bugün

şu aralar beni üzen aşkım. bazı kişiler bu kulübü kendilerinin malı sanmakta.. keyfine göre yönetme hatasına düşmekte. aziz yıldırım'ı severim, bu kulübe çağ atlattı. bunu kimse inkar edemez lakin artık zarar veriyor, bırakmalı. keza aykut kocaman. o bizim efsanemiz ama hocalık yapamıyor.. olmuyor işte zorlamamalı artık, efsaneliğine gölge düşürmeden bırakmalı. tabii bunlar benim naçizane görüşümdür kimseyi bağlamaz.
tafaftarı olmak güzeldir.
harbi bir fenerbahçeli olarak uzun bir aradan sonra yazıyorum ki:

---spoiler---
bu takımın oyun anlayışında ciddi sorunlar var, ne halt yediği belli değil.
baroni iyi niyetli bir kardeş ancak yetenekleri sınırlı, keza bir maç 10 üzerinden 9'luk oynuyor, diğer maç 1...
olası bir hasan ali kaldırım sakatlığında sol kanadın nasıl göçeceğini hayal bile edemiyorum.
stoch sezon başından beri ha geldi ha gelecek derken bir türlü dönmek bilmedi, ya geçen sene izlediğimiz stoch başkası, ya da bu...
caner takıma dinamiklik katan bir oyuncu, ancak patlamaya hazır bomba, istikrarsız.
krasic 2. yarıya dönecek deniyor, bakacağız, şu an için tam bir hayal kırıklığı.
sow-kuyt-meireles üçlüsüne lafım yok... (maşallah)
---spoiler---

hedefi şampiyonluk olarak koyduk, ancak deplasmanda maç kazanamayan takıma vermiyorlar o kupayı, şimdiden yazıyorum (umarım utanırım) şampiyonluk hayal.
sevgili hocam aykut kocaman, sürekli zaman dileneceğine aynaya bakmalısın az biraz.
hakemlerin bize karşı önyargılı olduğu su götürmez bir gerçek, ancak şu "eziklik" psikolojisinden kurtulduğumuzda gerçek fenerbahçe oluruz...
eskiden ne güzel kelepçe partilerini falan otel odalarında yaparlardı. şimdi artık işin bokunu çıkarttılar milyonların gözü önünde yapıyorlar herşeyi.

http://inciswf.com/ghkjl.swf

http://galeri.uludagsozlu...ekir-irteg%C3%BCn-358731/
atatürke suikastten başkanları idam edilen kulüp.

şike yapmaktan 6 yıl 3 ay hapis cazası olan başkana sahip kulüp.

yönetim kurulunda akp'nin en kafa adamları olan kulüp.

ülker gibi kadir topbaşın oğlu gibi cemaatin en güçlü insanlarını barındıran kulüp.

erdoğanın çabalarıyla ligden düşürülmekten kurtulan kulüp.
fenomeni bekir olan takım.
kupada göztepe'mize elenecek olan futbol takımıdır.
türkiye'nin en büyük spor kulübü. bekir üzerinden vurmaya çalışanlar kendi futbolcularına baksın önce. kurt necati nasılda avuçluyor, genç semih'in kestaneyi.
görsel
iki efsanesi aynı karede;

görsel
görsel
https://pbs.twimg.com/media/Djp7oUiXoAAlhUj.jpg
spor kulübü olma anlamında türkiye'de öncü olmuş kulüp. fenerbahçe sayesinde galatasaray, beşiktaş basketbol'a önem verdi voleybol'da bir şeyler yapmak için adım attı. rekabet olması güzel daha çok olsun ki gelişsin.
deplasman yasağına karşı çıkan bi açıklama yapmışlar

Fenerbahçe'nin kalan derbi deplasmanları: GS, TS, BJK, Kalan iç saha derbisi: GS

tamam kendinizi çok kurnaz sanıyorsunuz da bu kadarına götüyle bile gülmez millet diyim..
kibirli ve sevimsiz başkanı ve fanatikleri sayesinde türkiye' de haklı bir antipati edinmiş kulüp.
1461 trabzon'dan ayar yiyenlerin ağlama duvarı olan büyük çınar. *
spor klubü tamlamasının en çok yakıştığı takımdır.
Bugün oynadigi futbolla bizleri cok gururlandirmistir.
16 aralik bu klibi sabaha kadar fenerbahcem icin dinleyecegim takimimdir.
http://www.youtube.com/watch?v=93_cO4mwcZg&feature=youtu.be
ağzıyla değil organıyla siker demek isterdim ama fenerbahçeliliğime yakıştıramam. biraz eskiye gidelim, namık kemal den gelsin:

