bugün

https://9gag.com/gag/azMxB3z

Bu videoda görülen ramazan ayında yoldan geçen birinin arapların önünde yemek yemesi olayı.

Nasıl bakıyorlar adama acıklı acıklı.
Bence canları çektiği için değil de adam hayvan gibi yemek yediği için bakıyor olabilirler.
Şahsımın tavuk yemesi gibi yumulmuş köftehor..
bide kameralara bakıp götünü kıvırarak yemiş amın evladı..
Yarasın tosunuma!

Gayet normal bir durum.
Adamlar orucun ne demek olduğunu biliyor.

Üstelik onlar bizim gibi 14-15 saat değil de 24-25 saat oruç (yom kimpur) tutuyorlar. Yani o coğrafyada 25 saat oruç tutmayı düşününce...

Bunun için bu anlamlı eylemine hak veriyorum.

Yarın birgün sen de onların oruç olduğu zaman aynısını yaparsın ödeşirsiniz.
Tabi ki bunu yapan orospu çocuğu (annesinden özür dilerim) seviyesine inmek istiyorum diyorsan.

Bunun için fazla kasmaya gerek yok.
ramazanda yemek yiyor diye değil sakın yanlış anlamayın ama o yediği şeyi onun götüne soksalar mutlu olurdum açıkçası.
Üzerine israil bayrağı takıp bu şekilde dolaşmak hiç bir dini inanca hizmet etmez.

Eminim has yahudi görse şu görüntüyü yuhlar. Hani normalde restoranda yese etse saygısızlık olmaz.. O yürüyüş o bakışlar o tavır resmen meydan okuma resmen saygısızlık.

Bir Katolik olarak kınadım.
polisin yemek yemesinden daha tuhafı kafasında falan bayrakla gezmesi. ahaha bizde ki milli piyango bileti satanlar gibi havası var.
Belki aranızda hatırlayan vardır. Nusaybin'de hdp vekiller açlık grevi yapıyordu. Türk polisleri de karşılarında baklava yemişti. Yemin ederim, baklava yeme olayından sonra en kral hareket bu..
işte müslümanlar böyle güçlü oldukları yerde yemek yiyor diye adam dövenler kuyruğunu kıstırınca öyle bakıp geçiyorlar işte.
ben gerekli konumda olsam ve bir memurun şu şekilde hareket ettiğini görsem sorgusuz sualsiz görevinden alırım kendisini. tamam arapları sevmiyoruz bla bla.. ama bu ne birader? ne oldu şimdi? 3-5 garip gurabanın karşısında sırf tilt edeceğim diye şu hareketi yaparak neyin peşindesin yani? aynısını arabın biri yapsa allahın arabı, çöl bilmem nesi diye saydırır dururdunuz israilli yazınca orada yalamışsınız tabiri caizse.
burdaki yorumları okusa türkiyede ne kadar çok yahudi meraklısı varmış diyeceklerdir hatta iğrenecek yahudilerde var çünkü yahudilerin hepsi siyonist ya da müslüman düşmanı ırkçı şerefsiz değil.
inananlara saygı duyabadabaduuu diyen birine rastlanmayan vaka. Netekim kimse böyle bir olay akabinde vücudunda min. bir delik daha açılsın istemez.
Tebrikler. Anladıklari şekilden konuşmuş. Bir meydan okumadir bu. Sen oruçsun diye millet gizli saklı yiyip içmek zorunda değil. Takdir ettiğim Yahudidir. Aynı hareketi yapmak ve rahatlığı yaşamak günün birinde umarım bize de nasip olur. Ayağına taş değmesin Yahudi kardeş.
Lan başlıkta yazılanları okurken hayret icinde kalmamak elde degil. He amk butun Dinler hiristiyanlık, yahudilik hinduizm hepsi sizin orucunuza saygı göstersin adamın ülkesinde yaşiyosun ama onlar senin dinine göre yaşasın, böyle bi ego kafası dünyada başarılmaz. Sen hiç diğer dinlerde hangi günlerde nasıl ve ne zaman oruc tutuluyor biliyormusun, Müslümanlarının yüzde doksanı bilmez ama herkes senin dininle meşgul olsun, nasıl bi kafa artık nasıl bi tuhaflık, götüyle bile gulemez insan.

Edit: videoyu izledim, biraz bende şaşırdım şimdi gercekten aşırı abartılı yemiş ama hep saygı saygı diye bokunu cıkaranların inadına yapıliyor artık galiba bi yandan adama yinede hak veriyom.
Ramazan ayında sokakta sigara içen türbanlı ile aynı zihniyete sahip olmayan adam.
Bir tarafta müslüman olduğunu iddia eden bir kAdın,
Diğer tarafta orucun ne olduğunu bilmeyen, maneviyatını anlayamayacak bir yahudi.
Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? Sözü sadece eğitimsiz ve eğitimli ayrımı yapmaz, aynı zamanda yanlışı ve doğruyu bilmeyenler için de kullanılır,
Mesela henüz keşfedilmemiş bir kabile hiç bilmedikleri kurandan mesul değildir,
Lafı anlaşılmasını sağlayabilmek için uzatıyorum,
Ancak bir müslümanın eleştirilebileceği bir eylem için eleştirilen yahudi adam.
Sen önce ülkendeki süslümanlara bak.
Boş ajitasyon yapmayın.