bugün

bitişik olması gereken "ki"yi ayrı yazmıştır. bu yüzden mason olabilir mi bilmiyorum.
mason değil de bildiğin fason, çin malı gibi bir şey.
atatürk de masondu ya hani bu arkadaşımız da masonları bilim adamı görüp çok sevdiğinden dolayı gizli kemalist olarak karşımıza çıkıyor. yakıştı mı sana fatih !

görsel
yıllık 20 tl verip ufak bir mason derneğine üye olmuş sanırsam kendisi.
(bkz: fatihintakendisi nin gizli kemalist olması)
Kendisini ailecek takip ediyorum yazarı. Meyve veren ağaç taşlanır.
http://galeri.uludagsozlu...evlenilecek-erkek-219168/
wesley sneijder i fena halde kıskanan yazarımsı.

(bkz: galatasaray ın yengesinin son olayı/#20791301)

wesley in eşi ne yapsa buna batar olmuş.

wesley bi - şey - yapsa artık şu troll ü.

istiyor durduramıyoruz.
wesley sneijder' i arzulayan yazar. gece rüyalarına giriyor herhalde.
türbanlı "müslüman" türk kızlarının sevişmediğini iddia eden kişi. yok iddia sahibi kişi söylediği bir lafta sabit olsa. bir git gülhane parkına neler dönüyor gör.
türklerin sevişmediğini sanan yazar. ırkım benim deyip duruyor.

senin ırkın öyle güzel bir ırk ki kendi öz kızını siken babalardan kardeşine tecavüz eden abilerden geçilmiyor.
sneijderi fena halde kiskanan yazar. su alemde opusmeden tahrik olan tek yazar heralde. sozlukte takila takila abazan kalmis belli ki.
fenerbahçeli troll desek trollere hakaret olur fenerli desek fenerlilere hakaret olur cümle kursan sarfettiğin enerjiye yazık olur bu yazar için.
galatasaray ın başarısını kıskanan troll.
yazılarını okurken bu adam tam dayaklık dedirtirken anlaşılmaz bir şekilde sempati uyandırmasıdır. neden sempati uyandırıyor lan ? stockholm sendromu mu ? sözlüğün sik sik başlıklarla ağzına sıçıyor.
interesting.
adam bu akşam galatasaraylılarla büyük taşak geçmiştir. kupa kazananı ezik duruma düşürmek böyle oluyormuş.
solcu ve ateistleri sürekli morartığı içindir..
boluspor ve lankaran gibi üst düzey avrupa devleriyle hazırlık maçı yapmış kulubün taraftarı.
gerçek yazar olmasından olabilir ya da nick inden ötürü..
göt etme becerisine sahip olduğu içindir.
her ne kadar aşırı uç diye tabir etsemde bu entrysi (bkz: #20799175) hoşuma gitmiştir. biraz daha sakin olsa on numara beş yıldız olabilir.
ingilizcede wanker diye tabir edilen şahısa cuk oturan şahıs. akp'li olup olmamasını geçtim adam bildiğin paranayok asosyal manik depresif.
oturmuş baya 1 saat uğraşmış el jefe denen yazar senin fake hesabın diye ss almış 50 tane yazık. adamın ne sözlükte dostu var, ne gerçek hayatta yapacak işi demek ki. karmasından belli zaten fikirlerinin ne kadar saygı gördüğü. ama kalbini kırmak istemem zeka özürlü falansan söyle.
(bkz: #20826892)
şu entrysinde kullandığı görselle ağızından salyalar saça saça girdiği entryle insanlıktan çıkmışlığını göstermiştir.
yuh olsun ne diyeyim.

sizi de bir gün dizip kafanıza silah dayayıp bileklerinizi kelepçelediklerinde, kadınlarınıza gizli yalılarda tecavüz ettiklerinde, erkeklerinizin organlarından elektrik verildiğinde, öldürülüp işkenceye uğradığınızda biz bunu kullanmayıp bu yapılanların karşısında duracağız.
kendi kendini destekleyen tuhaf yazar. *