Hakir olduysa millet şanına noksan gelir sanma.
Yere düşmekle cevher sakıt olmaz kadr ü kıymetten.

kapısında en çok havlanan takımdır.

(bkz: it ürür kervan yürür)
http://www.youtube.com/watch?v=VR2fNqZGUbU
rakibi sahasında şampiyon olunca, kupanın sahada değilde soyunma odasında verilmesini öneren bunun mümkün olmayacağı söylenince de adeta ezik gibi stadın ışıklarını kapatan, sonrada ışıklar açıktı diye söylediğine kendi bile inanmayan bu gibi şeyler ile sürekli kendini kandıran bir camiadır fenerbahçe.
rakibine koymuş, rakibinin yüzüncü yılında şampiyon olmuş da yarakmış kürekmiş?

ne yüzüncü yılı ya? yüzüncü yıl ne abi?

asıl sen yüz senede naptın amına koyayım? yüzüncü yılın her seneden farkı ne, olayı ne? play off falan mı oynandı yüzüncü yılda?

senin götünü kurtarmak için bu ülkedeki bütün hak hukuk düşmanları bana 40 maç oynatsa, puanımın yarısını gaspetse ben gene sikerim seni.

sikmedim mi? sen de ışıkları kapatmadın mı? götün yemedi değil mi bu kadar rezaleti göstermeye?

tanım: götü boklu ikinci sınıf romen gazetelerinin bile ağzına 7 yıldızlı şikeci diye düşmesine rağmen yüzüncü yıl rerere rororo edebiyatı yapan gerizekalı taraftara sahip utanç kulübü.
onuruyla oynanmış camia

yıllar sonra anlaşılacak şu şike sürecinde fenerbahçeyi kimlerin ne hallere soktuğunu ama iş işten geçmiş

ve o kara günler tarihin sayfalarındaki yerini almış olacak..
lütfi arıboğana kafayı takmış camia

he amk o telefon konuşmalarını da lüfi yaptı hatta maçları da lütfi bağladı

aziz de tıpkı adı gibi aziz he..
yavuz hırsız ev sahibini bastırır adlı sözün hayattaki karşılığı olan camia

neymiş psikolojik ceza almışlar bak sen

e yavrum siz psikolojik ceza aldıysanız trabzon ne aldı? onun günahı neydi madem bu kadar derin hisli bir camiasınız siz?

bi de erdoğan istedi diye çekmişler cas davasını, yazık..

erdoğan sayesinde 60 yıl yiyecek başkanlarının 6 yılla sıyırdığını bilmesek yiyeceğiz

şike lekesini temizlemek mi istiyorsun vereceksin kupasını trabzonun. e vermiyor musun?

böyle karı gibi ağlayıp iki lafından biri 3 temmuz olmayacak. senin ağladığın yerde trabzonlular dağa çıkmalıydı lan çoktan bu mantığa göre

amk bi camia daha ne kadar pişkin olabilir lan hööh..
puanı silinecek diye uğruna lige play-off getirilen takım

sonu kötü bitti ama olsun

hahahahahahaaaa

galatasaray'a da play-offla şampiyon olan ilk ve tek takım unvanını da kazandırmışlardır, sağolsunlar..
derbi öncesi resmi sitesinden “Halis Özkahya’yı istedikleri Çok Açık” başlıklı haber yayınlayan spor kulübü. sen git bi yandan deplasman yasağı kalksın ayakları yap (nedense tam da galatasaray maçı öncesi akıllarına gelmiş olması da tesadüf tabi) bi yandan da holiganlar birbirlerini daha şevkle bıçaklayabilsin diye böyle açıklamalar yapıp resmi sitene koy. gerçekten çok ahlaksız yöneticiler tarafından yönetilen spor kulübü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar