bugün

hem suçlu hem güçlü yazardır. insanların yaptıklarını görmez her zaman kendini haklı görür.
görsel

ikram ettiğim yazar kardeşim, şerefe.
(bkz: #19845178) kendisiyle en az üç bira içip etrafa bakmak lazım derim.
kendileri yol yordam bilir iyi arkadaştır.
sabahın 04.00 ında uyanıp işi için dişini canına takip diyar diyar gezen en asil avukattır.
Şu an Denizli'de veya yollarında 40 derece sıcaktan muzdarip yazar.

Klimayla 20 dereceye kadar soğumuş, serin ofisimden bu kadar empati yapabildim.*
çok tehlikeli bir örgüttür. aman sakın bulaşmayın yav he he deyin geçin. ocağınızı yakar.
Gençlerin eğlenmesini çekemeyen yazar. Konser deyin sizi dava etmekle tehdit eder, cık cık cık.*
doktorlara karşı zaafı olan yazardır.
4 s kuralını unutma dediğim yazardır.
(bkz: #20090665) istatistik konusunda uzman yazar.
(bkz: #20090665) umarım yurt dışına göç etmez. böyle beyinlere ihtiyacımız var.*
kötü gün dostu, can, kan, arkadaş yazardır. hastalık zamanlarımda günde 2 3 kere arayıp halimi hatrımı sormuş, görünüşü hulk gibi duran ama yumuşacık kalbi olan yazardır. ne zaman zora girsem yanımda olduğunu bildiğim dosttur. öyle sahte arkadaşlar gibi satmaz tam tersi dostunun iyiliği için savaşan insandır.
Sözlükte herkesi birbirine düşüren, yavan ve aptal, mal bile denemeyecek troller çaylak olmaz, bu adam gibi şöyle eli ayağı düzgün yazan, aklı başında, adam gibi adam kim varsa çaylak olur.
doğum günü çocuğudur. mutlu olsundur, kutlu olsundur. iyi ki doğmuştur.

ayrıca büyükadada ikram ettiği ev yapımı icetea li naneli votkası bir harikaydı. bir de mavi gözlü yakışıklılarımla uğraşmasaydı çok sevinirdim.

kardeşim esmer sevmiyorum zorlamı *
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Herasmus'u istanbul'da yalnız bırakmayarak vicdanen beni az da olsa rahatlatmıştır sağolsun.
(bkz: elveda meyhaneci)
yakında böyle kafasının dikine giderse hapislerde yada hastanelerde çiricek yazar.

adam ol la!
sürkli birilerinden kopya çeken yazar;

bu aslı;
(#20805015)

bu da kopyası;
(#20819542)
her boku bilen yazar. * *
bundan böyle kankamdır.

adamdır.
komik yazar.
(bkz: #21223477)
japonlar oraya buraya savaş açmaz...
he ya 2. dünya savaşında çini işgal edip yaklaşık 5 milyon çinliyi de akp kestiydi zaten.
yeşili korudu diye cop yemezmiş... dünyanın en ünlü mafyasını barındıran. ayrıca adım başı nükleer santral bulunan ülkeyi sırf ak partiye muhalefet olmak için öveninide gördük ya hamdolsun ibretlik bir paylaşım olmuş.

(bkz: naylon solcu cehaleti)
heroes dizisindeki seri katil sylar a benziyormuş,kendisinin yalancısıyım.
alevi olduğunu söyleyip sonra sunni ülkücü olduğunu söyleyen biri, amünüm o nasıl oluyor ülkü ocaklarında çay beleş diye sabah akşam çay içen tiplerden hemde sosyalikim ben diyor kısacası gözüm tutmadı.
#21776680 şu entryme;

#21776724 şu entryle karşılık veren 6sli yazar.

''1959 dan önce galatasaray ın hiç şampiyonluğu olmadığını sanıp bunu örnek vermek güldürmüştür.'' demiştir. 6s'nin 1959'dan önce yalnızca 2 şampiyonluğu olduğunu bilmiyorsa demek ki..
her gün galatasaraylıları tahrik etmek için yırtınan fenerbahçe fanatiklerine göre akıllı uslu, iyi niyetli bir yazardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar