bugün

gene bu akşam üzerine büyük oyunlar oynanacak olan dünvanın en büyük spor külübü...
bakın lütfen konyadan gol haberi var diye sahaya mahaya atmayın kendinizi sonra stadı yakıyonuz ülke ekonomisine zarar bunlar..lütfen ititali olmaya çağrıyorum tüm fenevli kardeşlerimizi.sandıklar..pardon stadı terk etmeyelim...
Aziz Yıldırım döneminden yapışmış bir lakaptır.
sadece konyaspor mu? giresunspor, samsunspor, istanbulspor ve daha niceleri.
bir konyasporu yıkamamış takımdır. evet...
öndeler.
Komik takım.
aziz yıldırımın r leri diyememesi sonucu ortaya çıkan bir takım adı.
Komik geldiyse bana irtibat bilgilerini ver ben seni daha çok güldürürüm.
(bkz: ağlak)
Türkiye'yi temsil etmemesi gereken takımdır.

Yine bizi Avrupa'ya rezil ettiler.
keşke bayern'den 5 yeselerdi akhisardan 3 yemek nedir arkadaş?
2 sene içinde Yıllardır şampiyonluk yarışında olmayan(olamayan) takımın tinerci taraftarlarının diline düşen takım. Hayır siz kim köpeksiniz amk bu ne arsızlık, yüzsüzlük. Önce şampiyonlukları, kupaları eşitleyin fenerbahçeyle sonra gelin.
Bu arada r harfi götünüze mi girdi?
sekiztaşın rekoruna ortak olacak takım.
bir spor kulübü.

(bkz: azizce)
Doğrusu:

fenevbahse.

En doğrusu:

Siz daha iyi bilirsiniz.
orospu çocuklarının seslenişi.
rezil olan kulüp.
aziz yıldırım'ın dilinde fener anlamına gelen kelime. evet.
r harfinin an itibariyle söyleyenlerin nerlerine kaçtığı tez konusu olduğu bir durum..
fenerli olmayan ne kadar tanidigim varsa fenevbahce diye okuyor, espri olmaktan cikti artik bilincaltina yerlesmis, herkesin agzinda sakiz gibi fenevbahce.
aziz yıldıvım söylemi.
orospu çocuğu turnusolu söz.

(bkz: insanların özürleri ile dalga geçmek)
108 senelik ulu çınarlardan güzide galatasarayın taraftarlarının bir insanın R'leri söyleyememe özrü ile dalga geçmesidir.
ters okunduğunda fenerbahçenin muhteşem rakipleri gibi bir isim çıkandır. ee ne de olsa o takımları da ilk defa duyuyoruz.
bugün uefa kupasında başarı dilediğimiz takımdır.