bugün

Su adam net sekilde bjk imajina zarar veriyor. Diger iki takim taraftarinin direkt rakibine karsi bjkyi desreklemesinin bir sebebi var. Fikret orman bu sebebi ortadan kaldiriyor. Dikkat etsin bjknin aziz yildirimi olmasin. Aziz baskan nedeniyle 17 kulup taraftari fenere tepkili. Bjkyi de ayni duruma dusurmesinler.
fikret orman çok akıllı biri, kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi biliyor fakat kulübün çıkarlarına yönelik davranmak zorunda.

fikret orman, beşiktaşlıların da kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi bildiğini biliyor, taraftarların , fikret orman ın davranışlarının beşiktaş çıkarlarına göre olması gerektiğini bildiğini düşünüyor, ama öyle yorumlanmıyor maalesef davranışları, böyle görünmek zorunda beşiktaş ın menfaatleri için, hiçbir şekilde adil yaklaşılmayacak beşiktaş'a biliyor, bari nötr yaklaşılsın diye düşünüyor.

fikret orman stratejik bir insandır. bu adamın yanında olmalıyız.

gerek siyasi gerek ekonomik güçlülere karşı cesur bir şekilde stad işine bulaşmak her yiğidin harcı değildir.

her ne kadar spor konusunda siyasi güçlük diye bir terim kullanılması ülkem için utanç verici olsa da.
(bkz: sayın cumhurbaşkanım) repligiyle akıllara kazanmış komedi oyuncusu..

sonra da şerefli şampiyonluk falan der.yaa arkadaş şampiyon olacaksan galatasaray gibi olacaksın...
süleyman seba nasıl kulübü alıp ülke gündemine sokup tarihe geçtiyse fikret başkan da tüpçünün yerle bir ettiği takımı küllerinden doğurmuştur.

beşiktaş ın 3 ncü kurucusu..
başından beri kendisini destekledim. hala da desteklerim. fakat seba ile adının beraber anılması için çok kupa kaldırması çok proje üretmesi gerekir.

özellikle şu mali disiplini bozmaz ve akılcı transfer politikalarına devam ederse efsane olabilir, devam etmez de klasik büyük takım başkanı refleksleri gösterip gereksiz yıldızlar alırsa eski sıkıntılarımıza geri döneriz.
süleyman seba'nın yolundan gitmek istiyorsa mit'e cv göndersin. gerisi gelir zaten.
Baskan takimi kendi kurmus gibi davraniyor. Simdi soruyorum sevgili bjkliler kerim gokhan sosa atiba vs. bu adamlar onder ozenin kurgusu degil mi? Baskanin aldigi 2 defans kaleci ve beckten tam olarak memnun kac bjkli var? Su adamin aldigi bir gomez ve queresma var ki queresma zaten kumar zar atmak gibi gomezde sansi tuttu. Simdi sanki bu sampiyonlugu baskan getirmis hibi davraniliyor anlamak guc.
-3 büyük yok tek büyük beşiktaş

- uefa kupasinin turkiyeye gelmemesi üzücü

-hakemler bize düşman

gibi zekâ üstü sözlerin sahibi kişilik. .
ciddi ciddi gökhan gönül'ü transfer ettiğini düşünenlerin olduğunu gösteren başkan. lan iyi güldük. evet.
amerika'daki zarrab davasında adı geçen 91 türkten biriymiş. hadi bakalım buradan yak, tam da şampiyon olmuşken...
Reza'nın kankisi.
Şu şekilde bir diyaloga girmiştir.

Muhabir: taraftar mario Gomez'in durumunu merak ediyor.

Orman: ben de merak ediyorum*.
bu akşam yayınlanacak olan poyraz karayel dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacakmış.

geçen gün de stadyum bir dizide yer aldı. nasıl bi takımımız var anlamak güç.

bu arada 32 lik g. gönül fiko yu soymaya kalkıyor aman dikkat.
poyraz karayel'de; https://twitter.com/buzzs...status/738094406625067008
ne işin var senin dizilerde mizilerde....

takımda savunmacı yok. gomez de gitmek üzere başkan dizi çekiyor.

şahsen ben utandım hem camiamız adına hem kendi adıma hem de çarşı adına. hemde stoper bölgesi adına.
29 yaşına girip de tanidigim en cahil insan. azizi de sevmem ama azizin dik duruşu var. bu tam bir futbol cahili. sadece konuşup duruyor.
Ben böyle saçmasapan konuşan bir başkan görmedim. Böyle sürekli ben başkanım ben karar veririm tarzı falan.

La senin başkanlığına karışan yok. Niye diken üstünde sanıyorsun kendini?

Geçen rıdvan dilmen soru soruyor.

Mario gomez tek taraflı feshetse sözleşmesini fiorentinaya geri dönebilirmiş böyle bir madde var mı sözleşmede diyor.

Evet var, ama biz de istersek feshedebiliriz diyor fikret orman.

Ama istese gomez sözleşmesini feshedip fiorentinaya dönebilir değil mi diyor tekrar, rıdvan dilmen.

Evet ama biz de yapabiliriz diyor fikret orman.

Yahu anladık siz de yapabilirsiniz ama adam gomez yapabilir mi diye soruyor.

Hep böyle beşiktaşı öne çıkarmalar falan. Çıkarma demiyorum. Kulüpler futbolculardan daha önemlidir, evet ama sözleşmenin detayını soruyor sadece adam.

Başkanlığına bir şey diyemem ama saçmasapan konuşuyor.
Başarılı bir başkan şu siyaset işini fazla karıştırmasa bide diziler yerine gomezin takımda kalmasıyla ilgilense daha güzel olucak.
ya bu üç büyüğüz diye gezen dingil takımların hiç birinden haz etmem hiç bir işlerini de beğenmeye gönlüm razı olmaz ama beşiktaşın gördüğü en iyi başkanlardan sanırım akıllı davranıyor, sadece biraz konuşmayı bilmiyor derdim ki bugün aziz yıldırana söylediği sözlerle sempatimi kazandı fiko

--spoiler--
Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş'ın şampiyonluğu ile ilgili "Ağlaya ağlaya şampiyon oldular..." ifadelerini kullanmıştı.

Skorer'e konuşan Fikret Orman, bu sözlerle ilgili, "Aziz Bey de ne desin adam... Yani diyecek bir şeyi yok o da mazeret diye bunu söylüyor. Ben zaten bir sene önce Aziz Bey’in tarzını 16 yaşımda bıraktığımı söyledim. Benim misketim daha büyük. Benim babam senin babanı döver..." dedi.
--spoiler--

gülmekten öldüm.

not: en büyük eses.
tüpçüden sonra yüzümüzü güldürmüştür . tabi eleştirdiğimiz konular baki çünkü beşiktaşlılık duruşu.
ara sıra sahur programlarına katılan başkanımız.

iyi adamdır vesselam ayrıca biraz dinine düşkün biridir.

saygılar başkanım. ne oldu bu sağ ve sol bek işi?
sahur programına katıldığı söylenen başkan. bir ateist olarak söylüyorum ki beni ancak bu adam imana getirebilir. yürü fikret başkan !
sahur programına katılıp, bonservis müsrifliktir diyen başkan.
yandaşlık kokan açıklaması nedeniyle aylin aslımdan ayar yemiş

https://twitter.com/Aylin...status/741213184397299712
Geleceğin aziz yıldırım'ı bak demedi demeyin. Evet.
güncel Önemli Başlıklar