bugün

Galatasaraylıyım.
Diğer takım taraftarının anlayamadığı ( anlarsa bir tek bursa taraftarı anlayabilir *) noktayı aydınlatmak için buradayım.
Fatih hocanın yaptıkları sonucu aldığı ceza gayet normal. Anormal olan durum bu cezayı verenlerin ve onayanların durumudur.
Şike yapan febe ve bjk yi kurtarmak için işbaşına gelmiş olan bir güruh bu gün GS teknik direktörüne ne ceza verirse versin bu adaletsizliktir.

Yani burada aykut hocanın saha içine girerek hakeme el ense çekmiş olmasına rağmen ona ceza veremeyen tff den bahsetmiyorum. Ben haksızlık yapılıyor febe ye ceza verilmiyor gs ye veriliyor filan demiyorum. bahsettiğim şey şu;
Bu tff ve onun her türlü kurulu hükümsüzdür. derhal gitmesi gerekir. verdikleri ceza da vermedikleri ceza da hükümsüzdür. spordaki en adi suç olan şikeyi sümenaltı etmekle görevlendirilmiş bu güruh işbaşında kaldıkları her gün futbolumuz çirkinleşmektedir.

kısa yıldızlı bakınız notu: bu tff ve kurullarına oy vermeyen iki kulüp Galatasaray ve Bursaspor'dur.
ertelendiğinin söylenmesi unutulan ceza. yarın unutmuşuz derler amk.
O ceza yavaş yavaş azaltılır.
Yerinde bir cezadır. Fatih Terim'in yaptıkları hoş şeyler değil. biraz da tribünden izlesin
Minimum olarak kesilmis cezadir. Ayri ayri 3 Suc islemistir ve hepsi Alt cezadan verilmistir.

15 Mactan asagi verilmemesi gereken cezadir. Bu cezadan sonra tff'ye yürüyüs yapmasi gereken Galatasaray'in disindaki bütün kulüp taraftarlari olmalidir.
ligde son haftalara girilirken galatasarayın sahip olduğu fikstür avantajını kaybedip şampiyonluk mücadelesinin son haftalara kalması için yapılan planlı bir iştir.
az bile amk. ben mhk başkasını olsam futboldan men ederim. buse terimide alsın milanoya gitsin.
şeref yoksunlarını sevindirmiş cezadır...
ensonunda adalet yernı buldu ama sımdı tahkım cıkar ındır, erteler falan.
fazla büyütülmemesi gereken muhtemelen tahkimde 2-3 maça kadar indirilecek olan cezadır.
doğru bir karardır.ama sahaya atlayıp hakeme saldırmaya çalışan taraftarlardan ötürü en az 1 maç seyircisiz oynama cezası alması gereken gs 25 bin tl para cezasıyla yırtmıştır.bu eyyamın ağababasıdır.
bu cezayı verenlerin unuttuğu bir şey var ki fatih terim'i ne kadar kızdırırsanız, ne kadar uğraşırsanız adam o kadar hırslanıyor.
özetle kalan maçlarda takım saldıracak, oynamayacağı maçlar varsa ile hocaları için canla başla ter dökecektir.
tahkimden döner bu ceza.9 maçtan 4 maç indirirler 4 maçda gelecek seneye atarlar cezayı. ğsliler de mağdur edebiyatı yapıp olası bir şampiyonluklarını herkese karşı kazanılmış bir zafer (!) olarak kendi çaplarında büyüteceklerdir.
süpersonik ultra her şey dahil imparatore'nin "takımı ay'dan bile yönetsem yine de şampiyon olacağız" gibilerinden bir açıklama yapmasına sebep olmuştur. umarım öyle olur. şampiyon olamazsak kaçacak delik ara zeten. egoların, seni de takımı da bitirdi lanet olası.
9 olarak degerlendırmeyecegınden emın oldugum ceza. 5'i bu sene 2 si seneye 2 si uzun vadeye yayarlar iyi halden o 5 i de silerler tamam işte, karabük maçında huzurlarınızda kenarda Fatih Terim
orospu çocuğu demirörenin Şampiyon yapmamak için elinden geleni yaptığının göstergesidir. ama gene senin o ellerinden alıcaz o kupayı. piç geçen sene verirken sanki karısını alıyorduk elinden insan biraz güler.
galatasarayımızı şampiyon yapacak ceza. net.
gavatlarin sevindigi durum.. yok taraftarin onune atmis da bilmem neymis.. lan senin adam dedigin hocan el ense cekti bi sikim olmadi da simdi ne otuyorsun.. bok atmak icin anca konusuyor bu millet cildiriyorum..

o kulubede olmasa fatih hoca, sikicez sizi 33. hafta.. bekleyin..
raul meireles' in cezasının iptalinden sonra standart konusunda kafaları karıştırmış durumdur.
lig şampiyonu olursak kupayı müzeye değil bir takım insanların (rakip takım taraftarlarını filan kastetmiyorum yanlış anlamayın) içine kaldıracağız.

sezonu kapatmıştır. lig sonunda muhtemelen gidecektir. söylentiler başladı bile.
yanlıştır. daha büyük cezalar alması gerekir. bu adam bir hakemi hareketleriyle galatasaray taraftarının önüne atmıştır, işin adalet kısmının şahsi olarak hukuki yaptırımları olmalıdır. işin tff kısmına gelirsek 9 maç çok az. hiç caydırıcı değil.
faşist lazio'ya koyduğumuz gün başka bir faşiste verilen ceza olarak manidar durmaktadır.
kısaca adalet.
Alacağın vereceğin kalmadığı cezadır. Şikebahçeliler çok mutlu oldular belki ama benim aslanlarımın içinde aşk var odun değiller aşk ile oynuyorlar o aşkın ismi Fatih terim.her oyuncunun içinde bir fatih var. Değil tribünde stadın çatısına çıksa fatih hoca, aslanlarım için farketmeyecektir. Sen canını sıkma hocam için rahat olsun aslanlarım halleder.
fatih terim'ın olduğu yerde adalet vardı di mı? adil cezadır. nokta.