bugün

Uzanamadıkları ciğere mındar diye ağlatan politikadır. 8 milyonluk adamı bedavaya kiralamaz.
Devre arası acele transfer yapmayan akılcı politikadır.
Al onuda al bunuda al şundan da bir tane olsun falan.
bazı yöneticilerin çaktırmadan para tırtıkladığı politikadır. ciddi söylüyorum. sanırım bazı futbolcuların menajerlerinden para veriliyor diye gösteriyorlar.
http://www.habergzt.com/y...-transfer-politikalari/6/
şu an için çok coşkulu. ama hoca ipleri bir gevşetirse boku yeriz.
Meclisteki koalisyon politikasindqan iyi gozuktugu kesin olan politikadir ..
son 2 senede anadolu kulüplerinin çöplerini toplamaktır.

atıf şeşu
biseswar
ozan tufan
şener özbayraklı
volkan şen
vs vs ....

galatasaray ise anadolu kulüplerinin en iyi oyuncularını alıp kadrosunu genişletir.
serdar aziz
yasin öztekin
olcan adın (aldığımız sene trabzonun en iyisiydi.)
vs vs ....
Mehmet topuz, guiza, Ozan tufan 3 lüsüne yaklaşık 35 milyon Euro vererek politikasını göstermiştir.
Beşiktaşın talip oldugu oyunculara 2katı vermektir.
Abdoulaye Ba , Bruno Alves , Kadlec'ten biriyle sözlesme uzatmak varken gidip parasını stopere harcadı.

Neustader Bu adamlardan cok mu iyi ?

gidip bir 10 numara almak varken skrtel ve neustader e dünyanın parasını verdi kerizler.

Naniden gelen parayı çar çur etti enayiler. evet.
görsel
beşiktaş ve galatasaray takımlarının talip olduğu anadolu takımlarında sivrilmiş topçulara beşiktaş ve galatasaray takımlarının verdiklerinin 2/3 katını vererek alan fakat topçunun zamanla gevşemesiyle elinde patladığı, oyuncuyu elinde çıkarmakta zorlandığı için fiyatının katbekat altına göndermek zorunda kaldığı politika. o topçular alt liglerde sürünmeye başlar.
ne bulursan al şeklindeki politikadır. caner gibi türkiyenin en iyi yerli sol kanat oyuncusunu gönderip ismail köybaşıyı alıp hasan ali ile ikisine sol kanadı teslim ettiler. geçen sezonun en iyisi olan lens i bütçe yetersizliğinden bırakıp üstelik şampiyonluktaki 2 rakibinden birisine kaptırıp tamamen kapalı kutu olan bir futbolcuya 10 küsür milyon euro para verdiler. gelecek adam belki çok iyi çıkacak belki takımı şampiyon yapacak bunlara lafım yok ama ya beklenenler çıkmazsa ? ozan tufan salih volkan demirel neden takımda tutuluyor bunları da bilmiyorum.

valbuena, dirar, kameni ve mehmet ekici transferlerine lafımız yok. alınabilecek en iyi adamlar bunlardı bu şartlarda. yüzde elli başarılı transfer politikası diyelim o yüzden. soldado için söylenecek bir şey yok valencia performansı gösterirse yüzde 60 a çıkar başarı oranları transferde..
galatasaraylıyım. tabiki beni fenerbahçenin zirve yarışında geride olması sevindirir ki denizli faciası günü hayatımda en mutlu olduğum günlerden biridir.

fakat ..

ben böyle bir transfer politikası görmedim arkadaş. gsli de olsam insan üzülüyor neden rasyonal bir şekilde hareket edilmiyor ? üstelik bu rekabetimizin kalitesini de hayli düşürüyor. 2008 şl'deki çeyrek final sonrası bu takım adamakıllı transfer yapamadı: bienvevu,ziegler,josico,maldonado,soldado,van persie,ozan tufan,josef,dirar,guiza,baroni,andre santos

ve daha niceleri .. yazık lan.
Son 5 senedir beşiktaş'ın ilgilendiği oyunculara salça olmakla geçmiştir. Son olaraksa adam ljacic hakkında çıkan iddialarla bir kez daha kanıtlanmıştır bu olay.

Gram vizyon yok gram..
değişik bir subnimimnamammal mesaj veriyor,
geçen sene islam transferi,
bu sene allah transferi,
strateji enteresan.
Galatasaray’ın eski oyuncularını toplamak.
görsel
Rakibin çer çöpünü toplamak üzerine kuruludur. Sinan gümüş ne aq?
Bodoslama ihtiyacı varmış yokmuş bu adam bizde iş yapar mı düşünmeden yapıyorlar neyse kimin takımıysa artık onlar düşünsün.
görsel
Bu sezon portekizce konuşan coğunluğa sahip bir kadro üzerinedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar