bugün

ali koç düşmanı kağıt parçası .
yalan haber şeysi.
1991 yılında kurulan, türkiye'nin en iyi spor gazetesi.
1,5 milyar galatasaraylıya çok ayıp etmiş gazete.

görsel
sözde objektif gazetenin bile beşiktaş'a bakış açısı.
görsel
aynı gazete kartal pençesi yaptırırken mete kalkavan'a renklilere göre çok tarafsız bir gazeteydi şimdi ki manşeti beğenmemişler hayret-i mucip .
beşiktaş ın medya organı.
Tarafsız futbol basınımızın en sıcak örneği. ingiltere'de böyle bir manşet at o gazeteyi götüne sokarlar hafız.
fenerbahçe nin yayın organı gibi çalışmaktadır.
ne nasıl bi o.cocuklugu anlamadım yaa.

ulan erken final ne demek
bjk kim köpek final oynayacak....
gazete değil tuvalet artığıdir..

fanatikte, bjknin 9-0 manisa galibiyetini abartılı bulurken (mansette ağlayan kaleci).

Fotomacda 4 5 6 yetmez 7 8 9 olsun gibi küstahca adice başlık açılmış...

böyle yalaka kagit parçaları varken etrafta kimse bana Türk spor medyasını ovmesin.
bugünkü 1. sayfasıyla yarmıştır.
görsel
"evet" eki dağıtan akpnin spor gazetesi.

http://www.gercekgundem.c...zetesi-evet-eki-dagitiyor
Malum kartal pozu manşetinden sonra beşiktaş' ın götünü iyi yalıyor. Baya bir tiraj kaybetmiş diyorlar.
beşiktaş'a ekstra düşmanlığı bulunan gazete.

not: bursaspor.
Beşiktaşlı olarak boykot kampanyasına üzülerek destek veremediğim gazete.

o grubun gazete ve televizyonlarını zaten takip etmiyorum, nasıl boykot edeyim....

Sahi siz ne bulup okuyorsunuz bu ağaç israfı mecralarda?
bundan sonra okumayacağım gazete. güntekin onayın kapağından sonra saçma sapan ortalarda konuşan gazete. üstüne adamı fetocu olmakla vs suçlamışlar.
turkuaz medyaya ait kağıt parçası. yani havuz medyası. güntekin onay tokatı basınca başlamışlar iğrenç bi iftira ve karalamaya.
anlayın işte ülkemize bu medya hakim. yaptıkları haberleri artık siz düşünün.!!

elbet devran bir gün döner be dostlar.!!
O kadar nefret ediyorum ki bira şişemi sarmam.
Bir o kadar nefret ediyorum ki betona oturup basur olurum yine bu gazeteyi alıp oturmam.
Tanım: o.çocuklarının gazetesi
tam bir orospu çocukluğu nasıl yapılır gazetesidir. basın özgürlüğü yok, gazeteciler içeriye atılıyor diyen güntekin onay'a bile teröre destek çıktı diyecek kadar şeref yoksunudurlar. her havuz medyası paçavrası gibi aşağılık insanlar tarafından yönetiliyor.
Sabah, takvim, fotomaç vs. Turkuvaz medya nın sahibi olduğu paçavralar topluluğu. Sabah gazetesi akp nin eline geçmeden önce türkiye nin en iyi gazetesiydi. Yazık oldu.
alıyoz biz ya pilavı terletmeye falan yarıyor, üstünde kahvaltı falan yapıyoruz, kuruyemişçi abi huni yapıp çekirdek koyuyo içine. işlevsel yani.
görsel
Adi gazete. Birini sevmeyebilirsiniz ama iftira atamazsınız. hatta birine bel altı vuramazsınız.
Bu işin raconu budur.
Gerçi siz kim, racon bilmek kim ?

Not : **** .
Türkiye'de yayını ve yayımı yapılan bir spor medyasıdır. Gazetesi ve internet sitesi bulunmaktadır. Boyalı basındır(çok fazla renk, fotoğraf ve ilüstrasyon kullanan). Ayrıca ben kendilerini besleme basın olarak da görüyorum.
Geçen hafta yapsaydı ya aynısını fırat aydunus a.
Böyle de yavşaklar işte.