bugün

bir adam ancak bu kadar futbol cahili olur.
Bugünle birlikte istifa sesleri yükselmeye başlar. Böyle mal bir takım olamaz.
kovun lan artık şunu kovun.
kötüyü kabullenmeyen, en kötüsünü yapan kişi.
taktikten anlamayan adamı takımın başına getiriyorlar ayıp yahu kovun artık tazminatınıda verin gitsin.
Hahajsjd lan yaa 10 kişilik takımdan son 10 dk da 2 gol mü yediniz? hahabababakslndbd...

F.t. im'para'tor len amk..

Hahahhajajakdljss...

bir kaç sene daha kalmalı bence.
Takım kurmayı bilmiyor onu geçtim 10 kişi olan takıma karşı 2-0 öndeyken nasıl kaybediyor onu anlamıyorum.
Bizi şampiyon yapacak lem amk! Neşteri vurdu lem amk! Bu bakış şampiyon olacağız bakışı lem amk! Oley be matih hocam sert baktı, kesin mayısı içimize aldık lem amk!

Leş bir hoca.
Benim gözümde kredisini tüketmiş hoca. Belhanda ve selçuk u da alıp gitmeli hala seviliyorken.
hoca ilk neşteri vurdu, kendine geldi, Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın diye 2 gündür kafa ütüleyen taraftar bugün gördüler hocalarını. 10 kişi kalmış, lig sonuncusu takımı yenemediler.

Ben yıllarca beşiktaş taraftarıyla dalga geçtim ama bizim takımın taraftarının da beşiktaş taraftarından hiç bir farkı yok.

bu adam bu takımdan gitmediği sürece bu takımdan bir şey olmaz diyeceğim ama fatih terim haricinde galatasaray'a gelen teknik direktörleri spor muhabirleri 2 ayda aforoz ediyor, şirazesini kaydırıyor. fatih terim'in %10 kadar başarısızlık gösterse taraftar anında istifaya çağırıyor.

Tudor da Riekerink de bu adamdan daha güzel top oynatıyordu.
Kendisine bok atan bir galatasaray lı bulamazsınız? Nerede fenerbahçe li, Beşiktaş lı varsa eleştirir, istifasını ister vs. Adamlar galatasaray ı galatasaray dan çok düşünür hale geldiler. Tabi fatih terimin olduğu bir galatasaray mayıs ayında kupa kaldıran bir galatasaray olabiliyor korkuları ondan. Yine de şunu bırakayım biraz daha kudurun.

Galatasaray 22
(8 tanesi fatih terim)
Finerbahçe 19 (1 i şaibeli)
Beşiktaş 16
Trabzonspor 6
Bursaspor 1.
masada kazandığını itiraf eden primci tazminat sever ve kebapçı tarafından dayak yemiş teknik direktör müsfettesi.
bu aralar sıkıntıda olan t.d
gerçi o maç nasıl 2 0 dan 2 2 ye geldi hayret edersin.
geçmişte başarıları bir şekilde var eyvallah ancak modern futbolun teknik direktörü kesinlikle değil. bu adam barcelona, city, juventus, liverpool gibi takımların başına geçse oralarda bile başarısız olur çünkü onun devri çok eskilerde kaldı. artık o futbol ruhu, öfke falan yok. artık her şey taktiksel ve bilimsel. fatih terim de zeki biri olmadığı için buna ayak uyduramadı.
bir abartıyorlar aman aman fatih hoca da fatih hoca. yok kardeşim yok teknik direktör değil bu adam. insan yazar, çizer, analiz eder. gider kendi bakar. bunda o yok. insan biraz guardiola, klopp, simone gibi isimleri görür, örnek alır. bunda o da yok. öyle olsaydı milli takım gayet iyi olurdu. o eski mafyatik dönemler de eskide kaldı. bir şey de yapamıyor. ama hala etkisi var.
kendisi galatasaray'ın hayrına istifa etmelidir. yoksa babam kalp krizinden gidecek. çok koyu bir gsli olarak fatih terim'den nefret ediyor.
tuzla'ya elenirse istifa etmeli.
45 sene önce gelmemeliydi.
Tezimi yineliyorum. Bir sonraki adresi yine milli takım.
adanalı olmamalıydı.
--spoiler--
Erman Toroğlu: "Bu Fatih Terim öyle şanslı biri ki Boğaz Köprüsü'nden denize düşse yürüye yürüye sahile çıkar ve iki de lüfer tutar.”
--spoiler--
21 aralık 2017 günü attığı twit ile her zamanki gibi türk futbolunun dengesini bozmuş imparator.

2 senelik tiner saltanatı bitti.
şenol milli takıma kaçtı.
aykut futbola küstü.
aziz şu sıralarda torun sevmekle meşgul.
torpilli apo'ya gereken ders verildi.
tüpçü'nün hocam sayesinde kimsesiz çocuklara bir hayrı dokundu.
yalı bebesi de ilk senesinde 3 galatasaray kupası gördü. ama onun dersi hala bitmedi sürüyor.
çok büyüksün hocam, çok.
izle maçı izle.
2'yi yeyince kenarda triplere girersin.
Beter ol dürümcü. Daha dur. Anana avradına söve söve kovacaklar seni. imparator olacak soytarı.

Şu an sürünen, sicili bozuk, kısacası bir adet f.t.
daha önce geri geldiklerinde taraftarlığımı donduruyordum, 2 sene önce gelince 43 yıllık taraftarı olduğum klubü bıraktım.

terim ve erdoğancılar aynı çeşit insanlar. onlar galatasarayı ya da türkiyeyi sevmiyorlar.
erdoğanı yedirmeyiz, bravo türkiyeyi yedirdiniz.
terimi yedirmeyiz, bravo galatasarayı yedirdiniz.
Selçuk inan ı da al siktir git hoca yeter!
Arkadaş 2,5 yıl önce Tudor efsane bir kadro kurdu. O takım ve oynadığı futbol şuan ligin tozunu attırır.

Beşiktaş'ın en iyi olduğu, Başakşehir'in köpek gibi top oynadığı, Aykut Kocaman'ın kötü kadroya rağmen sağlam defans yaptığı bir sezonda adam 2. liğe düşer düşmez gönderildi. Fatih Terim geldiğinden beri Tudor'un gönderildiği haftaya kadar topladığı puanı hala toplayamadı.

Her neyse. o zamanki kadroyu biraz sayalım. forvet gomis, sol kanat rodrigues, sağ kanat feghouli, ortasaha'nın merkezinde Belhanda, fernando ve ndiaye, defansta maicon ve serdar aziz, sağ bek mariano, sol bek letovlevici.

Bu kadronun aksayan yerleri sol beki ve defansıydı. Defansta Maicon'un yanına hızlı bir stoper ve iyi bir sol bek lazımdı. Şu efsane takıma yapacağın ufak tefek eklemeler yapman gerekirken terim geldiğinden beri değiştirmedik yerini bırakmadı.

Terim her gittiğinde hep arkasından bıraktığı enkaz takımdan kurtulmaya çalışıyoruz. Ne zaman bu enkazdan kurtulup iyi kötü bir takım yapıyoruz Terim gelip üstüne konuyor yine saçma sapan oyuncularla dolduruyor sonra çekip gidiyor, yine takım temizleniyor sağlam kadro kuruluyor hop yine kadronun üstüne çöküyor.

Bitmiyor arkadaş bu döngü, yemin ederim bıktım artık. dejavu gibi amk! hep aynı şeyler yaşanıyor.