bugün

futbol tanrılarına dua etsinler ki burak yılmaz sakatlanıp çıkmak zorunda kaldı yoksa şapkadan tavşanı çıkaracaktı ayıya...
Lig yarışında var olur.

Galatasaray daha ciddi bir rakiplerle oynamadı. Tudor gibi bir hocayla gs biraz zor şampiyon olur. Sakın olun fenerliler.
yandi gulum keten helva.
başarısız bir başkan ve vasat bir teknik direktöre sahip takım.

gelelim bazı hatalara:

-şu josef-topal ikilisini bi bozun Allah Muhammed aşkına...

-Aykut kocaman nasıl bir psikopat ise josef-topal beceriksizlerini bozmamak için defanstan adam çıkarıyor.

- 5-10 dk forvetsiz oynadık

gelelim yapılması gereken transferler:

-forvet(acil)

-orta sağa nın sağına transfer (acil değil ama gerekli) ///zaten emre mor ile anlaşıldığı söyleniyor///

-defansın soluna bir oyuncu(acil)

- 1 veya 2 tane stoper(acil)
aykut ile volkan olduğu sürece sırtı asla doğrulamayacak olan takım. azizi zaten yazmaya gerek yok.
ciddi manada götü başı dağıtmış takım.

ne yaptınız lan bu takıma valla çok yazık.
ersun yanal ilaci bu takimin.
görsel

bu milletin kini el kadar bebesinden dedesine kadar yayılmış takım. haram para ile, kara para ile, haksız stratejilerle alınan topçuların ahı bunlar.

fetonun çemberinden geçen galatasaray ile mafyacilik yaparak türkiye de istediği atı koşturan fenerbahçe klübüne birilerinin dur demesi gerekli.
galatasaray'ın kardeş takımıdır.

tinere karşı omuz omuza kardeşliğidir.
6-7 hafta sonra toparlanır.

lakin tren kaçmış olur. bu sene 3. veya 4. olmasını bekliyorum.
kulüp olarak basketbola yönelecekleri malum yine, bir miktar üzülüyorum tabi.
Çok yanlış seçimlerle bitirilmeye çalışılan ama yine de ayakta kalmaya çalışan sevdam. Ama yediremiyorum abi. Eski oyuncularımızı düşünüyorum. Hücüm hattını, orta sahayı. Bir de şimdikini. Bireysel hatalardan çok çekiyoruz. Ha, çok çok kötü bir futbol oynadığımızı söyleyemem. Bu iğrenç futbolla bile manu'yu, monaco'yu yendik ama taşra takımlarına yeniliyoruz. Acilen guilano-ekici-soldado kadroya yedirilmeli ve josef-topal-ne yazık ki persie(ah be ah) takımdan ayrılmalı. Gomezin de geleceğine dair duyumlar aldım. Hala umudum var.
sanırım şu kadrosu hayata geçecek ve ligin anasını sikecek takım.

Kameni(volkan)

Isla(şener) - GustavoGomez - Skertel - ismail

Sosa - Mehmet Ekici (Eljif Elmas)

Emre Mor (Dirar) - Guilano - Valbuena

Oumar Niasse (Soldado)

En büyük eksik tabii ki sol bek kalıyor bu durumda. O pozisyon için herhangi bir transfer haberi yok hala. Ama diğer pozisyonlar büyük ihtimalle yazıldığı gibi olacak. Ha Aykut oynatacak mı bu şekilde onu da görecez artık.

emre mor ve sosa olmadı. ancak joseften gelecek parayla iyi bir 8 numara almayı planlıyorlarmış. forvetten de ses yok. yapacağınız işi sikeyim.
Bu senede bi cacık olamayacak takım tanesi. not: Azizistifaspor
bu senede eğlencemiz olacak takım.

gel 9. hafta geeeelll.
sizi karımiz yapacağız karımız
gustavo gomezi ve emre moru transferini bitirmiş takım... sosa belli değil lakin dirarla da olur. şu an için bir sol bek ve bir forvet ihtiyacımız var.
dün geceki futbola bakıldığında bitmiş, tükenmiş, bu sene de hiçbir bok olmayacak gibi görünen takımdır. bu sene çok fena bir şekilde şampiyonluk yarışı beşiktaş ile galatasaray arasında geçecek.
pazar geceki futbolunun nesini beğenmediğinizi anlamadığım takım. 2 senedir kaleye gidemeyen bir kadro, neredeyse aynı adamlarla tek kale top oynuyor ve şanssız yenilen 2 gol sonrası berabere kalıyor. bitirişlerde ki o beceriksizlik gittiğinde canınızı çok acıtacak bir kadro, ki daha mehmet ekici gelmedi. 2 senedir oynamayan takımın 2 ayda değişmesini bekleyemezsiniz. az daha sabredin. şampiyonluk için de bu kadar erkenden konuşmayın. az sakin olun, sıra hepinize gelecek.
guttmann ın benfica ya lanet okuması gibi alex te sanırım fenere okudu. daha iflah olmayız biz.
Diğer adı şike olandır, inkar edenlere inanmayınız.
Rakip olarak fenermi tinercilermi diye sorsalar fener derim adamlarda bi kültür var tinerciler gene sonradan görme ama bu sene köprü altina göndericez onlari hiç merak edilmesin.
https://www.youtube.com/watch?v=pNEeg4lobmM
turkiyenin en buyuk takimidir.
besiktasin daha buyuk takim oldugunu dusunen mental retardasyondan muzdarip arkadaslari da ortaya cikarmistir.
aykut'un elinde rezil olandır. fenerliyim.
Soldado sakatlanmış yine rvpye kalınmış, ben uzun zamandır fbyi böyle aciz zor durumda görmüyordum abi, her bölgesinden en az bir oyuncu küfür yiyor, orta sahaya ekiciyi alıyosun sakat, rvpnin zaten bacağı elinde geziyo, soldado genel olarak sakatlıklarla mücadele içinde bir adam, kaleciler desen ikisi birbirinden evlere şenlik, aykut kocaman desen hiç büyük takıma yakışır bir oyun oynatamıyor, yazık ki valbuena yavrum pır pır sağdan sola koşuyor ama napsın tek başına.
güncel Önemli Başlıklar