bugün

gurur kaynağımız.
Uzun yıllardan beri hayranlikla izlediğimiz milli takım oyuncularımıza yakıştırılan sıfat.

Çocukluğumdan beri takip ederim.
Çok efsane isimler yetiştirdik. genellikle hep başarılı olan oyuncu kadrolarımız oldu.

Zaman içinde isimler değişse de gelenek bozulmuyor. Onlar göğsümüzü kabartmaya devam ediyorlar.

Maçlarını keyifle izliyorum. Eski bir futbol sever olarak artık futboldan alamadığım o keyfi kadın voleybol maçlarıyla telafi ediyorum.

Samimiyet, sıcaklık, başarı tutkusu, takımdaşlık aradığımız her şey var.

Arkadaş artık futbolu mutbolu bırakalım kulüplerimiz başta kadın voleybolu olmak üzere basketbol ve tüm amatör şubelere yatırım yapsın.

Kadın voleybol takımınım sponsorlarına da teşekkürler bu arada. Fakat yetmez. Daha fazla sponsör lazım. Aldıkları maaşların iyileştirilmesi lazım ayrıca kızlarımızın. Onlar sonuna kadar hak ediyorlar zira.
Maça çıkmadan ölümsüzlük şifresi yazmışlar ya da sayın hocamız fatih terim'den taktik almışlar. Polonya karşısında ilk seti 25-17 aldık.

Edit: 2. Set oldukça çekişmeli geçiyor.
(img:#1899605)
Bugün avrupa'nın sultanı olacak gönüllerin sultanı.
verilen bu kadar imkanlara rağmen hala avrupa şampiyonu olamamış, evin de sırp takımına teslim olan, kucağına gelen topu karşı tarafa atmaktan aciz basit hatalar yapan, evin de ve kendi seyircisinin önün de eline geçen fırsatı değerlendiremeyen bundan sonrasın da en fazla ikincilikten öteye gidemeyecek olduğu artık belli olan sultanlar. ağlayın şimdi.
Dünyanın en özel kadınları...
canları sağolsun bize yaşattıkları mutluluk yeterde artar bile.
Son noktaya getirip kendi hatalarıyla maç veriyorlar ya hem çok sinirleniyorum hem çok üzülüyorum.

Hele o servis kullanırken hocayla konuşan kız yüzünden sayı verip seriye bağladık ya elimde yastık değil de sert bir cisim olsaydı tv yi kıracaktım.

Canınız sağolsun ne diyim.
onların bizden daha çok üzüldüğünü unutmamak gerekir. gereken dersleri almışlardır. ben yine de gümüş madalyanın küçümsenecek bir başarı olmadığını düşünüyorum.

uzun zaman sonra ayakta maç izlettiler bana, var olun.
Aslanlar gibi mücadele edip, hatalarıyla maç kaptırsalar da, candır, canandır, başımızın tacı sultanlarıdır.

Koltuk tepesinde maç seyretmeyi özlemiştik.

Var olun kızlar!
ülkenin en istikrarlı başarılarını getiren milli takım.
helal be size.
orkid reklamı gibi görseller.
Hayret çopurlar bu konuya cinsellik bulaştırmamış daha.
2 metre boyunda 40 numara ayakkabı giyen peri olmaz.
Ahh içlerinden birine hastayım öyle böyle değil. Ah baladın ah.
olimpiyatlarda Çin karşısında bugün saat 10:25 de ilk maçına çıkacaklar. Çinliler sayı aldıkça hoplaya zıplaya bağıran sahada dönen bir takım. bakalım ekran başında nasıl sinir olacağız.
çini 3-0 açık bir skorla yenmişler.
sağolun kızlar...

not: perinçekler üzgün.
doğu türkistan türkleri için bu kadar üzülmemişlerdir.
dayanamadım.

alın size 1 sultan.

görsel

not: padişahınız gelse kaç yazar?
bu arada anımsatalım.
yendikleri çin son olimpiyat şampiyonuydu.

not: haydi kızlar her vurduğunuz maç sayısı olsun.
Bu da ikinci bir bizim sucuklar vakası olmasında. Çok allayıp pulluyoruz sonra yenilince pis pis iptal ediyoruz her şeyi. ilk önce kazansınlar sonra bombardıman reklam yapılsın.
Amk yerden bitmelerinde o kadar uzun boylu kadın var mıymış ya, voleybolla ilgim yok o yüzden merak ettim, du bakam.

Edit: baktım sanırım hormon basmışlar.
abi voleybolda çok iyiyiz ya. acaba bizim çocuklar pardon hıyarlara verilen primin çeyreği verilmiş midir olimpiyata katılmayı başaran voleybolculara.
milli forma bayraktır, bayrak vatandır, vatan namustur...

bu değerleri en iyi şekilde temsil eden, milli formanın ne demek olduğunu, bayrağın, vatanın ne demek olduğunu herkese gösteren kızlarımızdır.

işte milli forma böyle taşınır;
https://streamable.com/p6bqid

üzerine milli forma giyip, milyonlarca euroluk prim pazarlığı yapan şerefsiz namussuz sözde milli sporcular, şu mücadelenin yüzde 10'unu yapamıyorlar.

inşallah kızlarımızı ilk 3 içinde madalya ile göreceğiz.

altın?
var bir hayalimiz...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar