bugün

islam işbirliği teşkilatı adı verilen safi goygoy ve hiçbir hükmü olmayan teşkilatın yaptığıdır.
siz kudüs, kudüs diye kafa sikerken dün ve bugün yemen'de 53 müslüman daha katledildi.
suudi arabistan denen batılı hizmetkârı korkak devletin yemen'de yaptığı katliamlar neden türkiye'miz tarafından dile getirilmez.

ey hükûmet halka hesap ver.
net bir şekilde dönekliktir.

ayrıca filistin için toplanma sebebinin gövde gösterisi olduğunu kolayca anlamamızı sağlamıştır.

edit: ha tabi bir de arakan olayı var. baktılar arakan olayı fos çıktı. terörist oldukları haberi de yayılınca hemen ellerini çektiler.

dediğim gibi.

gövde gösterisi.
ben anlamıyorum insanın önce kendi soyundan gelenleri koruması gerekmezmi ne bileyim yani yanlış mı düşünüyorum ?
kudüs çok büyük reklam yapıyor, iyi prim veriyor, biliyorsunuz ki siyasette sihirli sözcükler mevcut, bunları en çok dile getiren politikacı sahip olduğu domuz sayısını arttırarak çiftlik kurabiliyor, 'allah, din şehit, türban vatan ve millet' göz atın bakalım bunları dile getiren politikacılar için yapılan yorumlara.

en başarısız politikacı bile övülebiliyor bu konular sayesinde.
türkiye yenen'e yapılan saldırıları desteklediğini resmen açıklamıştır. Artı yemen şii biz sünniyiz iran gösteri yapsın.
(bkz: turgut özal)