bugün

iki büyük usta. onlar bile yazmıyor artık amk.
Flathead yuz vermez serefsize.
Bir versus. Durmadan Niye kaşıyorsunuz la bu adamları? Kavgadan zevk mi alıyorsunuz? Eşek kadar adamlar bunlar, Aralarında bir mevzu varsa kendileri delikanlı gibi hallederler meselelerini..
stroszek sen niye bu kadar heyecanlısın panpa?
soğol gonç odom.

sanırsın 75 yaşında amk.
Konum değişti, tak diye inkumdayım. Hırs azim istikrar.
görsel
Şerefsiz bey gayet de yakın bir konum vermiş flat beyin davete icabet etmesi gerekir.
Kendisini kadiköy fil e davet ediyorum. Kadıköydeyim, modaya geçicem.
görsel
ikidir entrylerinde bir cilveleşmeler filan kıskanıyorum amk. bütün aşklar nefretle başlar derlerdi de inanmazdım.
Sbag bize bir türkü söylesin neşemizi bulalım.
sözlüğün iki olgun delikanlısı. ikisinide dene tarafını seç.
görsel
Hadi yallah
flat adamdır şerefsiz madam bile değildir. harbiden çok yazık..
çok zor, ikisinide yazar olarak severim. bu sefer politik davranıp çekimser kalıyorum.
ben sarelle bitter kullanıyorum, o is nutella, pis avrupa özentisi.
görsel

yahu arkadaşlar 31 entry vardı 32 yapayım dedim. ayıptır 31 ne aq.
biz pazarlama yöntemlerini kimseden öğrenecek değiliz.

kusura da bakılmasın.
bence herkesin taraflar hakkında iyi kötü bir fikri oldu. artık zorlamayın çünkü batmaya başladınız, bu versusu merak edenler yorumlasın bundan sonrasını.
Bu adam kendini mi pazarlıyor alakalı alakasız her başlığa fotoğraflarını atıp duruyor... Bu dava sensiz olmaz camcı reis.
Lan bunun okuduğu hukuk kadar benim kanun yorumlamışlığım var.

Hukuk nedir aq. Yani okumakta ne zorluğu var. iki yıllık radyoloji hukuktan daha zor emin olabilirsiniz.
Tamam okumuşsun, ama yetmez . Sadece bununla dertler bitmez.
ikisi de belalı tiplere benziyor.

o yüzden ben aralarında bir kıyaslamaya girmek istemiyorum.

kendilerine ilişkin yanlış bir beyanım olduysa da peşinen özür dilerim.
s.a.

arkadaşlar övünmek gibi olmasın şahsım bir bağlama icracısı ve sahne sanatçısı bir veteriner sağlık teknikeri olmakla beraber bir işletmendir. aynı zamanda kamuda satın alma operatörüdür.

bu içerken ve bağlama icra ederken ki fotom. numaranızı verirseniz whatsapdan özel videolar alabilirsiniz;)
görsel

flat head özel okulda baba parasıyla hukuk okumuş, lan bunun okuduğu hukuk kadar, kanun nizam bilmiyorsam ne olayım ya asjhasdsdgjfsdhgsda.

Edit: hukuk u herkes okur arkadaşlar. Önemli olan kanun yorumlamak, muhakeme gücü isteyen bir şey. Avukatsız bir sürü davada savaşıyorum, sebebi de hukuk u ve yollarını iyi bilmem.

Teşekkürler.
çok deli uyuyorsun serefsiz.
kanımca flat ın madara edeceği versustur. evet hatta net ötesi..
ben sandalyede uyuyabilme özelliğine sahibim. bu flat head kardeşimizin böyle bir özelliği olduğunu sanmıyorum.
görsel