarin zaten allah belasini versin.. bak kanim cekildi yine..
bu durum, o kızın hala ergenlik döneminde bulunduğunu gösterir. yok değildir, illa ki başka bir sebep vardır diyecek olursak da meraktandır.
ama ben hiç beklemediğim insanlarda bunu görüyorum. bunlara, acıyor muyum, üzülüyor muyum yoksa kızıyor muyum anlamadım gitti.
Uyuz olduğumdur. Kurtulamıyorum bu tiplerden, bi tanesi 2. dereceden kuzenimdir hatta. Yapan yapıyor şimdi onlara lafım yok tabi.
ağzına terlikle vurulası kızdır.
anlık vajina durumunu dudağıyla gösterir.
bakın bakın benim de dudağım var demek isteyen kızdır.
dudağı büzerek bir şey anlatmaya çalışan ergen modelidir.
genellikle o tiplerin saçları da uzun ve düzleştirilmiş olduğundan; saçları itinayla ele dolanıp duvara duvara kafası çarptırılmak istenen kızdır.
That's turkish kezbans.
--spoiler--
Kızlar ! Dudak büzerek fotoğraf çektirmekten dudaklarınız şempanze götüne döndü iyice.. mutasyon geçirmeniz yakındır..bilin istedim
--spoiler--
ağzına vurmaya nesne aranan kızdır.
(bkz: küreğin icadı)
o dudaklar büzüle büzüle yok olsa da kafamızı dinlesek dedirten kızdır.
büyük ihtimalle liseli ergen bir kızdır.Birde bunların ağzını 2 metre açıp dilini aşağıya uzatan çeşitleri vardır görünce ekranı kırmak istersiniz bir insan bu kadar mı itici olur ya.
balık beyninin insana nakledildiğinde ortaya çıkan varlıktır.