bugün

hızlı veya yavaş kilo almak vermek ya da olduğunuz kiloda kalmak için günlük almanız gereken kalori miktarınızı hesaplayıp günlük yediğiniz yiyecekleri girerek kaç kalori aldığınızı hesaplamaya yarayan harika android uygulaması.
1 aydır kullanıyorum sayesinde 2.5 kg aldım. * *
Ciddi bir şekilde okurken david fincher gibi sonlandırdı imansız.
3-5 gündür yediğim içtiğim her şeyi kayıt altına aldığım harika android uygulaması. gerçektende kalori sınırını aşınca bir garip hissediyorum. sayesinde yediğim, içtiğim hakkında artık daha dikkatli ve bilgiliyim. ayrıca uygulamanın şu güzel yanı var örneğin ambalajlı bir ürün aldınız ve ürün içeriği hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz, yapmanız gereken barkod okuyucu kısmına girmek ve ürünün barkodunu android telefonunuzun kamerasına göstererek uygulamanın ürünü tanımasını sağlamak. tüm ürünler yok haliyle fakat zayıflamak ya da kilo almak için tüketilen ürünlerin çoğu var (eti form,lifalif vs.) diğer ürünlerinde zamanla kullanıcılar tarafından ekleneceğini ve daha kullanışlı bir uygulama haline geleceğini umuyorum. en azından motive ediyor sağolsun.
1 haftadır düzenli olara yiyip içtiğimi kayit altina aldiğim uygulama. Günlük 2200 kalori sınırım var. Kilo vermek isteyen kişi almasi gereken kaloriden 1200 kalori az yemek zorunda.
1 haftadır düzenli takibim sonucu 1 kilo daha vermiş bulunmaktayim. Ayrica aç gezmiyorum dolu dolu yiyorum. Biz yemeyi doymak için yemiyormuşuz biz bir daha yiyemeyecekmişiz gibi, kıtlıktan çıkmışcasına yiyormuşuz. Böyle böyle obezite sınırına dayanmisiz ülkece anasini satayim.

Neyse, iyidir sabirla takibinizi yapin. mutlaka faydasini goreceksiniz.
açık kaynaklı bir besin takip uygulaması. gün içerisinde yenilen her şeyi kayıt altında tutarak, kilo vermek veyahut almak için, hedeflenen toplam besin değerine ulaşmayı kolaylaştırır. ayrıca tüketilen besinin veya besinlerin, karbonhidrat, protein ve yağ başta olmak üzere, temel muhteviyatının oranları ile keşfedilmesini mümkün kılar.
Diyet yapanlar icin harika bir uygulama. Yediginizi yaziyorsunuz o da size hesapliyor. Yag, protein oranina kadar ayiriyor. O kadar verimli ki insana otokontrol yukluyor.
Myfitnesspal'ı kullanıyorum aynı konu için.

Fat filan, gereksiz bir negatiflik. Sensin fat.