bugün

kız olsam, böyle dişleri olan bi erkeğe vermezdim. o kadar para kazanıyosun, önce bi dişlerini yaptır amk.

görsel

volkan demirel'in yedeğidir.
babadan kalecidir.
çok kötü kalecidir. fenerbahçe'de birinci kaleci olma ihtimali bile felakettir. yediği golleri amatör kaleciler yemez. ne dediysek o: (#20958929)
net iyi kalecidir.

her kaleci gol yer ama güven vermez, galatasaraylı olarak çekindiğim bir isimdir.
fenerbahçe'nin joe hart'ı.
Fenerbahçe ve Mili takımın kalecisi olmaya aday ki bence adaylığı geçip direk yer almaya başlaması gereken ADAMDIR.
her ne kadar penaltı tartışması gölgesinde geçse de 21 eylül 2014 fenerbahçe gaziantepspor maçının yıldızıdır.
yeteneklidir, yakışıklıdır.
ilginç bir isim kombinasyonuna sahip kaleci.
isminin konuluş hikayesi şimdiden gözümde canlandı.
bu çocuğun elinden bir sonraki maçta kale alınıp volkan barzosuna verilirse yazı olur çok yazık.

Bunu yapabilecek teknik direktör ismail kartal'mı tabiki hayır. la bu adamın eline aziz yıldırım ilk 11'i yazıp veriyordur.
onur'dan 1 yaş küçüktür. buna lakin "daha genç" diye tanımlanmakta.
bugün bir kez daha penaltı kurtarmış kaleci. penaltısavar amk.
muhtemelen menejeri caner erkin de olduğu gibi fiyat yükseltmek için beşiktaş istiyor diye haber yaptırmış kaleci. ha gelse kötü mü olur? asla. veli'yi lazio istiyor ne kadar doğruysa bu haber de öyle bence.
volkan demirel'in 4 maç ceza almasıyla kalemizi 3 maç daha koruyacak kalecimiz. umarım görevini başarıyla yerine getirir.
Volkandan 3-5 gömlek iyi olan genç kalecidir. Ama bu salak fenerbahçe yönetiminin ayı sevdası yüzünden pek oynayamaz. Ayı ceza aldıkça süre bulur ancak.

Edit: kastamonuludur

Edit the white: çekemeyen fenevliler eksilemiş. Sanki taraflı konuştuk. Doğrusunu söylüyorum. Vazgeçin şu ayı sevdanızdan.
son 25 senedir yerli kaleci politikası güden beğenilsin ya da beğenilmesin söz konusu yerli kelecileri milli takım kadrosunda kendilerine daima yer bulan fenerbahçe'nin, tee 2001 senesinde-mert 12 yaşındayken- bulup buluşturup kocaeli altyapısından kendi altyapısına transfer ettiği ve yetiştirip bu günlere getirdiği son 3-4 sezondur da yeri geldikçe gözü arkada kalmadan kullandığı kalecisidir.

işbu yüzden bu konu hakkında türkiye'de hiç bir kulüp taraftarının çıkıp da fenerbahçe yönetimine laf söyleme lüksü yoktur. hele hele zaman zaman iki yabancı hakkını kaleciden yana kullanan ya da genç yedek kalecisine asgari üçret vererek çalıştırdığı bir real madrid maçı öncesi ortaya çıkan çingene pembesi renkli çirkef kulüp taraftarının bunu aklından geçirmesi bile abes kaçar.

herkes haddini bilecek

eksi edit: la zoruna gittiyse cevap ver, aç ağzını tek kelime söyle, bu yanlış birader de, fenerbahçe bunu da yanlış yapmış de. diyemezsin tabi. yemez. lafı yer çekilirsin çünkü. sen git muslera'yı yala, abdürrahim kimi yalayacağını biliyor zaten. karaktersiz herifler sizi.
artık zamanı gelen kaleci.
volkan rüştü'den kaleyi 25 yaşında devralmıştı eğer yanlış hatırlamıyorsam. mert şuan 25 yaşında. volkan'a verilen cezayı iyi değerlendirip kaleyi volkan'dan devralabilir(mi?)
görsel
kaleciliğiyle, adamlığıyla, yaptığı açıklamalarıyla volkan demirelden daha da soğumamı ve geleceğe güvenle bakmamı sağlamış kaleci. ne kadar iyi kalecilik yaparsa yapsın bu yıl volkandan kaleyi devralamaz, ama seneye alır diye umuyorum.

yaptığı açıklama ise;
'Özgecan olayının olduğu yerde futbol konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum. Açıkçası galibiyete çok sevinemedik. Umarım gerekli cezalar verilir. Allah Özgecan'ın ailesine sabır versin.'
bugün maç sonu yaptığı açıklamayla helal olsun lan dedirtmiştir. ben koyu bir galatasaraylı olarak yürekten tebrik ediyorum. işte mert gibi semih kaya gibi adamlarla holiganizm biter. ayrıca mert çok da başarılı bir kaleci. zeki, çevik ve de ahlaklı. bir an önce volkanın yerini almalıdır kanımca.
bir yanda volkan demirel gibileri varsa, mert günok gibi insanın içini ısıtan adamlar da var. özgecan'ı anmıştır, ailesine sabır dilemiştir, sosyal mesajlar vermiştir. yaptığı asla popülizm değildir. kalpten ve samimidir.

göz önünde böyle örneklere ihtiyacımız var. rakip de olsa sevip sayacağımız. kaleciliğini de es geçmeyelim bu arada. sportif olarak da o mağara adamına üç çeker.

pes: bunu bile beğenmeyenler var. siz volkanlara layıksınız.
volkan kadar çevik bir kaleci değildir. fenerbahçe'de iyi bir yedek olabilir ama volkandan sonra birinci kaleciliği buna devredeceklerse sıkıntı...
memleketin benim gözümde en iyi türk kalecisidir. sadece daha fazla süre alması gerekiyor hepsi bu.
biraz fazla süre bulsa volkan'ın önüne gecebilece
kendisine güvenim sonsuz olan kaleci. hem adam gibi adam hem de iyi kalecidir. dün yediği gollerden birisini hiç bir kalecinin tutamayacağı jeneriklik goldü diğeri ise kabul edilebilir bir hata idi. maç eksiği tamamlanırsa performansı maksimum düzeye ulaşacaktır.
volkan'ın ceza almasına üzülmeyen çok sayıda fenerbahçeli var. hem volkan'ın çevik olduğu söylenmiş, ben hatırlamıyorum öyle olduğunu.
daha karakterli olduğunu ümit ettiğimiz kalecidir.
güncel Önemli Başlıklar