bugün

fena madara olmaya başlamıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=_k4Ez0kv-ZI&feature=player_embedded
fizik olarak form dusuklugu yasayan chelsea taraftarının baskısını ensesinde hisseden oyuncudur.
Milli formayı soldado ya kaptırmış o eski halinden eser kalmayan futbolcu .
formsuz golcü. yeteneği yerinde ama ne oldu oğlum sana dediğim kişi.
ben daha ölmedim mesajı vermiştir.
leicester ile oynan fa cup maçında kendine gelmiş oyuncudur umarız ki eski formuna yeniden gelir.
captain tsubasa'nın futbolcu olmasında etkisi olduğunu söyleyen ispanyol forvet.
31 mart 2012 aston villa chelsea maçında da 1 gol 1 asistle oynarak yukselişini surdurmuştur. kullerinden doğuyor el nino.
iyice ellerin, chelsea'lerin sabri'si olmuştur, 9gag'de fink atmaktadır efendim. üzülüyorum..
kendisi için muhteşem beste yapılmış futbolcu.

http://futbolmuzik.blogsp...-you-fernando-torres.html
görsel
bu gece sikerten gollerden birine imzasını atmış chelsea fc li forvet oyuncusudur.
dickhead 9gagers tarafından sabri sarıoğlu muamelesi gören sağlam forvet. chelsea'dan ayrılıp, gideceği takımda gollerine muhakkak devam edecektir.
güntekin onay'ı üzen furtbolcudur.
muhteşem bir geri dönüşe imzasını atmış olan futbolcudur, yaşlandığında torunlarına ilk bu maçı anlatır herhalde.
kendisi hakkında öyle bir başlık atılmıştır ki anasına sövülse daha az koyar herhalde;
görsel
affetmez...
görsel
görsel
görsel
affetmez...
görsel
görsel
görsel
kariyerinin en önemli golünü dün gece atan chelsea hücum adamı.

kralı öldüren hançeri saplayan adam.
daha dün akşam barcelona ağlarına skoru 2-2 eşitleyen son golü atıp dünyayı yıkan adam.
barcelonaya gol atmasını ingiltere basını mucize olarak nitelemiştir. maçtan çok torresin gol atması olay oldu.
tam bir forvet.chelseade aradığını bulamamış olabilir ama kraldır.
19 saat sonra gelen edit: adam bugün hattrick yapmış yüzümü kara çıkarmadın adamsın..
liverpool ve atletico madrid'de attığı goller ve gösterdiği performasla, bir zamanların en iyi forveti konumuna gelmiş ama chelsea'ye

gittikten sonra kariyerini mahvetmiş adam.

keşke hep kırmızıların efsanesi olarak kalıp, gerrard'la birlikte yardırsaydı..
barcelonaya attığı golden sonra silkelenmiş futbolcu. an itibariyle oynanan qpr maçında hat-trick yaptı.
tekrar eski formuna ulaşması dileklerimle, çok sevdiğim oyunculardan biridir.